Заставляличка• 18 ноября 2023
колаген - це про що?
привіт! хто вживає колаген (як добавку), чи бачите якийсь результат? як вживаєте і який?
чи це плацебо?
Помогалочка• 18 ноября 2023
У сотрудника перестали болеть колени. Может и правда, работает коллаген?
Рву и мечу• 18 ноября 2023
В мене стають м´які п´ятки, проходить тріщини і сухість шкіри. Всюди. Ніякі креми не дають.
Таракашечка• 18 ноября 2023
Немає нічого кращого за збалансовану дієту, тому частіше вживаю в їжу бульйони, яйця і лосось. Взагалі, найкраще природне джерело колагену холодець, але я його не люблю
РокерША• 18 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
Какой вы пили?
Бадабум• 18 ноября 2023
П´ю такий як на фото, щоб покривати денну норму по білку. Купувала дорогий на Айхерб, сенсу не побачила. Потім перейшла на дешевший, беру без смаку (нагадує злегка смак желатину, пити приємно).
Коли споживаєш колаген - організм сам вирішує де йому наразі не вистачає і тому він може ’піти’ на кістки, м´язи, роботу внутрішніх органів, на шкіру чи волосся. Тут нагадаєш. І якщо ви можете з їжею забезпечити собі дннну норму білку, то додатково пити сенсу особливого немає