Salsa-24da• 18 ноября 2023

Ви купляли би горнолижку в ойшо?

Сподобався комбез.
Колір морської хвилі.
Думаю чи надійне воно?
Не будет промокати, виводитиме вологу?
coloritka• 18 ноября 2023
Чому не купити бренди які спеціалізуютьчя на цьому?

автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
Ось я через це і вагаюсь.
Але наткнулась на ойшо.
Дійсно гарно
coloritka• 18 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ось я через це і вагаюсь.
Але наткнулась на ойшо.
Дійсно гарно
Ойшо для мене це більше про комфорт .. не знаю навіть
Marie-Antoinette2• 18 ноября 2023
Ви професійно займаєтесь горнолижкою, чи вам в комбезі походити?) від того і відштовхуйтесь
автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Що означає «професійно»?

Я не заробляю цим гроші і не беру участі в змаганнях, не треную людей

Їжджу кататися 2-3 рази на тиждень і у відпустку на 7-10 днів в зимовий період.
автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Просто по вулиці в гірськолижному не ходжу))
Вважаю це трохи дивним)
Marie-Antoinette2• 18 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Вважаю це трохи дивним)
Чому дивно? Може ви з дитиною кожного дня по три години гуляєте на майданчику, в костюмі/комбезі зручно і тепло
автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Гуляю з дитиною але не в гірськолижному)
Тенісну одежу темна корт одягаю тільки)
mavpa85• 18 ноября 2023
краще купити костюм з мембрани, де написані його характеристики щодо водостійкомті, яка саме мембрана, їх випускають марки, які специалізуються саме на цьому, були навіть українські непогані. Ойшо - це ні про що

lily300• 18 ноября 2023
Выглядит добротно. Смотрела на той неделе их утепленные лосины и мельком костюм
автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляmavpa85
Ось розписані характеристики.
Наче не геть лоховське.
mavpa85• 18 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ось розписані характеристики.
Наче не геть лоховське.
Не знаю, я сумніваюсь що воно дихатиме. Написано, що типу 10 000 не пропускає вологу, але якщо це не мембрана, то це буде типу прогумоване покриття, яке по перше не дихає, по друге з часом змиваеться.
Якщо подобається, то купуйте. Але воно типу пухове, вам не буде жарко в ньому?
автор Salsa-24da • 18 ноября 2023
Ответ дляmavpa85
Дякую. Ви підтвердили мої сумніви.