Тану на сонці• Изменено 19 ноября 2023
Шановні дівчата, яке зимове взуття купляєте своїм синам підліткам на зиму?
Сину 12 років, за рік нога виросла на 2 розміри, вже 41. Він завжди носив термочеревики superfit, ecco. Я зовсім не розумію що зараз носять підлітки взимку, вже настав той прекрасний вік коли взуття має бути модним та стильним. Часу десь поїхати і витратити весь день на пошуки просто нема, і машина моя зараз на сто. Тому треба вибрати онлайн. Порадьте, будь-ласка, що і де можна купити не за всі кошти світу? Дивлюся на трекінгові моделі, але зовсім не розуміюсь чи вони будуть теплі🙄
Потужна махіна• 19 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Не пам´ятаю бренд, але читала відгуки, пару років назад, що такі теплі бути, що в супермаркеті в черзі на касу не встояти - ноги пече...
Я взагалі в літніх кросах цілий рік))
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
І не кажіть, і без машини вже не можливо купити взуття.. взяла хлопця і поїхала в магазин.
Може в мене є ще молодший, якому 2,5 роки і разом з ним важко? Чоловік працює на цих вихідних. А няня просить у вихідні їй давати відпочивати. О, зараз за няню заклюють😂
МаксХмара• 19 ноября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ну багато людей не може за 7 тисяч і більше купити взуття, я теж, в мене три підлітка.
У меня 3 подростка + малявка 6 лет.
За 7 я и не покупаю. Купили 3 тыщи (плюс минус) одна пара.
Это тоже дорого считаете?
Просто не пойму где взять дешевле можно
Это тоже дорого считаете?
Просто не пойму где взять дешевле можно
Единорог помог• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ось такі сподобались моєму підлітку.. а не тепленькі ессо🥺
Нормальные
Я вам писала выше ,мой тоже ходит в такого плана кроссах
Зимние ботинки надевает только когда снег будет лежать
Заикальница• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Конечно. У меня в детстве выбора не было, что маме удалось урвать, то и ношу. Поэтому сыну, максимально где это возможно, я даю выбор и учитываю его мнение.
Угу, я тоже из того поколения, кто носит, что маме повезло купить) И по той же причине максимально даю сыну возможность выбирать самостоятельно.
Пока детский был размер, многое онлайн покупала. А как на взрослые перешёл, столкнулись, что удобное подобрать намного сложнее( Поэтому пока только с примеркой.
Вам в любом случае удачной покупки.
МаксХмара• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Я как раз нашла скрин который отправляла сыну. Это одни из тех что купили
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляЗаикальница
Вам в любом случае удачной покупки.
Спасибо♥️
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Все должны быть бедные и несчастные, тогда видимо этим дамам будет спокойно
Есть такая категория людей, которым чем хуже тем лучше. Они меряются кому тяжелее, кто больше болеет, у кого хуже муж. Мне так родная тетя звонит и начинает ныть и скулить, а потом спрашивает: ну а у тебя что? А у меня все прекрасно. И нам не о чем говорить😅
Та_все_ок_будет• 19 ноября 2023
Вчера только купили, 11 лет 41 размер. Grisport взяли, в екко, суперфитах, и любых детских/подростковых ему уже узко по ширине, выбирали из чисто взрослых моделей и маленький размер.
іронічна антитеза• 19 ноября 2023
Купив Біркешток & Рік Оуенс , сам вибирав. Я вже одяг і взуття сину не вибираю.
Снідаю авокадо• 19 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Саломон це тепле взуття, яке ніколи не промокне. Це найкраща якість з усіх еко, адідадіс, коламбії і т.д.
Але вони не женуться за модою і моделі в них звичайні. Тому мій син вибирає скетчерси. Але якби він погодився, я б купила саломон.
То вже хай автор сама вибирає, чи вона може купити без погодження з сином. Чи все ж таки на першому місці думка хлопця
Саломони якраз зараз на піку популярності у молоді
Ранковий базар• 19 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Серйозно? Мій син десь не чув, а чоловіку їх купляю вже 15 років