Болтушка Му• 19 ноября 2023
Підкажіть, чи є якісь льготи на лікування чи обстеження жінкам військових?
Можливо обстеження в якихось військових лікарнях?
ХтоЯкщоНеЯ• 19 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
З направленням від сімейного можна робити безкоштовно
А боже? Яке безкоштовно і саме цікаво де?
Тільки санаторій всією сімʼєю можна ділити дні
Все будет, но потом• 19 ноября 2023
В деякий приватних з питань вагітності мене консультували безкоштовно. Але це ще рік тому. Зараз здається все менше і менше такого
СкокоМнеДадите• 19 ноября 2023
У нас медицина бесплатная, а в ведомственных больницах лечатся толтко их сотрудники
На привозе• 19 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Жінкам елетриків, сантехників теж треба
Їм теж за направленням сімейного безкоштовно. Чи це таємниця для когось?
Пацелуйнитуда• 19 ноября 2023
Ответ дляНа привозе
Что реально бесплатно и анализы и узи?
Болтушка Му
• 19 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Сестрі потрібно узд, зарисатись безкоштовно нереально, зарис зайнята на пару місяців вперед.
Всі направлення є
Морковку дай• 19 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Всі направлення є
УЗД це взагалі дорого?
Чесно брешу• 19 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Всі направлення є
Прям всі УЗД, у всіх поліклініках, у всіх лікарів зайняті? Не видумуйте . А дзвоніть і питайте
Джинци на Флісі• 19 ноября 2023
Взагалі кожна клініка індивідуально. Запитуйте. Інколи є знижки і чималі.
У подруги військовий чоловік, знижки є.
Болтушка Му
• 19 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Не повірите, безкоштовні у всіх.
Болтушка Му
• 19 ноября 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У подруги військовий чоловік, знижки є.
Так можна і в гос заплатити і все зробити, це не заоблачні ціни, просто думала можливо можна все в одному місці зробить
Джинци на Флісі• 19 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Про гос з оплатою я не в курсі, тому не скажу. Але в приватних, якщо запитати, можна отримати знижку.