Банан-барабан• 19 ноября 2023
як налаштуватись на таке..?
їду в іншу країну. вперше закордон. домовились із подругою погуляти кілька днів в одному місті, вона також туди приїде. поселяємось в один номер на трьох, ще її хлопець буде.
я вже почуваюсь третьою зайвою. хоча вони там вже гуляли вдвох кілька разів, і інша її подруга приїжджала і по цій же схемі вони втрьох гуляли.
виходить що всім разом днів 4 будем 24години поспіль. жах якийсь...мені вже не дуже комфортно від цього..хоча це вона саме запропонували аби номер на трьох брали, бо там набагато дешевше. мені взагалі ідея не дуже така...але того її хлопця зовсім нікуди не діти, він іде в комплекті з нею, і нічого з цим не зробити. капець якийсь...
я то сама живу і звикла що все сама та сама, навіть ходжу скрізь сама і мало спілкуюсь. а у них просто роти не закриваються, чешуть безперестанку. і я буду оце слухати..брррр
П´яна вишня• 19 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Воистину человек сам кузнец своих несчастий.
и добавить нечего
разве что, автор - продайте ’тур’, как горящий )) сделайте им весело )))
и добавить нечего
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляПикарда
Ви купили готовий тур чи самі по собі? Якщо тур, там настільки ’галопом по Європах’ що не буде коли дратуватись)))
самі по собі
Оскорбляю всячески• 19 ноября 2023
Зачем согласились? Испортить первые впечатления от взаграницах. Езжайте сами или абстрагируйтесь максимально
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
мені просто хочеться кудить поїхати за межі україни, поки є така можливість. хто зна що буде потім..може це перший і останній раз за життя..
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
самій страшно отож бо вперше..ще і мов не знаю. а вони там живуть тому спокійніше буде набагато
из желе я• 19 ноября 2023
на моменте ’’один номер на трёх’’ начала смеяться в голос
как в анекдоте:
-Сосед, я тут хочу с тобой и твоей женой секс на троих замутить. Что думаешь? Придёшь?
- Ты с ума сошёл?! Конечно, я против!
- Ладно... тебя вычёркиваем...
как в анекдоте:
- Ты с ума сошёл?! Конечно, я против!
- Ладно... тебя вычёркиваем...
В шоколаде• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Автор, вы прикалываетесь? На сайте любого туроператора десятки дешёвых автобусных туров за границу. Садитесь да едьте одна ..
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
как в анекдоте:
- Ты с ума сошёл?! Конечно, я против!
- Ладно... тебя вычёркиваем...
как в анекдоте:
- Ты с ума сошёл?! Конечно, я против!
- Ладно... тебя вычёркиваем...
це вже занадто
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
там натовпом і галопом з чужими людьми. а тут принаймі зі знайомою..і в своєму ритмі, навіть іти можна куди хочеш, а не строго по програмі. ото через те.
ФрекенБок• 19 ноября 2023
я їздила з подругою та її хлопцем на лижі, теж жили в одному номері, нормально все було, єдине, з лижами лажа вийшла, не моє це було зовсім😂
из желе я• 19 ноября 2023
а как парень выезжает из Украины отдыхать?
мне реально любопытно, что за схема такая
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
вони вже там живуть давно. він назад просто не заїжджає сюди і все ок
Дуб береза• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Вы из тех, кто ездит с кем то,чтоб потом осуждать и обсуждать. Ещё не поехали, уже начали. Я много раз отдыхала с друзьями, и парами, и семьями с детьми, и кума у меня есть, она всегда без мужа, я с мужем. Да все разные.
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
ахаха підозрюю що хоч повеселились дивлячись на вас
из желе я• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
це вже занадто
та хто зна...
з однією подругою вони вже експерементували, і чомусь знову її не кличуть
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
та хто зна...
у неї гроші скінчились
ФрекенБок• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
ну вони не такі люди були, щоб з такого веселитись
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
я не за те, а опасаюсь що мене потім будуть обсуждати)
дожену і ощасливлю• 19 ноября 2023
Так ви самі виходьте гуляти. 100% у вас графіки сну не співпадатимуть. Пішли зранку самі дивитись памʼятки-музеї, пересіклись на обід чи ввечері в ресторані.
дожену і ощасливлю• 19 ноября 2023
Вперше страшнувато самій, але як базову англійську знаєте і гугл карти маєте то не згубитесь точно.
Тим паче зараз українців купа всюди, завжди можна знайти когось щоб спитати
из желе я• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
так вас будуть обговрювати, навіть, якщо ви не поїдете: будуть казати, що ви снобка, або що ледарка, або що жебрачка, або що боягузка
повірте, якщо захочуть вас обмусолити, то привід знайдуть дуже швидко
В шоколаде• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
То есть вам с
спать с чужими людьми легче, чем экскурсии с чужими людьми? )))
Оскорбляю всячески• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Чего именно страшно? Вы ж не в Вьетнам наверное, а куда-то Польша, Германия, Италия? Я первый раз в Краков сама, села и поехала - налазилась, насмотрелась, наелась, божечки как хорошо. Без языка, с телефоном и деньгами. Аудиогид выручил по первам, а потом просто, ходи, смотри, наслаждайся.
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
ахахахаха да.
Банан-барабан
• 19 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
ахаха прикольно)
та не знаю чого..бо мови не знаю, що телефон розрядиться чи надзвичайна ситуація якась. загалом мене скрізь гугл карти водять, але щось страшно)
а, ще страшно що обкрадуть. і лишусь зовсім сама в незнайомому місці без знання мови, без грошей і телефону..от такий страх у мене
Оскорбляю всячески• 19 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
ахаха прикольно)
Павербанк в помощь. Хотя зарядки на каждой лавочке, условно. Ну и всегда поблизости Макдональдс, тут тебе и пожрать, и пос*ать (извините), и погреться, и зарядиться. Паспорта, карты, деньги в нательной сумке под одеждой. Телефон в руках или во внутреннем кармане. Драгоценности в поездку по минимуму.
А вообще, кто хочет ищет возможности, кто не хочет - отговорки. Взвесьте все за и против. Может жить с разговорчивой парочкой приемлемая цена для Вас.