Сегодня сержусь• 19 ноября 2023

Дуже важкі відносини с дочкою 20 років.

Зараз живе окремо , але претензії є завжди . Все не так , я повинна бути на її стороні завжди, у всьому підтримувати , є тільки її проблеми . Всі не такі , подружки не такі , оточуючі не такі . Настрій змінюється дуже швидко, депресія була раніше. До кого звернутися , до якого лікаря . Чи краще мені знайти психолога.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Тривога і депресія скоріше у родичів тих людей, разом із суїцидальними думками, бо вони з них всю кров п´ють, а те що типу вони страждають то корчити жертву теж зручно, так можна і не працювати. Хоча межовиків ще можна пожаліти, вони мають емпатію, але не думаю що це варіант автора. Може донька ще приймає наркотики чи п´є. А може там межовий і нарцисичний разом.
Наркотики та алкоголь не вживає

автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляКукусики
а куда она денется, назад к вам под юбку залезет?
До нас не хоче , та і ми теж не хочемо .
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Приймала есциталопрам , але не підійшов препарат , зараз каже нічого приймати не буду . Але тривожний стан точно є
я вам дуже співчуваю, це складно.
Підібрати ліки можна, але якщо пацієнт відмовляється лікуватись, з цим маайжее нічого не можна зробити.
Вона має усвідомити свою проблему і захотіти вилікуватись, бути мотивованою на роботу. Повірити, що вона зможе нормально жити.
Кукусики• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
так я ж и говорю, никуда она от взрослой жизни не спрячется.
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Дуже дякую , де знайти психотепапевта може знаєте клініка , сайти
спробуйте звернутись в центр ’Коло сім´ї’
tarveldy• 19 ноября 2023
Я ніколи не підтримаю своїх дітей у діях, які призведуть до розпаду їх особистості (алкоголь, наркотики, ігроманія патологічна тощо), у діях які караються законом , у всьому іншому я велике вухо і тепла жилетка
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
я вам дуже співчуваю, це складно.
Вона один день згодна , другий повний отказ
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Російською мовою - пограничное расстройство личности.
Простими словами - ще не важка психіатрія, але вже і не норма.
Таким людям дуже складно будувати стосунки, там від люблю до ненавиджу хвилини.
’Лікується’ тривалою психотерапією.
Межовики дуже чудово працюють, ладнають з людьми і себе утримують чудово. Яскравий приклад - Похітітель Ароматов. Просто в них там є деякі проблеми прив´язаності, імпульсивність. А донька автора явно хоче щоб інші їй все дали.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ні зовсім не так , але вона при будь яких труднощах опускає руки

from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
ви мабуть дуже видатний психолог)) раз так швидко у всьому розібрались)
Замурмишка• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Можливо , так мы її не виганяли, захотіла в Києві жити , знайшли квартиру , повністю забезпечуємо
Да в 20 и у нас проблемы , и не взрослый и не ребёнок
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Скинула донькі посилання , відповіла що дивно але обличчя у всіх приємні , то ж маю надію що не все так погано. Дякую
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
там дуже кваліфіковані спеціалісти, і дуже прийнятні ціни. В іншому місці ви не знайдете психотрапевта з такою кваліфікацією за 1200-1500 грн)
Це політика Олега Романчука, щоб ці послуги залишались доступними для людей. До нього ви навряд чи потратите, але це найкращий дитячий лікар-психітар і психотерапевт.
Дуже раджу ще Лідію Романчук, але там всі гарні спеціалісти.
Для вашої доньки краще підійде схема-терапевт.
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Я психолог від Бога)
празники не помню• 19 ноября 2023
Ответ дляЧавонадо
К эндокринологу можно б
Удалено администрацией...