Сегодня сержусь• 19 ноября 2023

Дуже важкі відносини с дочкою 20 років.

Зараз живе окремо , але претензії є завжди . Все не так , я повинна бути на її стороні завжди, у всьому підтримувати , є тільки її проблеми . Всі не такі , подружки не такі , оточуючі не такі . Настрій змінюється дуже швидко, депресія була раніше. До кого звернутися , до якого лікаря . Чи краще мені знайти психолога.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Є дітки соціопатики, які можуть лише требувати ДАААЙ, і у всьому звинувачувати, їм завжди всього мало і батьки мають все дати, оточуючі ПОВИННІ навіть підбирати правильні слова щоб заспокоїти коли вони нігтик зламають, а інакше агресія. Якщо там всі навколо винні і є лише ЯЯЯ, то це не той випадок.
Це точно моя історія. Але я так не хочу , підбирати слова в розмові. Я хочу нормальних стосунків, я згодна на консультацію психіатра та психолога .

Помеха справа• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Як це перелюбила ? А як би не долюбила то була доброю та чемною
Ну посмотрите со стороны на ситуацию. Ставили её интересы превыше своих, тянет все сама, и ещё виноваты в чем-то.
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
От зараз ви описала моє життя . Я люблю та дуже підтримуючи, а їй все мало , я повинна бути на зв´язку завжди , та слухати які всі погані , та не дай бог сказати що ти в нас не подарок
Впізнаю одну знайому, від якої ледве здихалась. Вона ще любитель мутних схем типа ’можеш оформити на нас двох кредитку на себе?’, і там ще друзі їй повинні бути на зв´язку 24/7, а якщо ні то ТИ ЧОГО ТРУБКУ НЕ БЕРЕШ?? Бо від неї втік хлопець якого вона достала і я мала її підтримати. Сил вам( Це до психолога за порадами, ми тут вам не допоможемо
Почекуха• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Шукайте зятя.
Зятя шкода, але то вже будуть його проблеми
Зайченя• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я навіть не знаю, що їй інколи казати. Все одно все буде не так
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Нарцисичний розлад?
Я не знаю який розлад , але точно є . Настрій зміниться сильно швидко . Пропоную лікаря , відповідає мені не подобатися її обличчя, я кажу головне гарний спеціаліст . Як так можна казати про людей
Помеха справа• 19 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Всё равно были бы плохой.
Не обязательно, во все мира нужна и даже в любви.
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я зустрічала таких людей, про них дуже багато відео на Ютубі) люди без емпатії. Знайома інша так народжувала і хвилювалась, я сказала що все буде добре, а мені у відповідь типу ТИ ЩО, ДУРА?? ТИ НЕ РОЗУМІЄШ ЩО НІЧОГО ДОБРЕ НЕ БУДЕ? Отак на пустому місці. Звісно нормально вона народила одну дитину, потім іншу - працювати не може, скрізь уроди і козли, мама все тягне а вона всім плете що годує всю родину а мама не приймає участь у фінансуванні) працювала раза 3 в житті по місяцю, скрізь пекельні умови і злі капіталісти.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
Шукайте зятя.
Та не , сама хай шукає женихів, це вже занадто, мене і так забагато

Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляПомеха справа
Там мати не винна ні в чому, не звинувачуйте її.
Ищу-брожу• 19 ноября 2023
Так повинні бути на її стороні завжди, що не так
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Теж про це читала, вона то сумує за мною , то звинувачує у всіх негораздах
если вам настолько сложно с ней, оплатите ей психотерапевта.
Вероятно она хочет от вас получить то, что вы не в состоянии дать.
Вам бы тоже психолог не помешал.
Не всегда одной любви достаточно.
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Нема сенсу іти з нею, ідіть сама. Таке як в неї не лікується скоріше за все.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
От каже ти повинна слухати та ага казати , я ж бачу по розмові що не можна всіх звинувачувати , от всі погані
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Вам бы тоже психолог не помешал.
Не всегда одной любви достаточно.
Я тільки за , вона не хоче , я кажу проблему треба вирішувати
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
з вашого опису скоріше межовий, але ставити діагнози віртуальні - це повна дурня)
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
йдіть ви, вам також треба допомога.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Рік тому була в психіатра , ставили депресію . Що таке межовий і що з цим робити
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Вони всім ліплять тривожно-депресивне, треба знайти хорошого спеціаліста - може попитайте на форумах чи на ФБ в групах

from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Російською мовою - пограничное расстройство личности.
Простими словами - ще не важка психіатрія, але вже і не норма.
Таким людям дуже складно будувати стосунки, там від люблю до ненавиджу хвилини.
’Лікується’ тривалою психотерапією.
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
тому що це дійсно найбільш розповсюджений розлад.
Як для терапевта ГРВІ
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Як для терапевта ГРВІ
Ага, тільки я знаю нарцисів, психопатів, аутистів, межовиків явних і у всіх тривожно-депресивне))
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
’Лікується’ тривалою психотерапією.
Дякую , майже так і є , сьогодні проснулась гарний настрій , все може робити всі хороші , всіх любить, ввечері настрій змінився може ридати без зупинку
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
’Лікується’ тривалою психотерапією.
Де знайти психотерапевта , та щоб їй сподобався
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
тому що є симптом, є синдром і є розлад.
При межовому розладі дуже часто буває депресія, і часто надмірна тривога.
Психіатру треба виписати ліки, які полегшать стан пацієнта. Ліки допоможуть від тривоги і депресії, полегшать симптоми. Від розладів особистості немає ліків. Тут тільки психотерапія.
Тому вони лікують те, що можуть і відправляють на психотерапію.
from Ukraine• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
це буде тривалий процес, вона ж і з психотерапевтом буде будувати стосунки так, як з вами.
Тому треба той, хто зуміє витримати такі гойдалки і побудувати довірливі стосунки. Це весь час буде зближення-віддалення і знецінення.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Приймала есциталопрам , але не підійшов препарат , зараз каже нічого приймати не буду . Але тривожний стан точно є
Emm11117• 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Тривога і депресія скоріше у родичів тих людей, разом із суїцидальними думками, бо вони з них всю кров п´ють, а те що типу вони страждають то корчити жертву теж зручно, так можна і не працювати. Хоча межовиків ще можна пожаліти, вони мають емпатію, але не думаю що це варіант автора. Може донька ще приймає наркотики чи п´є. А може там межовий і нарцисичний разом.
автор Сегодня сержусь • 19 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Дуже дякую , де знайти психотепапевта може знаєте клініка , сайти
Кукусики• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Каже щоб бути самостійною та незалежною , бачу що не витримає дорослого життя
а куда она денется, назад к вам под юбку залезет?