Пупуговка• 19 ноября 2023

Сколько у вас держится эффект от ботокса?

И напишите пожалуйста свой возраст
графиняВишенка• 19 ноября 2023
Алерган 6 місяців рівно. Мені 42
Просериарила молодость• 19 ноября 2023
3 місяці. І ботокс в диспорт. Але я ніколи не роблю повний блок - в мене брови рухаються
автор Пупуговка • 19 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
А якщо рухаються брови то ефект менше?
Мені просто теж зробили з рухомими бровами, дивлюсь місяць пройшов і ефект вже не такий
Протру пилюку• 19 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
А якщо рухаються брови то ефект менше?
Ви часом не в лазерхаусе робили?
Якось так і живу• 19 ноября 2023
44 года, 8-12 мес., диспорт, лоб+межбровка, брови слегка подвижные.
Стрекозей• 19 ноября 2023
До первого приёма антибиотика или 9 мес
автор Пупуговка • 19 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви часом не в лазерхаусе робили?
Нет
Мрії у вирії• 19 ноября 2023
Залежить від препарату, косметолога, та ще бог зна чого.
Раніше тримався диспорт 6-7місяців. У хорошого клсметолога, у поганенького 3-4місяці. Після останніх пологів ні він, ні ботокс не стає навіть. Тепер ксеомін, але той 3 місяці, не більше, і це ніби для нього норма.
Мрії у вирії• 19 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви часом не в лазерхаусе робили?
О, от лазерхаус я й назвала ’поганим’))) з нього починала
Мрії у вирії• 19 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
А якщо рухаються брови то ефект менше?
Так, бо менше вводять препарату на весь лоб. Але краще так, ніж зовсім заморозити, як на мене
Протру пилюку• 19 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
Нет
Просто я колола там в жовтні з доколом. Тобто все як має бути, а ефекту повний нуль.
І то не в спеціалісті діло, бо колю в неї завжди. І в подруги такий самий результат, тобто його відсутність. Тому вважаю що проблема в самому ботоксі.
Можливо у вас з тієї ж партії....
Протру пилюку• 19 ноября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Я колола не раз в цього спеціаліста, тому явно справа не в ній. І з початку війни робила без доколу, і все трималось добре. В жовтні встигла з доколом, і нуль повний
Протру пилюку• 19 ноября 2023
Ответ дляМрії у вирії
А де зараз робите?
Мрії у вирії• 19 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
А де зараз робите?
Ох ненавиджу щось чи когось радити, бо що одному підійшло, те не підійде іншому(
Косметолог Подколзіна, мені зайшли її ін´єкції просто, більш нічого й не робила
Мядуза аля моргонер• 19 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви часом не в лазерхаусе робили?
Мне в лазерзаусе сказали, чтоб лоб не делала, а только межбровку, потому что веки итак опущены и с ботоксом может ещё больше пойти опущение
Протру пилюку• 19 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ничего не опускалось слава богу
Дякую_аж_підскакую• 19 ноября 2023
От многих факторов зависит не только от возраста. От метаболизма много зависит, от физ. нагрузок и т.д. У меня лично 3-6мес. 40 лет
Просериарила молодость• 21 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
А якщо рухаються брови то ефект менше?
Не знаю, я думаю що менше одиниць колять тому швидше минає ефект
Кофе в лобби• 28 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Алерган 6 місяців рівно. Мені 42
у кого вы его нашли?,а то рекламу дают все,а приходишь и там всякие ботулаксы и реинтоксы и прочая бурда.которая на мне 1-2 мес. и все,хуже всего конечно ксеомин .то вообще вода для меня. а врачи которые хорошо колят,работают именно с ним
графиняВишенка• 28 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Салон Джой Лейбл, косметолог Галина. Але вона наїздами. Не знаю, чи приймає зараз(
Кофе в лобби• 28 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
дякую,подивлюся