Невидимка• 19 ноября 2023
Никому не нужы с высшим образованием.
Ещё и старые. После 48. Хоть ты и весь такой умный. Помню, подошла на биржу. Город наш 300 тысяч. Работник посмотрела на меня,грустно и с сочувствием. Дала табличку вакансий- медики, фельдшеры, грузчики, пекарь.
А помню в совдеповщину лозунг, учись хоть на пед.хоть на самые странные профессии. Но высшее. И вот потом по блату работа, хоть низкооплач., но в офисе, и там надо высшее образование всегда. Мне около 50 и я без работы.
Очень гадкую работу типа в маркете уборщица и на вокзале, не хочу
Но и не зарекаюсь. Есть с во полезные более для общества, например, АйТи, бухгалтерия.
Кто как искал работу после 48?
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
А тут виявилось працювати потрібно вміти?
Та працювала в тому ж офісі за копійки до 10 вечора. Тільки діти малі там мене тримали. А зараз пішла і дуже щаслива. Але без роботи.
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Не нужны. Не могу уже исправить.
Значить так. Алгоритми такий.
Якщо ваші знання і вміння неактуальні - знімайте корону
Вам до пенсії ще 12 років робити.
Подумайте про ремесло з яким завжди матимете копійку.
Подумайте про самостійність аянятість.
Нігті, пиріжки, шиття, перукар
Вам до пенсії ще 12 років робити.
Подумайте про самостійність аянятість.
Нігті, пиріжки, шиття, перукар
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Що конкретно ви робили в офісі? Що ви вмієте?
ПодругаМужа• 19 ноября 2023
Автор,в ЦЗ никогда не было нормальных вакансий. Туда отдают исключительно то,что не могут закрыть.
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Значить так. Алгоритми такий.
Вам до пенсії ще 12 років робити.
Подумайте про самостійність аянятість.
Нігті, пиріжки, шиття, перукар
Вам до пенсії ще 12 років робити.
Подумайте про самостійність аянятість.
Нігті, пиріжки, шиття, перукар
Хіба думаю ще додатково закінчити курси шиття і перукаря. Навіть і для себе пригодиться.
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
специалисты нужны в любом возрасте
Так я ж і питаю автора, що вона вміє.
Якщо 1 с знає, то набирати накладні завжди роботу знайде
Непонятно• 19 ноября 2023
У нас КНМП как раз брали буха ей 56. Главбух сейчас 67 (пришла к нам 5 лет назад).Брали по рекомендациям.
ТаПрямТам• 19 ноября 2023
На жаль, в нашій країні чомусь вища освіта знецінена. А також велика кількість людей з вищою освітою. В країнах ЄС та США вища освіта цінується. Але її набагато важче здобути, ніж у нас. Плюс не всі люди йдуть на вищу освіту. Я також думала про те, чому в нас не в усіх сфера цінують людей з вищою освітою. Навіть точніше - вища освіта не гарант того, що твоя зп буде гідна. До прикладу, Нідерланди та Ірландія - зп вчителя гідна. У нас же молодий спеціаліст після універа отримує… мізер.
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
То робота специфічна, люди, документи. Типу помічника адвоката.
PORKA• 19 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
А где, по-вашему, можно найти нормальные вакансии?
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Спасибо за информацию. Не знала.
ПодругаМужа• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Спасибо за информацию. Не знала.
Ищите на профильных сайтах
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Так тому і зненцінена що навипускали тисячами менеджерів та юристів і їх просто переісбиток.
А слюсаря з ремонту авто днем з вогнем не знайдеш.
Бо мамо з татом ночей не спали запихнути сина у вуз. Бо ж програма по успішному батьківству буде не виконана
Дуб береза• 19 ноября 2023
Так а що саме ви вмієте? Зможете продати обладнання для заводу? Вивчити склад засобів хімічних й рекомендувати автосалонам? У школу підете?
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Ну.. знання документообігу? , архівна справа? Може кадри?
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Так, ми зараз це бачимо, нікому це непотрібно.
Заикальница• 19 ноября 2023
Мені 48, математик за освітою, працюю в школі, зп маленька, живу на репетиторські 250 грн/год.мій перукар заробляє 500 грн / год. І кожен раз у неї в кріслі я згадую за свою математичну освіту, навіщо воно мені було треба
мегамоСГ• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Ну? Сісти і плакати?
Є ситуація, є проблема
Вивчаєте ринок праці і йде здобувати знання.
Є ситуація, є проблема
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ дляЗаикальница
Ну і математик це теж класно, вчитель англійської мови теж. Репетиторством можна заробляти.
Я не тону• 19 ноября 2023
Брать себя в руки и учиться новому, а что делать?
Абы здоровые были.
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Нашему главбуху 70. Она ведет несколько фирм и очень неплохо зарабатывает
Молодец она .
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Абы здоровые были.
Так и есть. Здоровье главное.
Заикальница• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Так. Заробляю. Але перукарські послуги коштують дорожче. Це я до цінності освіти.
Невидимка
• 19 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
На ворк.юа скільки резюме надіслали? Знання мов якого рівня?
Трохи англійську знаю, надсилала.