ДлинноНожка• 19 ноября 2023

Що дарують закордоном на дитячі ДР однолітки? Конверти?

Тема «поговорити». Тут часто пишуть, що на дитячі дні народження актуально конверт з грошима від однолітка (друга, однокласника), починаючи з молодшої школи чи навіть садочка… Цікаво, а що дарують закордоном діти на дитячі дні народження? Невже теж конверти з грошима? Яка сума? П.С.мені здавалося, зо діти від дітей чекають подарунків… але часто тут читаю теми, і розумію, що відстала від сучасних трендів. Чи це тільки в нас конверти?
alisarich• 19 ноября 2023
Конвертьі и податки по интересам
Черпак_для_фантазий• 19 ноября 2023
ми дарували подарунки, інші також, багато хто дарує грошові сертифікати в певні магазини
Перша скрипка• 19 ноября 2023
По рідному і залежить від віку, за кордоном теж дарують конверти дітям 8+, якщо вони цього хочуть
вентиляторная• 19 ноября 2023
Мяч, кросівки, настільні ігри, конверт але від усіх разом гостей
Les77• 19 ноября 2023
Ми купляли іграшки і на касі уточняли що то подарунок, то чек чіпляли до коробки, щоб іменник мав змогу обміняти, якшо шо.
Фиктивная• 19 ноября 2023
В Германии часто дарят либо небольшой подарок, либо сертификат на 10 евро.
Я Головна• 19 ноября 2023
Конверти - взагалі діти такого не дарують, дорослі хіба що.
І подарунки не дорогі від нерідних. А якщо запрошують друзів-однокласників на дитячий день народження, то вважається поганим тоном дарувати щось дороге, навіть якщо у батьків фінанси дозволяють не задумуватися. Бо якщо хтось принесе велосипед, то інші діти, що подарували умовну ляльку, відчують себе гіршими, а це погано
Зажуженная Жужжа• 19 ноября 2023
Сина (5 років) запрошував друг з садочка на день народження в ігрову кімнату. Я питала у мами що подарувати. Вона відповіла що у них прийнято дарувати якусь невеличку іграшку. То я купила набір з трьох хотвілсів і три упаковки різних желейок харібо + шоколадка мілка. Склала все в подарунковий пакет. Все вийшло до 50 злотих. Бачила що інші діти дарували книжки, настільні пазли маленькі, карти покемона, цукерки
valuda• 19 ноября 2023
В Британії дуже символічні подарунки. І це прекрасно.
Типу фото де діти разом. Браслети за 1 фунт, олівці, фломастери, блокноти.
Всех в сад• 19 ноября 2023
Дети - самые меркантильные существа. Какие подарки, им только деньги и нужны! Поэтому дарите цветы, это бесполезный подарок.
постою_послушаю• 19 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Канада, аналогично. Из того что вспомню что дарили дочка и дарили ей- картина по номерам, закладка, тканевая сумка шопер с Тейлор Свифт, мягкая игрушка лошадка доя любительницы лошадей, футболка с Металликой.. Не больше 15 долларов точно подарок, футболка только, знаю, дороже с официального сайта
автор ДлинноНожка • 19 ноября 2023
Дякую за відповіді. Цікаво почитати. Думаю, і звідки в нас тільки конверти…
Цветочница• 19 ноября 2023
Дочка ходила на ДР одноклассницы (13 лет) в Германии, подарила разные мелочи на сумму примерно 10 евро (кулон на цепочке, скретч-блокнот, шоколадка). Она спросила у двух других девочек-немок, что принято дарить, на какую сумму, они вместе пошли в магазин, моя ориентировалась на их подарки))
Хочу наколоти губи• 19 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
сША Канада, франция и англия дарят конверты. За остальные страны не знаю
постою_послушаю• 19 ноября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Дети детям?