Дівчатка порадьте будь ласка де можна купити оригінальні парфуми на розпив?
Раніше брала на сайті org-parfums, але ціни там трішки підняли...
Lolalola222• 19 ноября 2023
Беру тут, уже не первый раз, сравнила цены с Вашим сайтом, что-то дешевле, что-то дороже. Но ассортимент у них меньше чем на Вашем.
Ответ дляLolalola222
Є сторінка і в інсті,
В них брала то дуже аромати подобається, а от на іншій сторінці брала то той самий наркотик зовсім по іншому пахне.