АяВсёЗнаю• 19 ноября 2023
Потрібен толковий гінеколог, Київ
Порадьте, будь ласка, гарного кваліфікованого гінеколога, який допоможе розібратись з гормонами із урахуванням супутніх проблем. Дано: видалений яєчник, ендометріоз яєчників (?), при якому призначені гормони. Паралельно маю прогресуюче доброякісне утворення, при якому ця терапія є провокуючи фактором. Якщо маєте гарного лікаря, який розбереться в проблемі гормонального стану, буду дуже вдячна за контакти. Бажано правий берег, але якщо лікар того вартий, то байдуже.
Помидорина• 19 ноября 2023
Мені допомогла Попова Тетяна Олексіївна. Також був гормональний збій ті замерша вагітність. Я рекомендую.
ВсеЧетко• 19 ноября 2023
Чому ставите знак запитання де пишите про ендометріоз яєчників?
Це ж діагостується без проблем.
І чому не звертаєтесь до того, в кого оперувались?
Чомусь зробила собі висновки, що з таким тільки до оперуючого. Бо ці кабінетні нічого крім Мірени і Візану не пропонують.
Це ж діагостується без проблем.
АяВсёЗнаю
• 19 ноября 2023
39, нічого ніколи не приймала і не приймаю. Хочу професійну консультацію толкового лікаря, якщо треба щось приймати, то щоб я розуміла, що, навіщо і як це вплине на решту
АяВсёЗнаю
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Це ж діагостується без проблем.
Тому що цей діагноз поставили вперше і побачила я його лише у виписці вдома після операції. Оперуюча лікар виписала савіс, але там в прямих протипоказах мій другий діагноз. На питання як же бути і чи можлива заміна, відповіла, що гормон треба, якщо не хочу повторення ситуації, але вирішувати мені. Все.
АяВсёЗнаю
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Це ж діагостується без проблем.
Як це діагностується?
ВсеЧетко• 19 ноября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Як це діагностується?
Вагінальне узд, мрт з контрастом. Чесно, не зрозуміла вашого знаку запитання.
А операція - зразки на гістологію, 100 % діагноз.
ВсеЧетко• 19 ноября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так, гормони - це завжди ризик онко. :(
АяВсёЗнаю
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ну на УЗД писали едометріоїдна кіста яєчника, ознаки аднноміозу - це і є ендометріоз?
АяВсёЗнаю
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Гістології ще нема