Українська зірочка• 19 ноября 2023

Коли в чоловіка в 34 немає нічого! Це діагноз?

Йому 34. Був одружений, дітей немає. Подобається дуже. В спілкуванні, гумор, не дурний, не бидло. Ззовні теж подобається.
Працював менеджером, потім пішов вчити айті- з війною звільнили і знайти роботу важко, знову пішов менеджером. Важливий соціум, не може бути один. Тому каже, що ця робота закриває його цю потребу. Не п´є, не ігроманить

І є я, квартира 3-к, але не в новобудові. Авто нове. Дитина 10 років, свій бізнес- який з війною трохи дихає. Але все рівно думаю, що я заробляю більше. Дохід нестабільний, та й трати теж, але судячи з трат- то в мене тис 50-70 йде кудись постійно

Зараз стосунки дружні. Спілкуємось багато. Він запросив в кіно- оплатив. Я в театр- оплатила я. Ну тобто все якось так.

Але якщо в перспективі- то я не хочу чоловіка, який працює на зп в 20 тисяч. Не хочу, щоб бачив, що поруч отака і можна розслабитися. Чи то не залежить від жінки?

Коротше допоможіть і підкажіть, як себе поводити вірно і чи є критичним той факт, що він нічого свого не має
Котогосподиня• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
не хочу побагаче. Не хочу, щоб я була вигідною
А що ви від нього очикуєте? Що він почне мільйони заробляти?
Він переїде до вас і так само буде працювати менеджером як і зараз і все. Якби він міг, то робив би. Це не робить його поганою людиною, просто він такий і все. Не бізнесмен, не крутлявий, не айтішнік... середньстатистична людина.

автор Українська зірочка • 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Если я тут напишу правду, что у меня машина 2022 года из салона, нормальный доход и свой дом, и стоит ли мне встречаться с женщиной без машины и однушкой в жопе Киева - меня заклюют?

Или просто напишут ’это другое’?
напишуть - це інше))))

і добре ще якщо є та однушка)
Котогосподиня• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Или просто напишут ’это другое’?
Это другое
Молода і нерозважлива• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Или просто напишут ’это другое’?
Зависит от ваших требований, если вы хотите модельную внешность и на десять лет младше - да.
Если ровесницу и без особых требований то ок
Ответ дляЯ такая наивная
Ой вы мне напомнили мою родственницу, которая, имея квартиру, все искала жениха со своей квартирой, чтобы на ее не зарился. Уже полтинник на носу, а желающих все нет....
ну слухайте, питання не в тому. Не хочеться щоб з тобою теж були тільки тому що в тебе то все є. Тим паче чоловік
Госпожа Белладонна• 19 ноября 2023
А хто казав що треба показувати свої статки ?
Возити його на машині і жити у вас
Тай ніхто вами користуватись не буде
Я такая наивная• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
та знаєте, ось в нас війна. Скільки людей залишилось без нічого. І так само стартонуть з 0 в 35 і старше
головне щоб хотілось стартувати
І в мене от і питання- чого до 34 стартонув?
не було жінки поруч, якій треба? чи просто не хотів
Если на этом этапе он вас не устраивает, не нужно питать призрачных надежд на ’стартанет’. Уже пол жизни за спиной.
Распутница• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
немає ні авто ні житла
То зачем он нужен Вам? Вы не сможете уважать его и воспринимать в серьез, скорее всего.
Сегодня не целуюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Та ладно, много вы примеров знаете? Желательно в Украине
Так знаю. Мій чоловік. І так він в Україні.

Ответ дляКотогосподиня
з айті звільнили недавно. він тільки розпочав. Може повернутись згодом. Зараз ця сфера просіла. Та й так він не тупий. Колись з жінкою був свій бізнес, потім розлучення і він поїхав з міста. Такий, що може за все домовитися. Було б бажання
Молода і нерозважлива• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
И все?
Бабка-байкерша• 19 ноября 2023
Не мати квартири зараз тому, що відкладаєш на будинок, наприклад, це одна ситуація. Не мати нічого і просто бовтатися як знамошо відомо де, ну такоє. В 34 все ж вже щось з себе являєш і очікуєш від інших, що хай не на піку карʼєри будуть, але десь недалеко. А тут ні те, ні се.
Я такая наивная• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Или просто напишут ’это другое’?
Нє, напишем, что с вами она стартанет) И ведь не ошибемся....
Сегодня не целуюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
И все?
Ні не все. Вам весь список з прізвищами в адресами?
Ответ дляГоспожа Белладонна
Возити його на машині і жити у вас
Тай ніхто вами користуватись не буде
ну жити то таке - ще до того дожити треба)

а авто так. Ми поруч живемо. Якщо кудись їдемо гуляти- то їдемо на моїй. А як інакше? Таксі брати чи що
Царівна Жабка• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
поки що так
але ж це не вічно
я ж знаю, що подобаюсь йому, а він мені
Ну и встречайтесь,зачем бежать сразу снова в загс и роддом
іронічна антитеза• 19 ноября 2023
Ну не станет он звездой рок-н-ролла уже. И если начнете более серьезные отношения, то на каком-то этапе да, он будет просто зарабатывать себе на трусы и в лучшем случае на кино и суши для вас обоих. Приятный бонус к совместному проживанию.
Бабка-байкерша• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
чому не надихну?
Це утопія. Амбіції або є, або нема, хватка або є або нема. Якщо нема, то хоч обнадихайся, не зʼявляться
Треба підробіток• 19 ноября 2023
У меня у мужа ничего нет и так и не появилось, у меня есть своя маленькая 2-ка в наследство досталась, но там нет ремонта, и он не хочет в ней жить и вкладываться в нее не хочет, так как не имеет к ней никакого отношения, решил, что будем жить на съеме - так и живем, я скандалю, что у нас ничего не двигается с места, есть ребенок - я понимаю его амбиции, что он так и не смог купить квартиру, в которой бы чувствовал себя хозяином, но с другой стороны - сделать можно ремонт и жить в той хате - нет не хочет, гордый, ну и боиться, что сделает мне там ремонт, а я его выгоню. Очень трудно так жить, автор. Лучше уже живите себе с ребенком сами, а с мужчиной встречайтесь просто для приятного времяприпровождения.

Котогосподиня• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Автор, то ви з ним спілкуєтесь і дружете - вам видніше. Я не знаю.
Є такі люди, що вони наче гребуться, щось роблять, а не йде.
Ответ дляМолода і нерозважлива
И все?
я знаю. Чоловік був одружений, закохався, розлучився. І тієї жінки була якась автоімунка. Йому було теж щось вже 32-33 роки
Був сисадміном на зп офісну. Пішов сам на себе в айті. Через рік вийшов на 5к, зараз 7-12к має. З тією жінкою не живе вже, там якась драма. Повністю аскетичне життя. Ніхто не треба. Але по факту його змінила ситуація
Госпожа Белладонна• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка

Та ні,ви ж мабуть пісяєте в бак
іронічна антитеза• 19 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Согласна. У меня муж такой, уже 40 на носу. Он хорошо зарабатывает, как для обычного человека, но я зарабатываю гораздо больше. И все крупные семейные траты - это благодаря моему доходу. Но он у меня хозяйственный и весь домашний быт, ремонт, обслуживание наших машин - это его парафия. Мне хорошо и комфортно, он приносит ежемесячно тысячу-полторы в долларах и просто кладет в общую копилку, а все текущие растраты с меня.
ЮлияА91• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Или просто напишут ’это другое’?
Здесь напишут -Я же девушка».. а то что сейчас в стране жопа, и даже за 20000 тыс. работу тяжело найти-об этом никто не думает. Богачей им подавай
ЗаведУющая• 19 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не розписуйтесь за чужих людей. У всіх по різному виходить. Якщо а 35 ніхто то це нічого не значить.
У мене чоловік десь під 30 років пішов IT, там постійно треба навчатися, йому зараз 36 і в нього амбіції, він хоче перевчитися на іншого спеціаліста, сидить по ночам навчається.
Ответ дляТреба підробіток
ну от всі так кажуть. А навіщо? Я ж не побудую тоді нормальні стосунки з ним і іншого шукати не буду. Втрачений час і мені і йому. І нерви
ЗаведУющая• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
головне щоб хотілось стартувати
Так хто ж знає як не ви???
Треба підробіток• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка

Да, вот у нас машины нет - мы на общественном или такси, пусть мужчина думает как будете добираться, но Вы же сами хотите на своей машине ездить
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та ні,ви ж мабуть пісяєте в бак
таксі мені дорожче вийде
Gvenna• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
ну скажемо так- нічого в нього немає і йому не 24 вже. Питання не в тому навіть, що немає. Питання в тому, щоб він не був шалапай, щоб я не була просто вигідна йому дівка, щоб не втратив мотивацію- бо в мене це все є
Коротше не хочу втрачати час і бути використаною. Все
Ви ж його більше ніж ми знаємо. Ми його і в очі не бачили) як можна щось конкретне радити.
Суто з життєвого досвіду - кидати його, нема перспектив і не буде 99%, якщо вам треба щоб грошей більше вас приносив, то це не ваше
А з точки зору долі - а може якраз доля підсміюється з вас тихенько зараз, бо знає шо цей чоловік - то ваше щастя, а ви в ті гроші втупились і не бачите за ними Людину.