Українська зірочка• 19 ноября 2023

Коли в чоловіка в 34 немає нічого! Це діагноз?

Йому 34. Був одружений, дітей немає. Подобається дуже. В спілкуванні, гумор, не дурний, не бидло. Ззовні теж подобається.
Працював менеджером, потім пішов вчити айті- з війною звільнили і знайти роботу важко, знову пішов менеджером. Важливий соціум, не може бути один. Тому каже, що ця робота закриває його цю потребу. Не п´є, не ігроманить

І є я, квартира 3-к, але не в новобудові. Авто нове. Дитина 10 років, свій бізнес- який з війною трохи дихає. Але все рівно думаю, що я заробляю більше. Дохід нестабільний, та й трати теж, але судячи з трат- то в мене тис 50-70 йде кудись постійно

Зараз стосунки дружні. Спілкуємось багато. Він запросив в кіно- оплатив. Я в театр- оплатила я. Ну тобто все якось так.

Але якщо в перспективі- то я не хочу чоловіка, який працює на зп в 20 тисяч. Не хочу, щоб бачив, що поруч отака і можна розслабитися. Чи то не залежить від жінки?

Коротше допоможіть і підкажіть, як себе поводити вірно і чи є критичним той факт, що він нічого свого не має
Комиссия50%• 19 ноября 2023
Тю! Показалось, здесь Rule 34 обсуждают.

ЗаведУющая• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
з айті звільнили недавно. він тільки розпочав. Може повернутись згодом. Зараз ця сфера просіла. Та й так він не тупий. Колись з жінкою був свій бізнес, потім розлучення і він поїхав з міста. Такий, що може за все домовитися. Було б бажання
А може ви не т жінка яка йому потрібна?
Alianna88• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
ну скажемо так- нічого в нього немає і йому не 24 вже. Питання не в тому навіть, що немає. Питання в тому, щоб він не був шалапай, щоб я не була просто вигідна йому дівка, щоб не втратив мотивацію- бо в мене це все є
Коротше не хочу втрачати час і бути використаною. Все
А квартиру ви самі купили чи хтось?
Смячиком• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Если я тут напишу правду, что у меня машина 2022 года из салона, нормальный доход и свой дом, и стоит ли мне встречаться с женщиной без машины и однушкой в жопе Киева - меня заклюют?

Или просто напишут ’это другое’?
так, жінка то інше, жінка в перспективі стає матір´ю і виховує дитину (дітей)
Треба підробіток• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
таксі мені дорожче вийде
Это неправда. На иашину нужно отвалить деньги прям сейчас, которых допустим нет, плюс бензин не бесплатно, плюс ставить машину нужно на парковке или гараже - это платно, нет, модно конечно и во дворе бесплатно. Такси он может оплачивать, а не Вы.
Комиссия50%• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
я знаю. Чоловік був одружений, закохався, розлучився. І тієї жінки була якась автоімунка. Йому було теж щось вже 32-33 роки
Був сисадміном на зп офісну. Пішов сам на себе в айті. Через рік вийшов на 5к, зараз 7-12к має. З тією жінкою не живе вже, там якась драма. Повністю аскетичне життя. Ніхто не треба. Але по факту його змінила ситуація
Шо вы тут внедряете?! Знакомые солюшен-архитекты 8-9к не имеют. Какие 5 к через год? И какие 7-12к сейчас?!
Плету корзинки• 19 ноября 2023
Який у Вас бізнес?
Можливо колабарацію з ним зробити чи ні?
Треба підробіток• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
таксі мені дорожче вийде
За какой период времени, Вы считали?
Все так говорят, но никто не считал, плюс смотря с какой машиной сравнивать - может быть какое-нибудь рено, а может лэнд крузер.
автор Українська зірочка • 19 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
А може ви не т жінка яка йому потрібна?
ви якась зла. Може й нета. То хай сам обирає. Я за себе зараз вирішую

Ответ дляAlianna88
А квартиру ви самі купили чи хтось?
сама
Небалувана Галя• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
ну слухайте, питання не в тому. Не хочеться щоб з тобою теж були тільки тому що в тебе то все є. Тим паче чоловік
Яке щастя, що я заміж виходила гола боса 😂 І дурні думки не лізли у голову.
Gvenna• 19 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Який у Вас бізнес?
Одна з найкращих моїх найулюбленіших пар такого типу - це жінка власниця сто, а він майстр)) і щаслива родина.
ЗаведУющая• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
А ви наче як трохи заганяєтесь.
Ответ дляКомиссия50%
)))) він не працює по найму
і я знаю це точно
Плету корзинки• 19 ноября 2023
Ответ дляGvenna
І не тільки власниця сто
Ответ дляПлету корзинки
Який у Вас бізнес?
в нього був колись
зоотовари
в мене інше
Госпожа Белладонна• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
таксі мені дорожче вийде
А чого це ви маєте платити
Він має думати
Навіть шансу недаєте
Фиона Шрековна• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Нє, напишем, что с вами она стартанет) И ведь не ошибемся....
Да это понятно) Уже стартанула.
Вот думаю, развивать или нет
Ответ дляТреба підробіток
За какой период времени, Вы считали?
блін, ну я не знаю. Якось тупо- ми хочемо кудись поїхати- а я така- ну давай на таксі?
і він окремо їде, я окремо? чи разом чи як?

Фиона Шрековна• 19 ноября 2023
Ответ дляЮлияА91
Здесь напишут -Я же девушка».. а то что сейчас в стране жопа, и даже за 20000 тыс. работу тяжело найти-об этом никто не думает. Богачей им подавай
Ну да. И каждая думает, что повезёт именно ей
Тушьмушьнюшь• 19 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Стартонуть в 35+?
Є дуже багато прикладів відомих багатих людей, які розбагатіли не в молодому віці.
Комиссия50%• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
)))) він не працює по найму
і я знаю це точно
Бох ты мой! Многие (солюшены на основной работе) организовывают свои мелкие шлюпки на 5-7 гребцов. И то, такого не имеют. Ну 7-8. Но не 12. И даже не 10.
Такчта, ваши цифры не выглядят правдоподобными.
іронічна антитеза• 19 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Який у Вас бізнес?
Путь в никуда. Я игралась в это. В лучшем случае можно ’устроить’ в свой бизнес мужа на должность эдакого завхоза. Но за провтыки в работе придется кровь пить с позиции начальника. А это очень вредит отношениям в семье. Второй вариант есть - самой стать ’директором’ собственному мужу, запустить ему дело, всё наладить, создать клиентскую базу и т.д. Но потом придется постоянно этим заниматься, потому что научить человека хватке - нельзя. Она или есть или нет. А постоянно ’продавать’ мужа как специалиста и тянуть еще его дело на себе со всей документацией, заказами, клиентами - увольте, слишком много усилий для этого надо приложить, еще и виноватой окажешься, что это не то на выходе, о чем он мечтал.
Царівна Жабка• 19 ноября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Автор в грн писала наверно
Панна Кота• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Тож і поводьте себе згідно Вашим же очікуванням. Ви з ним друзі? Тоді ок Вам оплачувати білети. Це побачення, хочете стосунків? Вам ок, що чоловік сприймає оплачені Вами білети? Автор, щоб не бути нещасною, робіть вибір вже зараз. Такий чоловік Вам ок чи ні? Ви ж вже зараз все бачите! Бо люди не змінюються загалом, а якщо таке і буває, то тільки після сильного потрясіння.
І розумію чого питаєте. Натовп шанувальників двері не вибиває, а одній бути не хочеться. А хто зна, може кращого і не буде, еге ж?
Тож думайте дуже добре.
Ответ дляGvenna
толковий майстер тягне всю технічну частину на собі, тому я не знаю яка там жінка сто має бути і як розбиратися в тому всьому, щоб без майстра справилась
Ответ дляЗаведУющая
А ви наче як трохи заганяєтесь.
в якому це місці?
Я такая наивная• 19 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Или уже повезло)
Комиссия50%• 19 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Автор в грн писала наверно
Та ну, это не серьёзно.
Треба підробіток• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Разом на таксі! Щось Ви не розумієте, вже і платити за те таксі зібрались. Ні - з тим чоловіком у Вас не складеться