Ирина Фарион заявила, что её увольнения из Львовской политехники "хотел лично Путин".
Я не понимаю, почему она показывает себя в таком свете?
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ дляseami
Cьогодні додався черговий скандал Безуглої з ЗСУ 🤯
А ця вже шо?
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ дляseami
Ой..ну як завжди. Прес секретар заявив публічно, що видаляє її за дискредитацію Головнокомандуючого і понеслася істерика.
Ну, чесно кажучи, то вона мені теж такоє, бо як щось ляпне іноді, як корова після гички. Це ж не перший її зашквар.
taste_of_freedom• 20 ноября 2023
было бы очень хорошо, если бы это интервью действительно стало для нее последним
Дева Мария• 20 ноября 2023
Почему у нас больные на голову люди работают в университетах ? Они же учат детей чему то . Ей бы в психбольницу
Камышовая кошка• 20 ноября 2023
Не набридло?
А що там з тим покидьком, що вишикував хлопців під Запоріжжям на нагородження і сам запізнився?
Зе загрався вже вкрай, на фронті ж88а, а ви все ведетеся на фаріон і мову?
Lena-Lena12• 20 ноября 2023
Загралася мадам. А іноді самокритики не завадить. До речі, нашим можновладцям також не завадить самокритики й самодисципліни.
Камышовая кошка• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Притихли за него, не попадается информация.
Не на часі? І знов ніхто не відповість... суспільство мовчить. Є ж про що говорити - фаріон
Ирина-bbd0• 20 ноября 2023
Ответ дляtaste_of_freedom
Правильно! Сейчас самое время бойко с лободами выпускать!
Lena-Lena12• 20 ноября 2023
Ответ дляКамышовая кошка
Не набридло?
Я з вами згодна. Мені також здається, що ця мадам Ф. - якийсь відволікаючий маневр.
Камышовая кошка• 20 ноября 2023
Ответ дляLena-Lena12
зепроект
Просто Фаріон,неможе до кінця зрозуміти,що на території України,проживає народ,,,який нічого спільного немає з українцем,і таких людей більшість.Більшість хочуть спілкуватися російською,у темі видно що напевне більшість хоче і Різдва 7січня,Миколая 19.Ці люди хочуть якоїсь своєї України-подібної до москалів,але вже ж таки України.
taste_of_freedom• 20 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
куда выпускать? и что сделала Лобода?