Ирина Фарион заявила, что её увольнения из Львовской политехники "хотел лично Путин".
Я не понимаю, почему она показывает себя в таком свете?
Ответ дляalenka3108
Ви якось дивно з теми з´їхали. То вся країна дно, а тепер ригів приплітаєте. А тема одного військового, то таке, знаєте. В мене теж багато знайомих військових ще з 2014 і в кожного з них своя думка, щоб ви знали. Бо в кожного різні задачі, різні строки перебування в ато і на війні. Якщо добре знаєте історію, то повинні бути в курсі, що яника і весь донбаський олігархат виплекав кучма свого часу. Але знову ж таки, до чого тут все населення України, яке ви обізвали і спаплюжили?
Ви знову шукаєте виправдання .Я нікого не паплюжу,я називаю речі своїми іменами. Нехочете регіонів?Що скажете по московську православну церкву.Скільки було церков і прихожан,хто ці люди.Вони не живуть посеред нас?
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
У мені здається, що не в різні. Якби у неї було стільки влади, як у путлера, вона б теж вбивала. Висловлюючись її термінологією ’утілізіровала’.
Не сумніваюсь в цьому. Я б ще поруч з ними йульку поставила, якби дали дорватись до влади.
Sk-kik-mango-tesco• 20 ноября 2023
У нее мания величия, она опасна для общества, создаёт раскол, надеюсь СБУ ей займётся.