Зайканалужайке• 1 час назад
Як же все дістало((…
Як же мене все дістало…( Як хочеться просто послати все під три чорти і нехай буде, як буде… Припинити про всіх думати, все контролювати, всіх обслуговувати, про всіх памʼятати, за все відповідати… Послати все нахрен!!! Розлучитись, поїхати кудись одній, не думати про те, як краще буде дітям, подумати, нарешті, виключно про себе. Відносно молодого, активного життя залишилось так мало, а в мене його, ніби, й не було((…
Пригощаю кашею• 57 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
В неї робота і своє життя
Раз вы ей помогаете,то и она должна
Невидимка• 57 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Для чого готувати собі самій, якщо можна взяти приготоване мамою)? От, комусь, можливо, це здається смішним, а я не знаю, як це все врегулювати… Ну, що мені їсти їй не давати? ((
Вам на работу надо и все наладится. Вот у домохозяек всегда так со взрослыми детьми - они без меня помрут и не справятся, но дело ж не в детях...
11 летка прекрасно без мамы проведет несколько дней с папой и сестрой на пицце и макдоналдсе. Может даже яйцо себе пожарит с бутером.
Зайканалужайке
• 56 минут назад
Ответ дляВумна, аж страшно
а судочки на работу вы ей тоже готовите? начните с этого, не готовьте)
Ні. Судочки я їй не готую.
Пригощаю кашею• 56 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Очень просто,вне дома поели и все
Зайканалужайке
• 56 минут назад
Ответ дляНеКонец-Света
Доню, сьогодні твоя черга готувати на сім´ю )
Тоді всі будуть без вечері. А доня зайде суші зʼїсть дорогою з роботи.
Зайканалужайке
• 55 минут назад
Ответ дляПригощаю кашею
Раз вы ей помогаете,то и она должна
В мене не вийшло її цьому навчити.
Пригощаю кашею• 55 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Совершенно верно
Только Вы должны съесть по дороге,а дома отдохнуть
НеКонец-Света• 55 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ну так, коли чоловік спитає, де їжа, скажете теж, що попросили доньку приготувати )
Пригощаю кашею• 54 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
В мене не вийшло її цьому навчити.
Ставите перед фактом,если нет то реальные последствия
Вас все устраивает,просто хотите чтобы здесь похвалили и пожалели
НеКонец-Света• 54 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
В мене не вийшло її цьому навчити.
Оце дивно, якщо чесно
Зайканалужайке
• 54 минуты назад
Ответ дляНевидимка
Ще на одну? Ні, дякую.
Зайканалужайке
• 53 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
І що це дасть, крім чергового скандалу?
Невидимка• 53 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ще на одну? Ні, дякую.
Не верю, что вы работаете. У работающих женщин такие вопросы по другому в семье устроены.
НеКонец-Света• 52 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
І що це дасть, крім чергового скандалу?
А з цього моменту детальніше: хто кому в цей момент закатить скандал?
Зайканалужайке
• 51 минуту назад
Ответ дляНеКонец-Света
Чоловік з донькою, донька зі мною, потім пере сваримось між собою всі…
Зайканалужайке
• 50 минут назад
Ответ дляНевидимка
Ок.
НеКонец-Света• 48 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Чоловік з донькою - це в такій ситуації добре. Чому в цій ситуації донька Вам влаштує скандал?
В цій ситуації Ви маєте хлопати очима і говорити: ’Ой, я ж тебе попросила, я на тебе розраховувала’. А ідеально взагалі в цей момент не бути вдома
Зайканалужайке
• 48 минут назад
Ответ дляПригощаю кашею
Очень просто,вне дома поели и все
Щодня? В мене вдома ще є дитина і мені потрібно їй готувати.
НеКонец-Света• 47 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Дитині 11 років, час від часу вона вже може сама щось просте готувати, якщо мама не встигла
Пригощаю кашею• 46 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ничего,сосиски ,сырники может сама замесить .Было б ваше желание сделать все автономно
Зайканалужайке
• 45 минут назад
Ответ дляНеКонец-Света
Вона після роботи хоче відпочивати)
НеКонец-Света• 44 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
Вона після роботи хоче відпочивати)
Ви теж
Зайканалужайке
• 43 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
Вона готує, коли я не встигаю
НеКонец-Света• 42 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
Вона готує, коли я не встигаю
Ну так прекрасно, це вже допомога. Тобто голодною вона без Вас не лишиться
Зайканалужайке
• 34 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
Ви теж
Мабуть, всі звикли, що мама не відпочиває, що після роботи в мене ще одна робота. Раніше, якось легше це все мені давалося. А зараз задовбалася…( Одне й те сама і так по колу, ніби й діти вже дорослі, а якогось полегшення не відчувається(
Зайканалужайке
• 34 минуты назад
Ответ дляПригощаю кашею
Вы так жалуетесь,как будто детям 5 и 3,а не 23 и 11
Коли їм було 5 і 3 мені було набагато легше)
НеКонец-Света• 33 минуты назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ну змінюйте поступово. Купіть напівфабрикати, нехай старша їх приготує, це взагалі мінімум зусиль і часу. Ну і хваліть, як ту дитину, якщо зробила )))
Пригощаю кашею• 30 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ну так признайтесь себе что вы хоть завтра можете укатить на пляж ,у вас нет маленьких детей.И готовить ужин не ваша обязанность,трое работающих дома.
Вероятненько• 28 минут назад
Ответ дляСмурфетта
Ніхрена не дєлать, це крайнощі як і робити все.
Меня всё устраивает