В гости звали?• 20 ноября 2023

За что людей наказывает онкологией?

?
Ужгород• 20 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Онкологія чого саме у нього була?
Предміхурова
Алина-1240• 20 ноября 2023
Ответ дляOmerta
как вам не стыдно так называть тему?
вы сейчас обидели болеющих людей, родителей и т.д.
вы не хотите поменять название темы?
Чего ей стыдиться,если человек заболел,естественно ему обидно на всех и вся
Ужгород• 20 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
За лінь
За дурь
Як результат страждаємо всі, бо вже давно можна забутися за існування болячок з сучасними технологіями
Яка лінь і дурь у діток?
Хропочка з гривкою• 20 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Меня грыжами в позвоночнике наказывает, за то что сидела на каких попало стульях в неправильных позах на сидячей работе.
И уткнувшись в монитор, поэтому + близорукость.
И лишний вес - результат наследственности и питания как попало )))
То у вас дисплазия соединитнельной ткани. Генетика, диеты, голод предков. Все вместе сказывается
Морская свинка• 20 ноября 2023
Ответ дляНаучительница
На рак хворіли навіть в древньому Єгипті
та я ж не сумніваюся, ’офіційні’ джерела завжди стандартно ’заспокоюють’, що ’так було завжди, змиріться і не вистьобуйтеся’
іноді дивуюся, як ми з такими підходами взагалі з печери вилізли
вченим, які всупереч всьому доштовхали цей прогрес до мобілок та інету, пам´ятник треба ставити на кожному кроці, це ж скільки цькування вони зазнавали, поки створювали свої винаходи - страшно подумати
ЖующаЯКонфету• 20 ноября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вполне может быть. Еще артроз и хронический насморк от мамы передался (я, брат и мой сын страдаем с детства с гландами и насморками). Суставы в 40+ начали крутить, недавно брат сказал, что и у него тоже началось. И поправляться начал тоже сильно.
Никуда не денешься от генов.
Морская свинка• 20 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Яка лінь і дурь у діток?
у їхніх батьків, які дорослі і пасивні, на жаль,
а деякі особливо хитрожопі, бо займаються магією і найцікавіше вірять, що магія вирішить їхні проблеми і не вірять, що за це буде розплата у тому числі їхніми дітьми
та купа факторів очевидних і не дуже очевидних, навіть, не розумію, чому автор дивується

ось приклад у мене по сусідству яскравий і легко відстежити: батьки гасали по різних ворожбитах всю молодість, щоб господарство гарний прибуток давало (корови і свині , над якими ж самі упадали, відгодовуючи, брррр), їхні бажання задовольнялися, на жигулі собі заробили і мозолів заробили, що світу білого не бачили.... але їхня єдина дочка раптово в 40 років помирає від онко, її чоловік гине в нещасному випадку, дітей у них не було

тепер сидять ці дід і баба, пишаються тим, скільки свиней і корів виростили та продали, а живуть як жебраки все одно
озлоблені за своє горе на весь світ, бо всі заздрили їхньому успіху
горюють за єдиною донечкою, яку господь у них забрав несправедливо
коротше, винного для себе знайшли точно
Знаю бакси• 20 ноября 2023
онкология-это болезнь,а не наказание.Основные причины:неправильный образ жизни,обиды,наследственность,воздействие радиации,промышленных выбросов,стресс и т.п.
Пані з калабані• 20 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
И онко не всегда смертельно
От инфаркта умирает больше человек в мире за год чем от онко
Хоть без мук, это муки
Морская свинка• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
прикольно, а в основі названих вами причин хіба не лінь і дурь лежить?
лінь вести правильний спосіб життя
лінь працювати над собою
дурь у тому, що вважають, що перелічене ні на що не впливає
але якось не айс казати, що причина в ліні і дурі
солідніше звучить - стресс тощо
КротоТо• 20 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Хоть без мук, это муки
с чего вы взяли что от инфаркта без мук? или от инсульта?
Редисочка• 20 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
Ну але чомусь онкохворихм призначають морфій , який не всім і допомагає.
Неваляшкина• 20 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
Что значит от последствий? Вы же не могли не лечить ее
От инфекции (больничной флоры) на фоне убитого иммунитета.
КротоТо• 20 ноября 2023
Ответ дляРедисочка
так при каждой болезни назначают разное.
Поторописька• 20 ноября 2023
ні за що
часті причини онкології - забруднене навколишнє середовище, паління, надмірне вживання алкоголю, погана спадковість

але вам легше повірити що хтось когось нею карає
достатньо народитися у місті із поганою екологією, щоб мати високий ризик онкології у майбутньому
це наукові факти
Научительница• 20 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
В мене родичі від раку померли ,в 60х ,одна від раку молочних залоз,інша від лейкозу.То ж думаю,що він був ,просто тоді не було такої діагностики
Капуста Маша• 20 ноября 2023
Автор, ну котики і собачки теж хворіють онкологією, діабетом і багатьма людським хворобами. За такою логікою їх за що карають?
Ужгород• 20 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка

коротше, винного для себе знайшли точно
По вашій логиці за діяння батьків, то путінські виродки мали ще в яйцях подохнути, як і суддів, які вироки дають вбивцям умовні, але, нажаль таких не карають, а саме хороші люди йдуть на небо
Замурмишка• 20 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
лінь вести правильний спосіб життя
лінь працювати над собою
солідніше звучить - стресс тощо
Ви трошки того. Куку
Omerta• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
врачи не знают реальных причин, а вы говорите : обиды. Ну нельзя же быть такими зашоренными. О Паркинсоне, рассеянном склерозе, диабете и т.п. не говорите про обиды, ну бред же
Тепличная• 20 ноября 2023
Автор, тут скоріш не покарання, а психосоматика в деяких випадках. Є теорія що за нелюбов до себе, не покриття своїх потреб.
Не зви чайна• 21 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так да , доречі є такі су*ки і нічого їх не бере. Вік а ні тиску, ні хвороб. Здорові скачуть.
так 50 років, а ноги від вух,здорова як коняка. вампірша натуральна.Пам´ятаю, я коли малим завагітніла,свусіс вітали. а та стерво цвяхи підкладала під стілець.І зараз начальникові підкавкує і пліткує. Щоб воно здохло від онко, яб рада була.Це таке нікчемне падло(