Два місяці тому купила собі нарешті ту чашу, яку всі так хвалять. Набридли прокладки та тампони. Купила Lily Cup size A (для нерожавших, не з дешевих, виконана з приємного матеріалу). На перший цикл повозилась з нею, довго не відкривалась, забила на це діло - спробувала на наступний цикл з лубрікантом (прочитала що так радять спробувати) - вона розкрилась, але почало дуже так тягнути низ живота та почалась так би мовити «революція» в кишківнику…)))). Через лубрикант вона спустилась до самого низу, і через біль в животі та дискомфорт я її витягла… біль такий самий виникає коли приходжу до гінеколога, коли розкривають шийку матки (можливо це тільки в мене так)
Хтось стикався з таким? Поділіться своїм досвідом користування успішним/ не успішним :((
Самоучка• 20 ноября 2023
Ответ дляXtos
Ахаха, я маю на увазі отією штукою щоб ПОБАЧИТИ шийку матки
То дзеркало називається.
І чому вам від нього боляче?
Самоучка• 20 ноября 2023
Ответ дляXtos
Не знаю, завжди коли мені його вставляють відчуваю дискомфорт шо ТАМ шо внизу живота 🥲🥲🥲
Вам металеве вставляють чи одноразове?
Дискомфорт, можливо, але біль....
Соседушка• 20 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
То дзеркало називається.
І чому вам від нього боляче?
Бо у кожного свої відчуття. Мені завжди дуже боляче, коли вводять дзеркало.
Фуліганка• 20 ноября 2023
Мені чаща не сподобалась, на роботі ну дуже не зручно з нею. І теж,доречі, некомфортні відчуття.
БлинчикБезСметанки• 20 ноября 2023
Я народжувала, тому важко сказати, що це вас за болі.
В мене опущення матки і ця чаша дійсно там трохи пряму кишку піддавлює, вільно дефекація при чаші не відбувається, треба виймати.
Стосовно нерозкриття, то я пальцем провожу по колу по обідку чаші після введення, і повітря завжди заходить і чаша розкривається.
БлинчикБезСметанки• 20 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
То дзеркало називається.
І чому вам від нього боляче?
Я два рази народжувала природнім шляхом і в мене так само все болить потім добу, як гінеколог ту щіточку пхає.
Альфред Шнитке• 20 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Вам металеве вставляють чи одноразове?
Дискомфорт, можливо, але біль....
Повірте , може. Був дискомфорт, а тут після пологів через 5 місяців, там шви були. Боляче було, що жесть( чаша - ні, дякую
Советничаю тут• 20 ноября 2023
Купила пару лет назад, если честно не смогла ее нормально поставить, очень неудобно было, лежит, пользуюсь тампонами
Дякую_аж_підскакую• 20 ноября 2023
Користуюсь вже 10 років,ніколи не було боляче як Ви описуєте.Підберайте м´яку чашу
Пригощаю кашею• 20 ноября 2023
Відчувала дискомфорт, коли ще не наловчилася вставляти так, щоб зайшло повітря і чаша нормально розкрилася. Дискомфорт тоді, коли там ефект присоски, ну через вакуум, то звичайно може й боліти. Коли навчилася вставляти і розправляти, то вже не відчувається вона взагалі, ні при ходінні, ні при сидінні. Класна штука.
Клептоманка• 20 ноября 2023
Я в 35 лет себе купила два размера на пробу. Не могу сказать, что уже без проблем каждый раз устанавливаю, но я её не чувствую, в то время как тампоны сушат и в первые дни вызывают дискомфорт. Мне нравится, что нет раздражения как от прокладок и можно реже опорожнять, чем менять средства гигиены. Я рожавшая с обильными менструациями. Не слышала, чтобы все хвалили. Индивидуально. Одна сестра не приноровилась, другая- сказала, что жалеет, что до 40 не попробовала и ей очень подошла.
Мюллерная• 20 ноября 2023
Я себе купила две разные
Несколько циклов пробовала и бросила.
Тампоны намного удобнее
Несколько циклов пробовала и бросила.
Тампоны намного удобнее
Бентливуман• 20 ноября 2023
Уже 15 лет пользуюсь чашей и для меня это лучшее изобретение для женщин.
Может Вы неудачную чашу выбрали, по фото из гугла у нее странная форма. Я всегда брала самую обычную форму и обрезала хвостик.
Ну и пробуйте по разному ее устанавливать, она должна быть чуть повыше установлена, т.к. в самом низу она чувствуется (посмотрите еа ютубе разные методы).
Нервогенератор• 20 ноября 2023
Классная штука. Пользуюсь с 2019. Хотя мне и тампоны понравились, накупила перед предыдущей зимой, когда пугали что воды и света не будет. С чашей можно купаться в бассейнах, море и т.д
вАлнуюся сильнА• 20 ноября 2023
А я купила і так і лежить вже майже рік в тумбочці... ніяк не можу приділити час і приловчитись з нею. То на роботу (а там раковина у спільному холі, а туалети в окремих кабінках), то з роботи - і не до неї вже