Мая твая не панимать• 20 ноября 2023
Ви б пішли з дітьми 8 років на такі дитячі новорічні вистави?
На жаль, в нашому місті немає великого вибору дитячих вистав, як у Києві. Ви б пішли на такі новорічні вистави з дитиною 8 років чи вони занадто дитячі і шукали б щось інше?
энциклопУдия• 20 ноября 2023
Если ребенок не разбалован всевозможными развлекухами, то понравится.
Мая твая не панимать
• 20 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Новорічні вистави невідомих театрів зазвичай такі неякісні :(
Про що й мова. Ми з 3-х років ходимо на вистави і місцеві, і театрів, що приїжджають. Ось якраз такі театри завжди приїжджають тільки грошей заробити. З одного боку шкода грошей, а з іншого - не буде в дитини жодної новорічної вистави.
Кредитная• 20 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
В Києві зараз теж не дуже вибір, на минулому тижні дивилась, на всеицікаве квитки на січень вже розкуплені