Знаю бакси• вчера в 02:26

Колишній сказав доньці що не хоче щоб вона була прибиральницею як її мама

На початку війни він міг виїхати з країни, замість цього сів вдома і не виходив 4 роки навіть в магазин, не працює і не заробляє, рік я це потерпіла, ми розлучились і я з дітьми виїхала в США. Допомоги від нього 0, за весь час він дав може 20-30тис грн. Діти тут ходять на хор, танці, фортепіано і гімнастику, за це все я плачу, за літні табори, поїздки, відпустки, відпочинок, одяг, ліки, взуття .
Кожен дзвінок він дітям виносить мозок що вони не вчаться, ліниві, нічим не займаються.
Недавно старша вийшла з кімнати вся в сльозах і істериці, бо він сказав що вона лінива і буде мити унітази і працювати все життя як мама прибиральницею.
От що мені з ним зробити ?
Пліснявілий сир• вчера в 03:03
Ответ дляЗнаю бакси
Ми живемо всі разом
Я ж думаю вони на вашому боці. І можливо знайдуть що йому відповісти щоб він не дзвонив більше. До речі де він гроші на життя бере? Хоч не ви його жалієте?
автор Знаю бакси • вчера в 03:03
Ответ дляпостою_послушаю
А ей светит? Она хорошо учится?
Вона нормально вчиться, але якби вона не вчилася це не дає йому права її абюзити і принижувати мене в її очах.
автор Знаю бакси • вчера в 03:04
Ответ дляПліснявілий сир
Батьки дають
Пліснявілий сир• вчера в 03:05
Ответ дляЗнаю бакси
Батьки дають
А вам не дають? Його батьки? Чи давали поки ви разом жили?
автор Знаю бакси • вчера в 03:06
Ответ дляПліснявілий сир
Мені його батьки нічого не дають і не давали і до чого тут це?
Пліснявілий сир• вчера в 03:09
Ответ дляЗнаю бакси
Просто якщо помагають чи помагали то може вам незручно і не можете того його послати і забути про його існування. А якщо ні то викресліть з життя та й все.
автор Знаю бакси • вчера в 03:12
Ответ дляПліснявілий сир
Та я б може і заблокувала, молодша ще мала і хоче з ним спілкуватися, старша все частіше плаче. Він наберез іншого номеру, чи набере комусь хто вдома живе, не знаю можливо і дойде до цього
Киця-бриця• вчера в 03:16
Ответ дляЗнаю бакси
Ну типу він сказав що вона така сяка, не розумна, мама прибиральниця і їй нічого в тому дитті не світить
Ну так защитите своих детей
Ограничьте общение
Им от этого будет только лучше
Вам правильно советуйте поблочьте номера , чтоб связь была только через Вас если посчитаете нужным и непременно написать ему почему
Киця-бриця• вчера в 03:19
Ответ дляЗнаю бакси
Я вмію, але це мало що змінює, він подзвонить брату, тітці, набере з іншого телефону
Для детей тут есть возможность поблочить все номера не из контакт листа, и никаких проблем , чат джипити за пару минут научит вас как это сделать
постою_послушаю• вчера в 03:25
Ответ дляЗнаю бакси
Нет, конечно. Простите понятно, почему он так прицепился именно к этому.
Ну и дочку учите отстаивать себя и, возможно даже вас, если речь идёт именно об этой ситуации
постою_послушаю• вчера в 03:28
Ответ дляЗнаю бакси
Нет, это плохой совет-блокировать. Всё таки это отец. Лучше пытаться взаимодействовать и вправить ему мозги.
Борисфенка• вчера в 03:28
Ответ дляЗнаю бакси
Та хай хоч Трампа набирає.
Ображає доньку - донька припиняє розмову. Крапка.
Ви якась дивна.
Незнакомлюся• вчера в 03:46
Автор, ви доньці поясніть, що мама пішла на роботу, щоб вижити - заробити гроші на їжу, житло, одяг, медицину та гуртки. Що в Україні до війни у мами була така то робота, така то освіта, таке то життя. Але сталася війна. І стояв вибір - вижити. Довелося змінити країну. І в новій країні свої правила, на жаль, українські дипломи там не діють, слід мамі наново вчитися, а це купа грошей та років життя, за які щось треба їсти і мамі і дітям, тому мама пішла на роботу, щоб були гроші на життя. Донька у вас доросла, повинна розуміти. Ну і скажіть, що працювати чесно - це не соромно. Також можете додати, що батько ображає маму, бо він нещасний. Навряд щаслива людина буде ображати інших. Тримайтеся! Не соромтеся казати дітям правду, що працювати на прибиранні - навряд чиясь мрія. Але так склалося життя, бо потрібні гроші, в першу чергу, на базові потреби.
Ананомчикус• вчера в 04:01
а ви хочете щоб вона була прибиральницею?
Вітаміни косметика• вчера в 04:14
а старша що не розуміє що тато лайно- скільки їй? мені мій в мої 15 сказав що я щлендра як мама.Томущо не восхваляю його що він нас бив і що єле здихалася мама його і не бере назад... Хоча шлендрою був він...Так я плакала я тоді не цілувалася ще - яка там шлендра......Але вже розуміла щотато лайно і рада була що вже не мешка з нами.
Та не реву я• вчера в 05:54
Ответ дляЗнаю бакси
То Ви йому це сказали?
Та не реву я• вчера в 05:53
В Америці інше ставлення до прибирання. Робота є робота.
Бентливуман• вчера в 06:10
А чем плоха работа уборщицы, если с нее вы можете оплатить все хотелки ?
Дети сами-то кем мечтают стать? Потянете оплатить им такое образование?
Полуничка• вчера в 06:11
Ответ дляЗнаю бакси
Це ваша відповідальність, блокуйте і не давайте срати дитині в голову. Подзвониться з іншого номера і почне спілкуватись в тому ж дусі - знову в блок. Або буде тримати себе в руках або шансів дозвонитись лишатиметься все менше.
Полуничка• вчера в 06:13
Ответ дляБентливуман
тут більше справа в емоційній подачі, він явно хотів принизити та вилити свою злість на дружину. Своїми розборками знищать самооцінку дитині.
Полуничка• вчера в 06:14
Ответ дляБорисфенка
Та хай хоч Трампа набирає.
Ви якась дивна.
то точно, ніби дає настраждатись дітям щоб самі зрозуміли який він поганий
Карамбулкул• вчера в 06:22
Шо не так він сказав?
Морковна• вчера в 06:29
А звідки він робить такі висновки про лінь? Нехай фантазують йому, що цілу добу щось роблять, в чому проблема?
жар-птица Нюра• вчера в 06:49
Ответ дляКарамбулкул
Шо не так він сказав?
А що так він сказав, а головне зробив? Маючи офігену кар´єру і товстий банківський рахунок відправив дитині гроші на гарвард із словами ’доню це тобі, щоб ти отримала гарну освіту і була успішною’? Чи він просто принижує мати через дитину і саму дитину, маючи нуль вкладень як моральних, так і фінансових?
Коко Шанель• вчера в 06:58
Ответ дляЗнаю бакси
А Ви живете з його братом і тіткою?
Залатавая• вчера в 07:08
Блин, шикарная зп уборщицы в Америке: и фортепиано, и танцы с гимнастикой, ещё и отдых. И это после аренды и оплаты базовых потребностей. И это не на одного ребёнка. Вау!
Говорю відверто• вчера в 07:37
Ответ дляЗалатавая
Та да.
Автор прежде чем троллить, хоть как-то бы мат часть подучила...
А то пишет всякую херню, а народ ведется
дама_из_декрета• вчера в 07:57
Ответ дляГоворю відверто
Та да.
Так автор аренду делит,не одна в жилье
автор Знаю бакси • вчера в 08:04
Ответ длядама_из_декрета
Так автор аренду делит,не одна в жилье
Я взагалі не оплачую оренду.
В тут люди в яких всі тролі ще не таке виписують
Та не реву я• вчера в 08:05
Ответ дляЗалатавая
Теж здивувало. Знайомі гест.хауси соло діснейленду прибирають, щось досі авто в кредиті