Борисфенка• вчера в 23:38

Про катування полонених

Звільнені з російського полону українські військові та цивільні описують умови утримання як нелюдські, систематично жорстокі та такі, що спрямовані на фізичне й психологічне знищення. Розповіді свідчать про масові катування, голод, відсутність медичної допомоги та приниження гідності.
Основні факти про умови утримання (за даними 2023–2025 років):
1. Фізичні та психологічні тортури
Систематичне побиття: Полонених б´ють під час допитів, етапування та просто в камерах. Часто використовують струм, катування собаками, виривання нігтів.
Сексуальне насильство: Повідомляється про сексуальне насильство, включаючи систематичні зґвалтування, як чоловіків, так і жінок.
Психологічний тиск: Полонених залякують, погрожують розстрілом, розлучають з рідними та обмежують будь-яку інформацію про зовнішній світ.
Катування "Азовців": Особливо жорстоке ставлення до захисників Маріуполя та "Азовсталі".
2. Нелюдські умови утримання
Голод та зневоднення: Полонених морять голодом. Їжу видають у мізерних кількостях, іноді це "каша" сумнівної якості або прострочені продукти.
Переповнені камери: В камерах, розрахованих на 4-6 осіб, можуть утримувати по 20-30 людей. Часто немає місця, щоб лягти, спати доводиться по черзі.
Відсутність медичної допомоги: Поранені полонені не отримують належного лікування. Ліки майже відсутні, медична допомога надається лише для того, щоб підтримати життя перед черговим допитом.
Відсутність гігієни: Брак води, неможливість помитися, паразити.
3. Місця утримання та ставлення
Географія: Полонені розкидані по всій території РФ — від європейської частини до Сибіру, що ускладнює їх пошук та обмін.
Незаконні судилища: Українців незаконно судять, присуджуючи довічні терміни в умовах суворого режиму.
Блокування зв´язку: Росія максимально обмежує листування, рідні не знають, де перебувають їхні близькі.
HELGA. UA• сегодня в 03:01
Ответ дляБорисфенка
Будете кричати, що не було такого?
Будуть казати МИШЕбратья 🐭🐭🐭🐭🐭нє вінаваті ми, то не ми!.
Ми ВИСТОЇМО, а ви за все заплатите, кацапські кровожадні потвори!
Не забудемо. Не пробачимо. НІКОЛИ!
автор Борисфенка • сегодня в 03:04
https://www.facebook.com/share/r/1DbnGa6PpA/
Noella_• сегодня в 03:11
Ответ дляHELGA. UA
Не забудемо. Не пробачимо. НІКОЛИ!
Бачу , в палату запустили самих буйних. Ну то йдіть і воюйте, мстіться, амазонки диванні
Що ж тільки на дупі мозолі насиджуєте, на зайву вагу жалієтесь і повітрям трясете у нетрях інтернету?
Noella_• сегодня в 03:13
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • сегодня в 03:11
https://www.facebook.com/share/v/1CLbxxfHKC/
автор Борисфенка • сегодня в 03:12
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Noella_• сегодня в 03:17
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • сегодня в 03:14
https://www.facebook.com/share/v/1DWcK2qdBK/
автор Борисфенка • сегодня в 03:17
https://www.facebook.com/share/r/1DnHewNAXC/
Coffee is Love• сегодня в 03:24
Ответ дляNoella_
А от і наступний акаунт
Coffee is Love• сегодня в 03:25
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • сегодня в 03:26
Ответ дляCoffee is Love
А от і наступний акаунт
Так, зручно кидати в блок, самі збігаються.
автор Борисфенка • сегодня в 03:37
https://www.facebook.com/share/v/14ULuSSFQAa/
karie• сегодня в 06:17
твари нелюди рашистские.даже животные так не делают.
karie• сегодня в 06:18
рашисты хуже гитлеровцев
Татьяна-57fb• сегодня в 08:17
а за наших тцкашников расскажите тоже не забудьте , о тех кто попадает в их плен и не откупается, кацапы там а тцкашники тут тоже самое почти творят зелеебу спасибо не забудьте привет потужный передать и продлить его полномочия до 27 года ,когда мы забудем что такое электрика вода и отопление и еще добавится столько же кладбищ как сейчас вокруг городов растут , а он расскажет что погибло всего то 55 т человек а куда же те делись которых забирают пусть это расскажет и почему на марафоне не показали как его облила говном немецким Алиса Вайдель привселюдно и куда делись 240 миллиардов только одной Германии , кацапов я не защищаю они никогда не были нам братья , у нас есть свой гитлер который превзошел первоисточниик и свой конц табор’ Украина ’ и полигон для испытаний и утилизации старого оружия евростран
ЗдохниПуйло• сегодня в 08:21
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• сегодня в 08:23
Ответ дляNoella_
А я почему там должна быть? Пускай идут те, кто тут сотрясает воздух в праведном гневе.
А мне с самого начала было понятно чем это всё закончится. И да, я не собираюсь убиваться за диванных воительниц. Им надо, пускай идут.
А мне нужны были переговоры с первого дня. Но я не имею таких должностных полномочий. А вот на фронт давно берут всех. Женщин даже штурмовые бригады, со второй мировой.
Вам потрібно було, щоб Україна стала рашкою, цього ви чекали
ЗдохниПуйло• сегодня в 08:29
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Не буде бойових дій....ви пропонуєте скласти зброю і відступити? Чекайте, але ж рашистькі мамашки на це не підписувались, їх задача утилізувати своїх дегенератів, щоб погасити кредитки, зробити ремонт, це тільки ви думаєте, що склавши зброю закінчиться війна, ви візьмете кацапський паспорт і даздравствуєт савок, ці тварі вкусили смак крові, мамки- жінки у думках на ладах, їм це не підходить.
ЗдохниПуйло• сегодня в 08:33
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
nadia-74• сегодня в 09:09
Ответ дляБорисфенка
Він в курсі. А матрьошки, які тут біснуються, не в курсі, їх і просвіщаю.
Борисфенка ,яких матрьошок ви просвіщаєте ??вам там в Німеччині скучно ?
nadia-74• сегодня в 09:10
Ответ дляБорисфенка
Пісня вам в тему, ви оціните точно:

А кто я есть?
Простой советский парень.
Простой советский дипломат.
Сто двадцать тысяч мой оклад.

А где живу?
В простом советском доме.
В простом своем особняке,
Который на Москве-реке.

А что я ем?
Простую осетрину.
Простую русскую еду.
Простую черную икру.
Ее ловлю в своем пруду.

А что я пью?
Простой коньяк французский,
Простой коньяк «Наполеон».
Его прислали мне вагон.

А с кем я сплю?
С простой советской бабой.
С простою бабой из ЦК.
Теперь в ЦК своя рука.

А кто я есть?
Простой советский парень.
Простой советский дипломат.
Устинов друг, Черненко брат.
Короче, сам себе Гагарин,
Попал я в точку в аккурат.
Ого,в Німеччині такі вірші публікують. ?
По суті ,що ви хочете ?
Гимли• сегодня в 09:10
Ого, вот это от просрочки их тафеля штормит человека
Annalise• сегодня в 09:21
Удалено администрацией...
Annalise• сегодня в 09:23
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
sky-labs• сегодня в 09:41
Ответ дляБорисфенка
А скільки полонених звільнено, живуть пару місяців і помирають все одно після нелюдських катувань
Все вопросы к Зеленскому!
Он один может это закончить хоть позавчера.
И не нужно рассказывать что с рос. стороны никто не пойдет на переговоры...

Факт регулярных обменов пленными говорит об обратном.

Но... по всей видимости кому-то нравится то что делают с нашими пленными в рос.тюрьмах, поэтому этот ’фестиваль’ будет продолжаться!

А вы одна из тех кто непосредственно поддерживает все это.
Потому что поддерживаете Зеленского.

Хоть и пытаетесь писать об обратном...

’Він мені триста літ всрався і я робила все, щоб ця падаль не потрапила у владу.
Але під час війни хай грається в англійську королеву, мінімальна роль у нього є і він таки її осилив.’

Вот только роль у него не минимальная, а самая центральная - он решает сколько еще будет убито и искалечено украинцев, сколько разрушено критической инфраструктуры.

Пока он не пойдет на переговоры и не заключит перемирие - россияне будут продолжать все это делать с нами.

Это же очевидно!
Но не только лишь всем...
Vicky-A• сегодня в 09:43
Всю тему не читала. Знаю, що Борисфенка подобається не всім. Але, що не так із темою? Про катування наших мають знати не тільки українці, а весь світ. Чому на автора накинулися?
Annalise• сегодня в 09:45
Ответ дляМerida
Это мой родной дом. Хорошо, что меня там уже нет.
У мамы 16 швов, перерезанная артерия и 5 прилетов!!!! В дом. Мой брат с семьёй в 40км зоне от границы.
У меня достаточно поводов, чтоб желать раштстам смерти?
Удалено администрацией...
karie• сегодня в 09:45
Ответ дляТатьяна-57fb
Удалено администрацией...
sky-labs• сегодня в 09:49
Ответ дляБорисфенка
Всім все зрозуміло. Ви одна хочете миру, інші чогось не хочуть, воюють нащось. А окупація вас не лякає, москалі миролюбні і нікого не катують.
Це ми вже чули в попередній темі, яку закрили.
Откуда взяться оккупации?
Удачная пугался для убогих умом!

Россия не имеет ни денег, ни человеческого ресурса для оккупации, а тем более для удержания территории всей страны!

Но у нее хватит сил откусывать по кусочку нашу землю и удерживать ее,
На обстрелы и разрушение инфраструктуры у них тоже сил как видим предостаточно.

Ну так что там по поводу капитуляции/оккупации Украины - страшилки от Зеленского?