Стрекоза любви• 21 ноября 2023
Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст
Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Ответ дляVitalinkaGL
а у нас тебя пережуют до 40-45,выжмут все и выплюнут.
Они мне Не верят,для них это Дико,когда я говорю,что у нас нет соц.жилья,и ,если ты не купил и не тянешь аренду-ты на улице.
для них Дико,что мой муж-больше 20 лет стажа и пенсия по 3гр.100 фунтов и я и 2 детей и что государство никак нам не помогает.А тут пособие 1200 мы получаем Как Малообеспеченные +650 комп.на квартиру
Они в шоке,что у моей мамы пенсия в 77 лет 80 фунтов,а как она на них живет?
Они в шоке с нашей медицины-нет денег-умри и все.
И много что для них непонятно,а для нас Стало Нормой.
Вот поэтому мы и не вернемся.
А вы снимаете в Британии жильё? Там же очень всё недёшево. Если с хостами живёте, то это, конечно, совсем другой разговор)
Ответ дляMeercury
Ніт!
1. Захистити так але цього не для всіх достатньо
2. Потрібні роботи щоб гідно проживати
3. Потрібні дієві зміни в соц захисті
4. Після ЕС є розуміння що тут не скоро буде той рівень життя.
Нажаль
2. Потрібні роботи щоб гідно проживати
3. Потрібні дієві зміни в соц захисті
Нажаль
ну тож краще на соціалці в німеччині. здавши попередньо тут житло...
європі давно потрібно гнати в шию з заходу біженців
Ответ дляBarcelona
Не сказала б, що до Києва більшість повернулася. Суджу по класах своїх дітей. Повернулося по 2-3 родини порівняно з минулим навчальним роком
У нас из класса не вернулось 2 семьи. Одна и так уже жила на чемоданах перед войной и должны были уезжать, а вторая мама-одиночка с 2-мая детьми, очень бедно жили. Все остальные на месте еще с прошлого учебного года.
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Многие уехали - це скільки? В нас десь 8 сімей з класу з 30 чоловік. Тобто 12%
Я точно не скажу, ибо не знаю, сколько детей было в классе на 01.09.22. Знаю, что на 01.06.23 в классе было 16 человек, ибо продлили занятия на 2 недели, и мы составляли список, кто хочет забрать ребёнка из школы по семейным обстоятельствам, кто нет... И на 01.09.23 в нашем классе оказалось 27 человек - классуха скинула список в вайбер чат, чтобы уточнить данные... Младшая школа, Киев
Ответ дляFlower Girl23
Согласна с Вами. В нашем классе очень многие уехали ещё год назад, и назад никто не вернулся... Но класс доукомплектовали переселенцами, видимо из восточных областей...
У нас в класі з 33 людей виїхало без повернення на даний момент троє. Переселенців додали двох. І того в класі 32 дітей. Всі троє моїх дітей навчаються очно, що у вузі, що в школі. В Києві спокійно і повно людей. Усих би киівлян за кордоном лишила б соціальних квартир і виплат. Вони реально займають місця тих, хто дійсно з небезпечних регіонів.
Vlada-Maria• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як ви думаєте, наприклад у Німеччині, який відсоток українських біженців живе не на дотаціях, а саме отримує ЗП?
Питання не до мене, але поділюсь порівнянням, в тому числі і ВПО
В яких країнах Європи найбільше працевлаштованих біженців з України
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляannac
Зачем пенсионерам и инвалидам возвращаться? Они как раз и будут в любом случае пособия получать
Лично моё мнение - пенсионерам и инвалидам вообще нет никакого смысла выезжать за границу. В отличие от молодёжи...
Ответ дляNat-li
Відміна соціалки-ось головний критерій повернення основної маси. Як би там хтось шось інше не розказував.
В тій же Польщі соціалки майже немає, а біженців наших на рівні з Німеччиною. І додому вони точно не поїдуть, бо в Польщі роботи повно і за нормальну зп, хоч і конвеєр чи склади. А ті, хто у нас працював віддалено, можуть сидіти, де захотять.
Ответ дляIrpland
Цікавий аргумент, тобто закордоном вивчити нову спеціалість, вивчити іноземну мову з нуля, щоб знайти гідну роботу - то норма, а в Україні якщо вивчитись на нову спеціальність, вивчити іноземну до рівня В2-С1 щоб знайти віддалено роботу на іноземну компанію - то анріал.
За границей тебя содержит государство пока ты учишь язык и переквалифицируешья, а здесь кто будет аренду оплачивать пока себя ищешь?
Ответ дляIrpland
Тобто доросла людина може розвиватись, рости в своїй професії, вчити щось нове, щоб заробляти більше, тільки якщо хтось забезпечує їй базові потреби і дає гроші, щоб вона вчилась? Цікаво. Це якийсь коуч по особистісному розвитку таке написав?
Нет, у людей есть возможность подтверждать диплом, искать неспеша работу и учить язык бесплатно! (а не как в Украине, где мне за курс озвучили сумму 48 тыс 🤣). А не бежать работать за тарелку супа хоть куда-то, ибо денег нет
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ длячир
Украине, как видите, уже не спешат давать деньги. Зеленский пояснил зачем нужны беженцы ’Вони платитимуть податки, що заповнить діру у нашому бюджеті. Нам не знадобиться така велика фіндопомога партнерів’.
100%
Ответ дляDeniza
Ну, немає соціалу,а тещо дозвіл на працю не потрібен,це вже який соціал ) раніше треба було ще по дві неділі сидіти дозвіл ждати,і працювати ж в цей час не можна,поки дозволу не буде,а потім дозвіл закінчився і тобі коридор в 6 місяців треба мати.працювати не можна)Ух якби,напрацювали в Польщі,біженці)
Ответ дляmamaМия
повністю підтримую.
мені гидко і неприємно спілкуватися з сестрою яка з західної здала котедж за 800 євро, забрала свого утирка в німеччину і сидять на виплатах
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
Тобто для тих, які повиіжджали, ті, що тут залишились в умовах війни, повинні ще створити якісь умови, щоб перші повернулись. Таки правду кажуть про наших біженців, і не даремно в Європі шукають вже шляхи, щоб їх додому повернути.
В Европе никто ничего не ищет, с чего Вы взяли? Это всё влажные мечты нашего президента...
Белоснежная• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Это реалии Германии. Дают время и обеспечивают необходимым, чтоб ты интегрировался и занимался только изучением языка.
Ответ дляЛизочек
Сомневаюсь, что жители Мариуполя или Херсонщины вернутся, если, например, Днепр будет защищен. Оно им фиолетово. У нас есть знакомые, которые потеряли абсолютно все, не вернутся они уже никогда, разве что принимающая страна не выставит
У Варшаві зустріла родину з Севєродонєцку, їм повезло, що чоловік виїхав До повномасштабного, а потім до нього з початком війни дружина з дитиною приїхала.
Квартиру знищено. Повернутися, щоб чоловіка мобілізували вони не планують. Можливо після закінчення війни і зняття військового стану.
Ответ дляGaleTTa
Вообще конечно забавно))) 7-8 городов они защитят для возвращения беженцев. А жителям остальных десятков тысяч населенных пунктов что делать?)) Тоже в эти 7 городов навалой ехать или их туда пускать не будут, то на праздник, для беженцев))
Будуть, через блок пости з повістками.
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Я живу в спальном районе Киева, на ЛБ. И ещё весной у нас было очень грустно - электрику уже не отключали, а окон в многоэтажках горело очень мало... А сейчас совсем другое дело - практически все окна по вечерам светятся.)
Vlada-Maria• 21 ноября 2023
Ответ дляDeniza
ба більше, українці - в числі лідерів по придбанню нерухомості в Польщі
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
А ви думаєте ці мільйони виїхавших до кінця їх життя будуть утримувати? Звичайно, про це вже говорять.
Отнюдь нет. Они найдут работу, выучат язык и будут содержать себя сами...
Ответ дляnata.ant
А через три роки,що буде? Як ви собі життя в Британії уявляєте?
Прекрасно, так як і мої знайомі, які виїхали в 2015.
Дружина дуже дуже плаче за українською медициною і ресторанами та салонами, але коли вона приїзжала лікувати зуби до 2019(бо тут суттєво дешевше), то кожен раз поверталася назад з радістю, що вони там.
А наскільки вона рада, що її чоловіка не мобілізують це словами не передати.
Джеральдина.• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
Ну так это ваши проблемы, что вы тут остались, вас и уговаривать не надо возвращаться никуда. А речь в теме о том, как уговорить вернуться выехавших.
Можем сойтись на том, что никого уговаривать не надо и каждый останется там, где он есть. Вот только...почему президент так хочет ’вернуть’ людей?)
Marino4ka1• 21 ноября 2023
Ответ дляPole
Зеленський як з іншої планети)
Чи його тримають у інформаційному вакуумі, чи сам себе у ньому тримає.
Щось міцне попалось 😀
Джеральдина.• 21 ноября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Впо сокращают. Теперь ещё больше выедет людей с Украины. Кто там и куда вернётся ? Вывозят подростков 16+ аж гай шумит
Интересно вывозят детей и те, кто на Майдане скакал? Вон в соседней теме столько его приверженцев ошивается