Стрекоза любви• 21 ноября 2023
Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст
Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Дева Мария• 21 ноября 2023
Какая защищенность ? А с пуском ракет и взрывами как жить ? Дырка в доме , для них это ок , уламок 🥲 нет слов . Пусть войну заканчивают уроды. А то смотри надумал всех вернуть , всех Мобилизировать , воевать чужими руками и красть дальше
мой ребенок, находясь за границей, не слышит взрывов, сирен, спокойно ходит в школу, на тренировки, изучает одновременно 2 иностранных языка, ведет нормальную детскую жизнь. Мы с мужем работаем. При таком раскладе, даже если будет город защищен ПВО (а 100% гарантию ни одно ПВО не даст и то, что осколки не полетят тоже не факт) зачем возвращаться ? В страну, где власть убивает бизнес ? Где процветает коррупция ? Где у нас на войну отправляют обычных ребят, а дети депутатов нежатся на Канарах ? Где в ВР происходит цирк постоянно и смотришь и думаешь о том, что в ВР вообще догадываются, что в Украине война ? И еще масса подобных вопросов :( Я очень люблю свою страну и считаю, что лучше ее нет, но я не вернусь в Украину, пока там творится такой беспредел у власти :(
Ответ дляYu Yu
Просто человек хочет подороже свою недвижимость продать) Поэтому постоянно на форуме и пишет, что всё хорошо)
Не думаю , скорее или тролль или блаженная какая-то
Вчера эта тема про ванек мобилизированых, куча все время восторженно оптимистичных комментов -что-то не здоровое в этом
Ответ дляAnna2901
Вот тоже не понимаю
Ну ок, если он таким способом хочет выбить ПВО для 7-8 городов (но блин, а другим не надо?) с другой стороны неужели правда рассчитывает что люди радостно ломануться назад особенно мужчины в лапы военкомов
Ответ дляL-i-s-a-92af
Зеленський має свою зацікавленість,тому і говорить так.
Різні країни мають різні позиції: Німеччина і Польща зацікавлкні в українських мігрантах( молодих і працездатних),Швейцарія-ні,наприклад.
Свіжа статистика говорить, що серед наших біженців у Польщі працюють лише 61%, в Німеччині - лише 19%.
Щось не дуже охоче українці там працюють.
Ответ дляMeercury
Ніт!
1. Захистити так але цього не для всіх достатньо
2. Потрібні роботи щоб гідно проживати
3. Потрібні дієві зміни в соц захисті
4. Після ЕС є розуміння що тут не скоро буде той рівень життя.
Нажаль
2. Потрібні роботи щоб гідно проживати
3. Потрібні дієві зміни в соц захисті
Нажаль
В якій країні ви побачили такий бажаний для вас рівень?
Spicy -02f0• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Многие уехали - це скільки? В нас десь 8 сімей з класу з 30 чоловік. Тобто 12%
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ні, бо є категорія які прекрасно живуть на європейських дотаціях. Хоча самі із досить безпечних регіонів.
Все что вам остается - это утешать себя про европейские дотации, на которые вся Украина живет но об этом скромно умалчивают:). Пчелки-трудяжки, вы наши)))
Yusti_1896• 21 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Ніхто не планує повернутися з моїх знайомих.
Всі планують, коли саме вони приїдуть продати нерухомість(у одної родини немає такої можливості, бо поки виплачують рештки кредиту).
Родини в США, Німеччині, Чехії і Норвегії. В Німеччині дівчата ще на соціалі, бо з малими дітьми і на курсах чоловіки вже працюють.
Навіщо повертатися в Україну з малою зарплатою, якщо там і діти вже звикли і з роботою краще? Поки в Україні війна закінчиться вже 80% біженців будуть міцно стояти там на ногах, а сюди повернуться ті 20%, які пенсіонери та непрацездатні інваліди, ну і ті хто не зміг вивчити мову і добре там влаштоватися.
Чоловіки з ними, тому і не планують повертатися. Не всім так пощастило...
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
1000%!!!
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Відміна соціалки-ось головний критерій повернення основної маси. Як би там хтось шось інше не розказував.
А також загального рівня життя, а не хто урвав тот і тапки + агресія, хамство, погана екологія, безлад на дорогах. Є до чого поветатися, звичайно
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Я её вообще заблокировала...
Vlada-Maria• 21 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Тю, Маньку Аблігацію не впізнали?
Екатерина27• 21 ноября 2023
Зеленский уже не знает, какими доводами людей назад завлечь…. Вернутся единицы, выедут сотни тысяч. Как бы кому не хотелось, а жизни в Украине нормальной не будет ближайшие n-лет.
С кем не поговорю, у всех очень пессимистичный настрой. Даже самые патриотично настроенные готовят план Б.
Vlada-Maria• 21 ноября 2023
Ответ дляlyudai
а в Україні серед ВПО який відсоток, не хочете написати? Там теж в статистиці вказано
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляWitty
Не більшість, але частина повернеться. До Києва більшість повернулася, хто після відбиття півночі країни, хто як патріота поставили.
І ні, європейські країни не зацікавлені так, як тут на порадниці пишуть (всі на нас лише наживаються, ууу). У них правда бюджет страждає через біженців
То хай менше арабів беруть. Витрачати можна виплати лише в країні. Як їх бюджет страджає від виплат? На початку місяця заплатили, в кінці повернули. Чи ви про німеччину?))) Ну то й вони вже правила змінили
Yusti_1896• 21 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
Блин, ну вы с мужем там, о чем вообще речь? Вам и возвращаться ни к чему.
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я Вас здивую, але багато з тих хто виїхав і до війни не працював. Тому і сидять на дотаціях і життю радіють. Працюючі, держслужбовці поверталися ще минулого року
Держслужбовці поверталися бо більше роботи ’не бий лежачого’ не найдуть навіть якщо фігню отримують, але ж корона! Корона головне
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Поверталися, бо їх звільняли. Спочатку деякі працювали онлайн. Але здається з листопада 2022 обов’язково потрібно бути оффлайн.
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Цікавий аргумент, тобто закордоном вивчити нову спеціалість, вивчити іноземну мову з нуля, щоб знайти гідну роботу - то норма, а в Україні якщо вивчитись на нову спеціальність, вивчити іноземну до рівня В2-С1 щоб знайти віддалено роботу на іноземну компанію - то анріал.
Краще вчити і шукати закордоном. Приємніше і простіше. І для чого вчитись на нову спеціальність? Стара погана?)
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ну тим більше. Вибору не було у людей
Ответ дляantoninalav
-Будемо їсти шашлики
-За дві-три неділі усе скінчиться
-Влітку будемо біля Криму
-Скоро контрнаступ
-Всі повернуться
Саме боляче чути вислів: « Герої - не вмирають!», але вони гинуть постійно і їм назавжди… 22,.. 25..30… 40 і тд.
…. Настрій «всепропало» Щось найшло(
-За дві-три неділі усе скінчиться
-Влітку будемо біля Криму
-Скоро контрнаступ
-Всі повернуться
…. Настрій «всепропало» Щось найшло(
Добавлю еще, туда же:
Екатерина27• 21 ноября 2023
У сына младшего одноклассница, я общалась с её мамой достаточно часто. У них даже мысли не было выезжать. Новая квартира, у мужа хорошая работа. Младшую дочка в первый класс отвели в этом году. Всегда говорила, что если совсем станет плохо, то поедут к её родителям в Ужгород. И тут дети выходят после осенних каникул и учительница сообщает, что эта девочка уехала с семьей в Штаты…
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Ну тим більше. Вибору не було у людей
Ну так це нормально і логічно. Хтось готовий працювати під ракетами і отримати хоч якусь ЗП. Так ні, місце зайняти бо виїхали, працюють онлайн і життям насолоджуються. Державна служба - це робота на державу перебуваючи в ній
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
На державу яка зарплатню достойну платити не може.
Spicy -02f0• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Те, у кого это позволяет вести разный уровень жизи - уже давно вернулись)
Далеко не все
Spicy -02f0• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Особенно из мужчин никто