Стрекоза любви• 21 ноября 2023

Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст

Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
nata.ant• 21 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
100%
А сдача киевской недвижки или небольшой бизнес в Украине - это как приятный денежный бонус к пособию, бесплатному жилью в ЕС и отсутсвию тревог😏
Так і є

annac• 21 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Або на пособії сидять,ви не правильно думаєте,в мене є знайомі в яких тут є дім,але виїхали бо там безпечно,платять гроші і на роботу ходити не треба
А сколько у них пособия?
Prervana• 21 ноября 2023
Ответ дляMeercury
Так. Але у нас цього не зроблять. Німцям наприклад вигідно збільшити свій ВВП за рахунок біженців. І гроші в обороті не покидають країну.
Так и запишем, немцы ПВО не дадут - им наши беженцы нужнее)
Леска• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Касса в атб и конвейер в рошене - это не работа. Работать должен крупный бизнес, а его в большинстве сравняли с землёй. И землю отобрали ...
Рошен не крупний бізнес? а який?
Нещодавно тема була про рошен то гарно відгукувалися і про зп і про роботодавця. Звісно, на конвейєрі рошен не буде висока зп сама по собі.
Якщо ви мали на увазі важку промисловість то що конкретно зрівняли? Багато бізнесу лишилося в Донецьку, Маріуполі це так. Так а що зрівняли??
nata.ant• 21 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Ніхто не планує повернутися з моїх знайомих.
Всі планують, коли саме вони приїдуть продати нерухомість(у одної родини немає такої можливості, бо поки виплачують рештки кредиту).
Родини в США, Німеччині, Чехії і Норвегії. В Німеччині дівчата ще на соціалі, бо з малими дітьми і на курсах чоловіки вже працюють.
Навіщо повертатися в Україну з малою зарплатою, якщо там і діти вже звикли і з роботою краще? Поки в Україні війна закінчиться вже 80% біженців будуть міцно стояти там на ногах, а сюди повернуться ті 20%, які пенсіонери та непрацездатні інваліди, ну і ті хто не зміг вивчити мову і добре там влаштоватися.
Ну от,якби чоловік там сам їх забезпечував повністю,повернулися б в Україну з Німеччини,все це добре розказувати,поки тобі компенсує інша держава частину твоїх витрат)
Irpland• 21 ноября 2023
Ответ дляЛизочек
Сомневаюсь, что жители Мариуполя или Херсонщины вернутся, если, например, Днепр будет защищен. Оно им фиолетово. У нас есть знакомые, которые потеряли абсолютно все, не вернутся они уже никогда, разве что принимающая страна не выставит
Мої херсонські в Одесі та Львові, дуже подобається. Так на зйомі, але можливості з роботою явно більше, ніж було в Херсоні навіть до війни
Yu Yu• 21 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
’Міцно стояти на ногах’ - это на какую зарплату? Не менее 2.5-3 тыс € для каждого в семье, где есть дети.
Иначе без плюшек в виде бесплатного жилья и пособия меньшая зарплата - это уровень бедности в ЕС. Небольшой процент выехавших сможет устроиться на такую зарплату
annac• 21 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Зачем пенсионерам и инвалидам возвращаться? Они как раз и будут в любом случае пособия получать
Meercury• 21 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Одне другому не мішає.

автор Стрекоза любви • 21 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Тут в мене питання більше в тому, що можливо Зеленський на цій темі спекулює? Тобто, ви дайте нам ППО, тоді люди повернуться. Невже, у європейських країнах вже існують якісь натяки на те, що потрібно проводити міграційну політику і повертати людей?
_Анна_83• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Цікавий аргумент, тобто закордоном вивчити нову спеціалість, вивчити іноземну мову з нуля, щоб знайти гідну роботу - то норма, а в Україні якщо вивчитись на нову спеціальність, вивчити іноземну до рівня В2-С1 щоб знайти віддалено роботу на іноземну компанію - то анріал.
А какой смысл возвращаться в Украину, чтобы работать на иностранную компанию после того, как уже устроен быт в другой стране?
nata.ant• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Який бит за півтора роки,на соціальному житлі) я вас прошу
olgabaluta• 21 ноября 2023
Нет, дорогая Стрекоза любви, это не поможет. Сидеть голодными в холоде, но с ППО - не вариант. Нужно закончить войну и поднять экономику. Странно, что мы это понимаем, а президент - нет.
Леска• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Можливо й спекулює. на війні всі засоби годяться
Ira_Do• 21 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Ну если не думать о том, что вернувшимся жрать будет нечего - то идея конечно очень ок.
Если к защите добавятся фудбанки, пособия и жилье - то конечно многие вернутся.
Тобто для тих, які повиіжджали, ті, що тут залишились в умовах війни, повинні ще створити якісь умови, щоб перші повернулись. Таки правду кажуть про наших біженців, і не даремно в Європі шукають вже шляхи, щоб їх додому повернути.
dogfriend• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як ви думаєте, наприклад у Німеччині, який відсоток українських біженців живе не на дотаціях, а саме отримує ЗП?
Германия не равно Европа.
Там не более 20% (встречала такие цифры), но это не только от желания сидеть на попе, а политика самого государства такая, что нужно хорошее знание языка, а выучить его время.
А вот в других странах, где нет такой поддержки, уже указывают другие цифры в среднем 70% работающих. Это также зависит от языка, польский, словацкий, хорватский, чешский более просты в изучении и через время понятны.
Meercury• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Або Або

Для кого він робить цей посил? Для заходу? ,Чи Для нас

Це тільки догадки
GaleTTa• 21 ноября 2023
Кто-то до сих пор слушает Вечерний квартал?)) Это всегда просто срежиссированные манипулятивные речи
Alexandra• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
Так і є, що вас дивує

olgabaluta• 21 ноября 2023
Ответ дляIrpland
А зачем работать в Украине удаленно, когда можно работать в Европе?
Леска• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
Так і є, так і кажуть. Вы побудуйте такі самі умови як в Європі, а ми подумаємо. І ще, он, кривого слова їм не скажи, танці з буднами навколо них витанцьовуй, а то ж образяться і не повернуться
чир• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Украине, как видите, уже не спешат давать деньги. Зеленский пояснил зачем нужны беженцы ’Вони платитимуть податки, що заповнить діру у нашому бюджеті. Нам не знадобиться така велика фіндопомога партнерів’.
Irpland• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Питання було про роботу, а не про побут, що вона є тільки закордоном з достойною оплатою. Закордоном готові землю гризти, щоб вивчити іноземну мову, ночами не спати, щоб вивчитись на якусь спеціальність, а не готелі прибирати з дипломом економіста, а в Україні - то держава винна, що роботи немає.
Meercury• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
Де ви побачили що вони шукають шляхи відправити їх додому ??

Навіщо тоді інтегрують в довгу?
Навіщо продовжили прихисток ?
Ira_Do• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Ну реально, вибачте, але зажрались наші біженці. І прошу, не переконуйте мене в іншому, і не пишіть, як там їм важко бідненьким. У мене є багато реальних прикладів, по яких я можу так судити.
Леска• 21 ноября 2023
Ответ длячир
Так вірно все каже.
Тільки там така діра, що касири атб вряд чи закриють її
Prervana• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну это предложение, от которого невозможно отказаться, по мнению Зе) А немцы такие - тю, а нас ваши беженцы очень радуют, мы не сильно против, что они тут жили. И Зе: эх, не прокатиллллло
GaleTTa• 21 ноября 2023
Вообще конечно забавно))) 7-8 городов они защитят для возвращения беженцев. А жителям остальных десятков тысяч населенных пунктов что делать?)) Тоже в эти 7 городов навалой ехать или их туда пускать не будут, то на праздник, для беженцев))
Ira_Do• 21 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А ви думаєте ці мільйони виїхавших до кінця їх життя будуть утримувати? Звичайно, про це вже говорять.
Лена• 21 ноября 2023
Ответ дляIra_Do
Зажрались то зажрались, согласна. К хорошей жизни быстро привыкают. Плохо только, если зажрались на пособии, а не работая. Но и никто не отменял поиск хорошей жизни. Человек ищет, где ему лучше. Так зачем возвращаться оттуда где хорошо, туда где плохо?