Біток чи ефір?• 21 ноября 2023

Норвегія подорож з дітьми

Буде можливість поїхати зараз не надовго в Норвегію з дітьми ? Їхати в Осло, в центральну Норвегію чи краще в Північну зараз ???влітку знаю , що краще , їхати , але можливість буде тільки зараз на початку грудня (( сніг я так розумію тільки на півночі Норвегії зараз та північне сяйво краще на півночі ? Ніколи не була в Норвегії і не знаю , де краще зараз з дітьми ??підскажіть , будь ласка 🙏🙏
Результат:
вже голосів: 17
8 (47.06%) всюди гарно
3 (17.65%) з дітьми взимку не сподобаєтьс
2 (11.76%) Центральна Норвегія
2 (11.76%) Осло
1 (5.88%) Північна Норвегія
1 (5.88%) Південа Норвегія
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Якщо зараз, то я за Осло. Ми з донькою були двічі в гостях у найкращої подруги, тепер хотілось би на Північ. Але влітку
Сама не знаю• 21 ноября 2023
За північним сяйвом то за полярне коло краще звичайно ))
Сама не знаю• 21 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Чому саме влітку? всі туди саме за зимовими розвагами їдуть - північне сяйво з вересня по березень... це ж неймовірно!
Христя в тiстi• 21 ноября 2023
По доброму вам завидую. И что дети есть, и что отпуск в Норвегии можете себе позволить
Видна міленіалка• 21 ноября 2023
Из всего увиденного в Скандинавии Осло как раз меньше всего понравилось
Фиктивная• 21 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Какие ваши годы?) Все будет. Но дети лучше ,чем отпуск)
Христя в тiстi• 21 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
33 годика мне))
Фиктивная• 21 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
33 годика мне))
Пора заняться делом)))
Христя в тiстi• 21 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Пора заняться делом)))
Та муж служит
Фиктивная• 21 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Та муж служит
Ну, мужей может быть много еще, война на года понятно, а климакс близко)
Христя в тiстi• 21 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Жесть.
дожену і ощасливлю• 21 ноября 2023
Я не была. Был муж на выходных в Осло. Такая скукота, что названивал по видео связи по часу в час)
На Фьерды не попал, это не в Осло и надо было заранее планировать экскурсию. Привез шерстяные шапки какие-то местные за все деньги, еще свитера тоже продают.
Я же запомнила только жирных гигантских чаек.
Вероятненько• 21 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Как раз таки основная масса туристов именно летом едет, потому что до конца мая многие дороги закрыты из за снега
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Бо для мене липень, серпень в Осло-ідеально, не жарко. А в холод я і дома померзну:)
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
От вбийте мене, не розумію, як в Осло може бути сумно....
Сама не знаю• 21 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Так то Осло, а то Північна Норвегія
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Так то Осло, а то Північна Норвегія
Гарно, звичайно. Але я мерзну зимою (хоч і не мерзляк). І краси не побачу
Сама не знаю• 21 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Дуже м´який клімат. Ми були взимку. На відміну від Лапландії і Ісландії, де реально дубак ))
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Буду знати.