Непонятно• 22 ноября 2023

У кого ЗП 10000 грн

Где вы работаете и какой у вас график?
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
В чому окрім транспорту? В маленьких містах майже все дорожче.
Ціни на оренду житла, кафешки ,розваги. Транспорт у всіх мітах +/- в однакову ціну 10-15 грн

Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Звісно що важливо!
Але якісь 3 генії, вам рука-ліцо вліпили... але тут то не дивно,,, всі ж жони айтішників)))
взагалі то я запитала без сарказму, наприклад, родичка яка жила в Вінницькій обл отримували 12000 і їй на все вистачало, переїхала в Київ, отримує 15000 і ні нащо не вистачає(квартиру не орендує)
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
І в чому ця різниця полягає? Від того, що більшість одномістян отримують таку ж саму ЗП - не легше.
в маленьких містах ціни на оренду житла набагато дешевші+ кафе+розваги
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
комуналка и продукты в небольших городах не дешевые.
так, але наприклад оренда набагато дешевша
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
Скільки грн. в день ви в Києві витрачаєте на проїзд , маю на увазі не власне авто, а громадський транспорт? Я в провінції 80 грн. в день.
ви будете сміятися,але 13 грн. (поповнюю карту на поздки на велику к-ть і 1 поїдка виходить 6.50 грн) , я їду на роботу на 1 автобусі. Якщо наприклад їхати на 2 або видах транспорта , вт. ч на маршрутці звісно виходить дорожче. Якщо людина їде з передмістя в Київ також може виходити біля 80-100 грн. А ви живете за містом?
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Та не скажіть, невеличке містечко(10000 населення) оренда майже як в Києві, але за рахунок комуналки(опалення обігрівачами + газ по 36) буде як і в Києві. Кафешки не дешевші. Економія хіба на розвагах, бо тут їх не має, але якщо поїхати в більше місто, то буде ще дорожчі розваги, бо ще + бензин.
Продукти дорожчі і вибору зовсім не має, особливо фруктів-овочів.
Одяг-взуття замовляти через інтернет, або їхати в більше місто - теж вийде дорожче.
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
І да, транспорту не має, а їздити на авто дорожче 10-15 грн.

БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Зараз ціни на аренду в невеличких містах дуже зросли, так як попит перевищує пропозицію.
Наприклад рай.цент в Житомирській обл. така-собі двушка 10-12 тис.
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
наприклад м. Немирів, Вінницька обл (50 км до Вінниці) вартість 3 -кімн кв 7000 грн,а в Києві навіть 1 кім за таку ціну дуже важко знайти
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
я певний час жила в невеличкому місті і грошей вистачало на все,а в Києві не вистачає
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Значить там не має військової частини.
Дістало вже : як тільки частину переводять в містечко, ціни ростуть в 2-3 рази.
А ми знімаємо в ’дупі світу’ за 8000 совдеповську крихітну двушку + не має опалення ніякого і газу.
Наші господарі за ці гроші знімають квартиру в Києві.
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Більше собласнів.
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Більше собласнів.
не сказала би що постійно хожу по кафе,кінотатрах і т.п. місцях, але якось не вистачає
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Значить там не має військової частини.
Дійсно дивно,спеціально наживаються на військових Ви знімаєте в Жит. обл? самі переїхали з іншого міста?
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Це не та зарплата, з якою можна орендувати житло і ходити по кафе/розвагах
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
а якщо немає свого житла,то що робити? багато переселенців з зони бойових дій у кого немає житла
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Дешевше ринкової ціни Вам не здадуть. Хіба що дуже сильно пощастить.
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
бувають такі ситуації,що люди виїхали і здають житло за копійки, щоб не простоювало
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Я ж і пишу про «сильно пощастить». Ймовірність знайти таке житло практично нульова і живе в народних байках

Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
знаю є реальні випадки
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
знаю є реальні випадки
Багато? На всіх робітників з ЗП 10 тисяч грн вистачить?
МаринаC• 23 ноября 2023
Працюю з текстовим чатом на одній платформі, десь 6 годин на день, але я 3 години з ранку працюю та 3 ввечорі, щоб більше часу для себе лишалось, в середньому 25000 грн отримую.
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
не всі ж отримують 10000
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Так, з Херсону - куди частина чоловіка, туди і ми.
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
зрозуміла, якось дивно що в Жит обл такі дорогі квартири, взагалі це достатньо бідна обл
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
не всі ж отримують 10000
Тема про тих, хто отримує 10000
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Тема про тих, хто отримує 10000
якщо не вистачає на квартиру ,люди працюють на декількох роботах, чи змінюють роботу,як варіант
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Тема про 10 тисяч гривень. Не про зміну роботи
Інно4каа• 23 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
вас що заклинило?
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Ми зараз не в Житомирській обл.
В біднішій, а ціни геть дурні, до 24.02.2022 2000-3000, а зараз від 7000
А за Жит.обл. в містечку три військові частини і ціни за півтора року зросли втричі.