Непонятно• 22 ноября 2023
У кого ЗП 10000 грн
Где вы работаете и какой у вас график?
Ответ дляБлакитна устриця
Звісно що важливо!
Але якісь 3 генії, вам рука-ліцо вліпили... але тут то не дивно,,, всі ж жони айтішників)))
взагалі то я запитала без сарказму, наприклад, родичка яка жила в Вінницькій обл отримували 12000 і їй на все вистачало, переїхала в Київ, отримує 15000 і ні нащо не вистачає(квартиру не орендує)
Ответ дляУси Пуси
Скільки грн. в день ви в Києві витрачаєте на проїзд , маю на увазі не власне авто, а громадський транспорт? Я в провінції 80 грн. в день.
ви будете сміятися,але 13 грн. (поповнюю карту на поздки на велику к-ть і 1 поїдка виходить 6.50 грн) , я їду на роботу на 1 автобусі. Якщо наприклад їхати на 2 або видах транспорта , вт. ч на маршрутці звісно виходить дорожче. Якщо людина їде з передмістя в Київ також може виходити біля 80-100 грн. А ви живете за містом?
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Ціни на оренду житла, кафешки ,розваги. Транспорт у всіх мітах +/- в однакову ціну 10-15 грн
Та не скажіть, невеличке містечко(10000 населення) оренда майже як в Києві, але за рахунок комуналки(опалення обігрівачами + газ по 36) буде як і в Києві. Кафешки не дешевші. Економія хіба на розвагах, бо тут їх не має, але якщо поїхати в більше місто, то буде ще дорожчі розваги, бо ще + бензин.
Продукти дорожчі і вибору зовсім не має, особливо фруктів-овочів.
Одяг-взуття замовляти через інтернет, або їхати в більше місто - теж вийде дорожче.
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
І да, транспорту не має, а їздити на авто дорожче 10-15 грн.
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
так, але наприклад оренда набагато дешевша
Зараз ціни на аренду в невеличких містах дуже зросли, так як попит перевищує пропозицію.
Наприклад рай.цент в Житомирській обл. така-собі двушка 10-12 тис.
Ответ дляБЦАшка
наприклад м. Немирів, Вінницька обл (50 км до Вінниці) вартість 3 -кімн кв 7000 грн,а в Києві навіть 1 кім за таку ціну дуже важко знайти
Ответ дляБЦАшка
я певний час жила в невеличкому місті і грошей вистачало на все,а в Києві не вистачає
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Значить там не має військової частини.
Дістало вже : як тільки частину переводять в містечко, ціни ростуть в 2-3 рази.
А ми знімаємо в ’дупі світу’ за 8000 совдеповську крихітну двушку + не має опалення ніякого і газу.
Наші господарі за ці гроші знімають квартиру в Києві.
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Більше собласнів.
Ответ дляБЦАшка
Значить там не має військової частини.
Дійсно дивно,спеціально наживаються на військових
Ви знімаєте в Жит. обл? самі переїхали з іншого міста?
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
в маленьких містах ціни на оренду житла набагато дешевші+ кафе+розваги
Це не та зарплата, з якою можна орендувати житло і ходити по кафе/розвагах
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
а якщо немає свого житла,то що робити? багато переселенців з зони бойових дій у кого немає житла
Дешевше ринкової ціни Вам не здадуть. Хіба що дуже сильно пощастить.
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
бувають такі ситуації,що люди виїхали і здають житло за копійки, щоб не простоювало
Я ж і пишу про «сильно пощастить». Ймовірність знайти таке житло практично нульова і живе в народних байках
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
знаю є реальні випадки
Багато? На всіх робітників з ЗП 10 тисяч грн вистачить?
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
Так, з Херсону - куди частина чоловіка, туди і ми.
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
не всі ж отримують 10000
Тема про тих, хто отримує 10000
Анчо Ус• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
якщо не вистачає на квартиру ,люди працюють на декількох роботах, чи змінюють роботу,як варіант
Тема про 10 тисяч гривень. Не про зміну роботи
БЦАшка• 23 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
зрозуміла, якось дивно що в Жит обл такі дорогі квартири, взагалі це достатньо бідна обл
Ми зараз не в Житомирській обл.
В біднішій, а ціни геть дурні, до 24.02.2022 2000-3000, а зараз від 7000
А за Жит.обл. в містечку три військові частини і ціни за півтора року зросли втричі.