Галя із Дарниці• 22 ноября 2023

В АТБ сейчас влажный туалетный папір 17грн

Бабка-байкерша• 22 ноября 2023
О та не сподобався мені ніякий вологий папір туалетний. Не хочу його,,якби і задарма давали. Непогана акція на вологі серветки в Еві , рожева упаковка 72 шт,друга за пів ціни.
Трахтибидох• 22 ноября 2023
супер! дякую, піду візьму - в подорож брала їх останній раз - ідеальні!
Бабка-байкерша• 22 ноября 2023
Непогана акція в магазинах Ельфа , на порошок для посудомийних -70%, 77 грн в чеку.
Соображалочка• 22 ноября 2023
Для тих хто в бронепоїзді, поясніть, будьласка, вологий туалетний папір - це ж ті самі вологі серветки?
Мозговая пилочка• 22 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Более плотные и по идее можно смывать в унитаз. Мне не нравится.
Опля Картопля• 22 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
їх можна змивати в унітаз, серветки ні
Соображалочка• 22 ноября 2023
Зрозуміла, дякую!
ХимеRа• 22 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
ви ним користуєтесь, хороший?
Удачная• 22 ноября 2023
Именно эта бумага из атб мне не понравилась, маленький кусок, рвется. Хорошая влажная бумага в Еве, ТМ гринвей. Она плотнее, и практически всегда цена по акции на маленькую или большую упаковку.
автор Галя із Дарниці • 22 ноября 2023
Моя любимая бумага, такая цена очень хорошая
Бабка-байкерша• 22 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ні, воно мокре, мокрий м´який папір
Бабка-байкерша• 22 ноября 2023
Ответ дляХимеRа
ви ним користуєтесь, хороший?
Ще не користувалася, склад мене влаштовує, в складі перкарбонат, буду додавати при пранні до білих речей як підсилювач. Ціна адекватна як для миючого такого класу 77 грн в реальному магазині за 1кг. І пластикова тара мене влаштовує. Можна довго зберігати, без хвилювання за умови зберігання
Бабуся Бетман• 22 ноября 2023
Я их для уборки беру)
А что там за икра по акции? Кто уже попробовал?
Её у нас разобрали быстрее чем норвен неделю назад. Надо утром зайти так как до обеда не доживает она)
Снідаю авокадо• 22 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ні. І на дотик не такий, і не такий мокрий, і можна змивати в унітаз. Особливо для дитини зручно, яка привчається самостійно підтиратися.
волосатое стекло• 22 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Не зовсім. Там трохи інша структура та рідина, якими вони пропитані та конкретно ці можна змивати в унітаз, вони розчинні як папір
Чучело-Мяучело• 22 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я их для уборки беру)
А что за икра?
У нас норвен до конца акции стоял. Взяла одну на пробу, мелковата, но неплохая. Купила еще парочку потом под конец акции.
волосатое стекло• 22 ноября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ми теж саме цю купуємо вже роки 3
Бабуся Бетман• 22 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
А что за икра?
Норвен было полно, у меня тоже её было полно всю неделю. Я пару банок купила, но я знала что она как бисер будет- это же форель.
А сейчас новая и горбуша, 100 грам банка.
Я в обед пришла и один ценник, завтра с собакой гулять буду утром может выловлю. Но судя что не докладывают её или мало, или она хорошая и аншлаг.
Чучело-Мяучело• 22 ноября 2023
В прошлом году такую брали по акции. Но мне норвен даже больше понравилась.
А_мій_самий_самий• 22 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Як в них знижку отримати?