И_В_офигительных_штанах• 22 ноября 2023
Какая куртка лучше?
Какая куртка лучше? Или посоветуйте модель теплую, чтоб не выглядеть колобком и актуальную модель.
Результат:
вже голосів:
40 (43.01%)
24 (25.81%)
17 (18.28%)
6 (6.45%)
И_В_офигительных_штанах
• 22 ноября 2023
Ответ дляСвекруня
Все унылые
Покажите не унылые, я же не против)
Свекруня• 22 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Покажите не унылые, я же не против)
Я не против, если вы займетесь этим сами
ВсеПроВсехЗнаю• 22 ноября 2023
Друга куртка є в старшої доньки, брали ххс, вага доньки 55 кг, на більші габарити буде не гарно.
УраганнаЯ• 22 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Покажите не унылые, я же не против)
Какой бренд 5 куртки?
И_В_офигительных_штанах
• 22 ноября 2023
Ответ дляСвекруня
Так это для вас унылые. Откуда я знаю что вы имеете ввиду. Может костюм клоуна, например
И_В_офигительных_штанах
• 22 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Какой бренд 5 куртки?
Какой-то Турецкий no name
Свекруня• 22 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тогда посмотрите костюм клоуна, если вам это первое пришло на ум
И_В_офигительных_штанах
• 22 ноября 2023
Ответ дляСвекруня
Душнила вы, а девушка
Свекруня• 22 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Душнила вы, а девушка
От душнилы слышу)
Моль Моллівна• 22 ноября 2023
Ой, в мене та ж біда, теж куртку шукаю. І якраз другий варіант довго розглядала. Але ж ви подивіться, як воно на моделі виглядає. Худа і довга, все прекрасно, а цей мішок з неї просто безформенну бабу під сотню кг робить. Не придумаю, що не так, може щось з лекалами, кроєм. Але я видалила з корзини, а що взамін - нема поки варіантів