Пошаманю• 22 ноября 2023
Раз в неделю зал с хорошим кардио будет эффективно?
могу только раз в неделю. точнее, 5 раз в месяц
ніколи такого не було• 22 ноября 2023
Это лучше, чем ничего. А дома не будет возможности делать еще упражнения?
Пошаманю
• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Ой, вряд ли
А кака цель стоит?
сбрасывать кортизол и хорошее настроение
плюс крепкое тело
худеть не надо
плюс крепкое тело
худеть не надо
Пошаманю
• 22 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
дома не могу, не умею, не мое
Брехушечка• 22 ноября 2023
Мне надо похудеть на 7 кг, хожу в зал 4 раза в неделю. Два дня с тренером силовые, 2 дня - только кардио. Полностью поменяла питание. Итог на сегодня - 2 кг за 2 недели.
Брехушечка• 22 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
плюс крепкое тело
худеть не надо
плюс крепкое тело
худеть не надо
Хорошее настроение будет 1 раз в неделю тогда
ніколи такого не було• 22 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
дома не могу, не умею, не мое
Ну занимайтесь хоть раз в неделю. Я кстати 10 лет назад тоже начинала с 1 раза в неделю, не могла чаще и сил не было, а сейчас занимаюсь каждый день, так затянуло.
Я не Тролль• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
А що саме ви робите з кардіо?
Пошаманю
• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
жаль) думала 1 раз позанимался, неделю норм
В гости звали?• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Який пульс після кардіо?
В гости звали?• 22 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
Це норм
Я не Тролль• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Орбитрек
Дякую!
Я дуже люблю орбітрек, але мені соромно ходити у зал тільки на нього...
Брехушечка• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую!
Возьмите пару раз тренера, будете знать банальные упражнения хотя бы. А вообще ничего страшного нет, я по 40 мин на нем хожу
Жерица ночи• 22 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Наче не рекомендують щодня. Тіло і м´язи мають відновлюватись
Жерица ночи• 22 ноября 2023
Я 3 рази в тиждень ходжу, сама займаюсь. Дівчата, які з тренером не раз казали що толку не буде від таких занять. Може і так. На тренера нема зараз коштів. Все ж не на шкоду, трішки витриваліше тіло стане і то добре
Брехушечка• 22 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
А что делаете?
Я вижу в зале есть девочки по видео в ютуб делают упражнения - тоже вариант
Я не Тролль• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Я до війни ходила три рази на тиждень тільки на орбітрек, по годині ходила на ньому. Але він стояв майже біля ресепшену, там ’висіли’ тренери, які не мали на ту годину клієнтів, декілька разів чула не дуже гарні висловлювання на свій рахунок. Тому в мене зараз щось типа комплексу, до того ж в мене велика вага. Зараз мешкаю в іншому місті, все хочу знов на орбітрек, але ніяк не наважусь. Ось почитаю тему, може вирішу нарешті.
Завжди недо...• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
В смысле - не очень хорошие высказывания, да ещё и возле ресепшена? Это же минус залу, а не вам.
Клептоманка• 22 ноября 2023
Автор, бігайте більше години (приблизно 10 км) один раз на тиждень, і буде вам щастя. Результат буде саме такий, як ви хочете.
Швидкого схуднення не буде. Але настрій і тіло, будуть супер!!!
Я не Тролль• 22 ноября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ну так і є, але може і в інших залах тих, хто не займається з тренером та не оплачує додатково, вважають не їх клиєнтами. Хто зна, в мене невеликий досвід
Жерица ночи• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
А что делаете?
В мене всього година є, поки дитина на ушу займається.мені мало. Ьо 20 хв бігова а далі по колу на тренажерах. Руки, ноги, спина, прес.
З гантелями скільки не дивлюсь відео не запоминаю. Мені тільки дивитись і робити одночасно. Якось це дивно мабуть виглядає. Да і зал маленький. В проходах дівчата з тренером трудяться. Навіть до тренажерів нема толком доступу через ці заняття.
Завжди недо...• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я сменила несколько залов, нигде такого не было. Вам как-то очень не повезло(
ВундерКИНГ• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
потому что они понимают, чтобы вам худеть надо
3 раза в неделю силовые ( до 10 минут кардио и после кардио)
и 3 раза в неделю интервальное быстрое кардио
а вы вместо этого печально как кит плывете на орбитреке
ГоловнаЯ• 23 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
плюс крепкое тело
худеть не надо
плюс крепкое тело
худеть не надо
Раз в неділю, дуже сумнівно, ну це краще чим 0, але ’крепкое тело’ світиться якщо ви кілометрі 10-15 раз в неділю набігати будете чи що ви під хорошим кардіо маєте на увазі? Ви взагалі те хороше кардіо потянете?
Я не Тролль• 23 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ну ось саме такі люди у тому клубі і працювали. Котрі знають, як мені буде краще.
Вам відніше, звісно, з якою нагрузкою та з яким темпом я там плавала. Гарного дня вам.