СирОжино пирОжино• 23 ноября 2023
Т-пролімфоцитарна лейкемія
Який це тип лейкозу?
Електрохарчування• 23 ноября 2023
Я так розумію, що це різновид ХЛЛ (хронічного лімфолейкозу). Тільки не зрозуміло, на скілки цей різновид є агресивним. Мабуть, щоб поставити такий діагноз пацієнт скоріш за все здавав ПЦР , молекулярний аналіз
СирОжино пирОжино
• 23 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
В тому то і діло, що я теж читаю, і більше схоже на хронічний. Хронічний не такий агресивний. Але в іншій клініці нам поставили гострий. Гострий більш агресивний. В будь-якому випадку, цей результат аналізу з іншим заключенням лікарям передала, вони ознайомились, радились. Залишається лише сподіватися...
СирОжино пирОжино
• 23 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Здавався кістковий мозок
Електрохарчування• 23 ноября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тут не суть: хронічний чи не хронічний. Хронічний просто розвивається довше, ніж гострий. Але хронічний на останніх стадіях має всі показники гострого. У мого чоловіка ХМЛ ( хронічний мієлолейкоз) ,. але діагностований був на стадії бластного кризу , тобто показники були гострого мієлолейкозу і тоді починається боротьба за життя. В палаті з ним кого тільки не було: ХЛЛ, пацієнт з мієломою і т.д.
Електрохарчування• 23 ноября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
І ще хочу доповнити. Головне- правильний діагноз. Потім правильний лікар. У вас просто рідкий різновид лейкозу. Їх насправді чималенько різних підвидів. Треба упевнитися, чи 100 % саме він і потім вже знаходити чим лікувати. Чим швидше, тим краще. Лейкози зараз непогано лікуються, вони навіть краше лікуються, чим інша онкогологія.
Електрохарчування• 23 ноября 2023
Якщо потрібно, можете написати мені в приватну пошту, можу залишити телефон, Бо шлях вже пройдений з 2012 років. Зараз ремісія
СирОжино пирОжино
• 24 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Добрий вечір, так,якщо є вайбер буду вдячна. Нам поставили гострий і сказали, що шансів небагато ((( 61рік. Є ускладнення, збільшена печінка і пневмонія.
СирОжино пирОжино
• 24 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви можете відповісти? Ви під анонімом, я не можу Вам написати. Чи ви стикалися з лейкозом, ускладненим пневмонією?
Електрохарчування• 24 ноября 2023
Скиньте тел., я вам напишу в Вайбер чи ТГ
Саме з пневмонією не було