Сапай вазони• 23 ноября 2023

Можно ли учителю попросить у директора

Увеличить нагрузку и попросить с НГ побольше часов в школе. Я сглупила и решила в этом году сама взять меньше часов, типа отдохнуть немного. Взяла 12 часов , теперь понимаю, что этот уч. год не войдет полностью в рабочий стаж для пенсии (надо хотя бы 18 часов нагрузки), как тут быть? И по зх.п. очень проиграла((
Пасхальний тролік• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Я не можу, я просто хочу повернути собі всі ті часи , ваід яких я відмовилась. вони мене влаштовували.
З наступного навчального року просіть.

автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
З наступного навчального року просіть.
То ще дуже далеко, я хотіла з Нового року попросити
Цигарний шланг• 23 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Неужели в течении года у вас нет никаких изменений в тарификации?
Понятно, что на 1 сентября вы её делаете, расписывате часы и все нюансы.
есть, конечно)
но чтобы у одного изменить в сторону понижения, потому что другому нужно...))

это много факторов совпасть должно

А, вообще, стандартно, два раза в год, по полугодиям
Невгамовна шахиня• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
А як тоді щоб не нагло? Мені треба гроші, ціни ростуть кожен день, я ще доначу. Я впевнена, що ті пенсіонери не донатять.
Хотіли відпочити - то відпочивайте. Головою треба було думати, коли брали мало годин.
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
дякую, вже навідпочивалася
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Просто скажіть: Маріванна, якщо хтось з колег хоче зменшити собі навантаження, я не проти збільшити своє.

Але навряд чи, гроші треба всім.
Я ще боюся, що якщо влаштуюсь типу на другу роботу, то дирекція взнає і на наступний рік скажуть ’Переходь полвністю туди, в нас штат вже забитий’(((
Цигарний шланг• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
если серьезно - просите, желательно в письменном виде,
иначе как администрация узнает о вашем желании.
Но просить ’забрать’ у другого ...(

автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Но просить ’забрать’ у другого ...(
Не забрать(( У нас 4 працюючих пенсіонера, мені всього ще треба 6 годин навантаження, щоб було 18. То вони і не відчують, якщо по годині чи 2 в них заберуть чи вони повинні зрозуміти і мене.
Миловидна леді• 23 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
есть, конечно)

это много факторов совпасть должно

Да я ж так и написала, если отбросить этичность, легко можно сделать. Но понятно, что никто этого делать не будет.
Я натуралка• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Ви якась дивна та перелякана...
Я натуралка• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Вы правда не понимаете,что от хорошей жизни пенсионеры не будут работать?
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ви якась дивна та перелякана...
Да да, перелякана. Просто в наш час треба сильно подумати, як і кому говорити, тим паче це вчителі, адміністрація...
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
В них 8-10 тис пенсії, я знаю, там стаж і вислуга великі.
Я натуралка• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
И что это меняет?
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
И что это меняет?
Ну що я буду вам доводит? Те що люди працювали собі спокійно ще в мирні часи, да, заробили собі пенсію, я розумію. Але ж. Яка пенсія нас чекає, вони повинні і про це ж подумати, чи хоча б поспівчувати нам.
Я натуралка• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Почему люди должны думать о вас,а вы о них думать не хотите?
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вони непогано живуть ще по санаторіям відпочивають
Я натуралка• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Вы снова не слышите: вы не хотите думать о благополучии коллег,но ждёте,что они будут думать о вашем. Это так не работает.
Ну а заглядывать в чужой кошелек- это вообще не дело.
Вам дали четкий алгоритм действий для получения дополнительного дохода, но вы ведь ничего не станете делать,будете продолжать ждать , что все решится само собой ну и страдать. Это только ваш выбор
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я все таки піду, буду просити (проп пенсів не буду говорити нічого), просто скажу ’протупила, не подумала відмовилась, тепер шкодую і подарую невеликий пакунок.

КондуктЕр тролейбуса• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
А який у вас предмет?
КондуктЕр тролейбуса• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Ну так ви ж у серпні не дуже думали....
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А який у вас предмет?
Це не суть важно
Пургену мне• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Знаю, що треба не менше 18 год.
Неправда. Це не залежить від кількості годин, а від суми внесків.
Пургену мне• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
В кого це такі пенсії? У вчителів?
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Легко (отбрасывая этичность) . Я как бухгалтер вам говорю.
Делается приказ про зміну навантаження.
Знаете, в течении года сколько у нас перетарификаций!?
От підкажіть, будь ласка, якщо в мене у цьому навчальному році буде навантаження 12 годин, воно ж не піде як цілий рік, треба ж 18 годин, так?
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
В кого це такі пенсії? У вчителів?
От уявіть собі. У людей було багато годин, 28-39 годин, і ще у нас спец. школа, доплата за шкідливість, то десь приблизно так
Пургену мне• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
Звісно піде. Де ви то взяли? Купа вчителів працює з неповним навантаженням.
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
Тобто, на розмір пенсії Це взагалі ніяк не впливає? Це ж не ціла ставка
Пургену мне• 23 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
На розмір пенсії звісно впливає зарплата. Але там не всі роки. Не будете надалі відпочивати.
автор Сапай вазони • 23 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
Ну то я вже зрозуміла) Нагулялась уже Слава Богу