Околовита• 23 ноября 2023
Що дає група інвалідності людині?
Наприклад, в Україні на що розповсюджуються якісь +? Доплата до пенсії, чи то може субсидія на оплату комуналки, якісь ліки безкоштовно? Напишіть, будь ласка, що саме? Думаю, чи братися за це для оформлення інвалідності мамі? Заздалегідь дякую.
Зроблено у 80-х• 23 ноября 2023
Есть такое понятие, как пенсия по инвалидности. С ногами бесплатные стельки могут быть - из того что знаю от родственников.
Гомосноб• 23 ноября 2023
У деда 1 группа, доплата до пенсии 500 грн (сказали что-то на уход перечисляют, хотя уход не оформлен). Таблеток бесплатных нет, не положено, подгузников тоже сказали не положено
Гомосноб• 23 ноября 2023
У свекрови 2 группа. Лекарств бесплатных нет, доплаты до пенсии нет. ВПО на 1000 грн больше ну и отсрочка от мобилизации, собственно, почему и занимались оформлением
Життє Бентежне• 24 ноября 2023
У Києві проїзд в гром.транспорті безкоштовний, вхід в деякі музеї теж, на атракціони знижки. Ліки по основному діагнозу можуть бути безкоштовно або зі знижкою, але наче тільки вітчизняного вир-ва. Раніше в деяких аптеках знижки були. В ЛОР-інституті аудіограма була безкоштовна. Наче ще на поїзд можна квиток придбати за 50%.
Життє Бентежне• 24 ноября 2023
Пенсія отримується або за віком, або по інв. - обираєте, яка більша виходить. Але враховуйте, що пенсію за віком підвищують частіше.
Околовита
• 24 ноября 2023
Коли оформляли пенсію, то стан був не такий критичний, оформили за віком. Через пару років стан погіршився, мама вже не самостійна людина. Вона їсти приготувати собі не може, як мінімум. Що робити в такому випадку? Пенсію отримує по віку.
БезПаспортаНеПродаю• 24 ноября 2023
Ответ дляГомосноб
Отсрочку получить можно, оформив опеку/уход или просто по факту инвалидности?
Мать имеет вторую пожизненную группу по зрению. Доплаты к пенсии нет, есть по лечению льготы. Например, инсулин можно колоть шприцом, а можно шприц-ручкой. Ручка эта бесплатно досталась. И инсулин к ней бесплатно в катриджах, а так бы доплата была. А, ещё до войны выдавали бюстгальтер специальный ( была мастэктомия). Такие себе льготы, скажем прямо. Лучше бы было здоровье. Но если положено, то отчего бы и не оформить.
Горлаю зрання• 24 ноября 2023
Ответ дляОколовита
Пенсія по інвалідності зазвичай нижча. Тому татові не оформлюємо інвалідність. Проїзду в його містечку немає, бо немає транспорту. Ліки по його захворюванню не видають (офтальмологія). Ніяких привілеїв інвалідність йому не дасть.
Пенсію за віком частіше перераховують (збільшують)
Почемучка• 24 ноября 2023
Пенсія,яка залежить від зарплати і відрахувань.В моєї сестри 8 т пенсія,онко на 2-й групі,зараз ремісія,але пожиттєво щомісяця хімія в табл,працює на роботі з ранку до вечора поки.Більше пільг не має.