Ух яка ж Я• 24 ноября 2023
Якщо б у вас була можливість повернутись на 1 день в минуле, то
То в який час і що саме б ви змінили?
Ну або що б зробили?
Результат:
вже голосів:
72 (47.68%)
Змінила б дещо
40 (26.49%)
Одного дня мало
18 (11.92%)
Нічого б не міняла
11 (7.28%)
Залишилась би там назавжди
10 (6.62%)
Мене цікавить лише майбутнє
Я_и_моя_собака• 24 ноября 2023
Я б повернулась в той день, коли помер тато, і була б поруч з ним весь день, щоб мати можливість врятувати, а не знайти його, коли вже було пізно. І весь той день говорила би йому як сильно я його люблю
Мадам Подлинник• 24 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Шкода, співчуваю, а в нас сказали, що якби раніше звернулися, то 90% вижив би(
Они всем так говорят, но это не так- операция непредсказуема
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляБарбітта
Вже пізно? Я народила третю дитину через півтори роки після другої, чомусь легко це вирішила.
Так. Пізно. І здоров’я не дозволяє
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
А щоб ви могли змінити?
Я на кордоні з рф, не виїзжала, не встигла так швидко все почалося, а через кілька годин вже стало пізно і безпечніше залишатись на місці.
Потім ще багато чого сталося, але змінила б лише один день. Він теж був у війну, але не стосується саме воєнних подій.
За все своє досить довге життя я б хотіла змінити лише цей день(
навіть не день, а лише одну мить(
Як мінімум пріоритети на кануні війни…
Ms. Iphone• 24 ноября 2023
Нічого не змінювала б, але б повернулася, щоб побути цілий день з бабусею і дідусем. Їх вже 15 років не має, дуде сумую, особливо за дідусем.
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Могодідуся немає вже 35 років… також дуже б хотіла його обійняти…
Сорока-ворона• 24 ноября 2023
вернулась бы в 9 сентября прошлого года и ни за что бы не расписалась
Бринзолетта• 24 ноября 2023
в 25.01.2022, можно было улететь всей семьей навсегда. Могз отказывался верить про войну ,хотя все ...зашишлыченый мозг
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Ого! Невже це не можна вже виправити?
Сорока-ворона• 24 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ого! Невже це не можна вже виправити?
можно
цена вопроса около 3000-4000 уе
мне жалко на эту падлу тратить такие деньги
цена вопроса около 3000-4000 уе
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляБринзолетта
Мій мозок вірив і я готувалась… Але те що я уявляла і те що маємо - різні речі
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
можно
цена вопроса около 3000-4000 уе
А чому такі кошти? Борг?
Барбітта• 24 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
А чому?
Сорока-ворона• 24 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А чому такі кошти? Борг?
нет, стоимость развода
Барбітта• 24 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
что именно почему?
Чому б не розписуватися? Сволотою швидко став, чи був такий вже, а Ви не помітили?
Мамина корзиночка• 24 ноября 2023
Ответ дляdulenok
я б не допустила пропажи без вести отца
Як сталося і щоб ви зробили?
Сорока-ворона• 24 ноября 2023
Ответ дляБарбітта
таким був
це було рішення на фоні стресу та ПТСР
він був, як виявилось, мисливцем, шукав собі українку дружину, щоб потім вона його везла, а він на дивані лежав.
але не на ту натрапив.
хоча, я теж, красавелла, повірила в ті казочки про велике коханнячко с першого погляду
це було рішення на фоні стресу та ПТСР
але не на ту натрапив.
Сорока-ворона• 24 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Це де такі ціни?
канада
квитки, юрист, оформление
Борщик• 24 ноября 2023
менять что то навряд ли. Нечего мне менять. Вернулась бы в один из очень приятных романтических дней с бывшим мужчиной наверное. Хотя, для чего? еще раз прожить, потом потом будет еще раз очень больно от того что он закончился. Остаться там навечно, ну наверное даже самый лучший день, если он длятся вечно и ничего не меняется, станет пыткой. Так что пусть все идет своим чередом. Хорошие дни сменяются плохими. в этом и прелесть жизни, в ее течении и перменах.
Ух яка ж Я
• 24 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
канада
квитки, юрист, оформление
Ааа! Да… співчуваю…
От блін, халепа.
ничевока• 24 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Так, з сьогоднішніми знаннями ми могли б «підстелити соломку»….
Я бы взяла с собой фото в тревожный чемодан. Тогда мы и не догадывались, что мы никогда не вернёмся домой.
Фото только с 2019 есть на гугл диске.
Ни одной фото до. Ни моей, ни свадебной, ни ребёнка.
Фото только с 2019 есть на гугл диске.
ничевока• 24 ноября 2023
И ещё бы оняла маму. В тот же день. Папу тогда обняла и сказала, что люблю. И так шарахнуло, что побоялась к маме зайти. Только в окно увидела. Поехали в бомбоубежище.
Больше я родителей не видела