Непогодка• 24 ноября 2023
Як жити з розумінням, що ти не така, як всі …
Зараз знову тяжка депресія, не живу, а існую … Все навколо дратує, звуки, світло… І водночас бентежить, в голові одні негативні думки, постійна слабкість і хочеться спати…Почала знову приймати ад. Не справляюсь ні зі своїм життям , ні з якимись елементарними обовʼязками. Я втомилась сама від себе …
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Що сім´я ваша думає?
Чоловіка немає зараз поряд … я знаю , він втомився.
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Щитовидку проверяли?
Колись так , не памʼятаю , наче все в нормі. Багато що треба перевірити , але я майже не вихожу надвір і не їжджу на далекі відстані
Вредняжка• 24 ноября 2023
Це поизиція жертви, чого себе жаліти і плакати. Хватить нити, є проблеми - треба вирішувати. Почніть з найменшого і по трохи розгрібайте свою гору.
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
АД призначав психіатр? У вас депресія?
Так. Ліки від тяжкої депресії
Кудрі кручу сама• 24 ноября 2023
Є думка, що в таких випадках варто допомагати комусь. Тому, хто потребує допомоги. Наприклад, сусідам глибоко пенсійного віку, яким важко самим сходити за продуктами. Або як волонтер - притулку для тварин - погуляти з собакою. Або діткам в будинку маляти - взяти на ручки, поносити.
Всім шампаньського• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Так. Ліки від тяжкої депресії
Так а чого ви не така як усі? Зараз надзвичайно багато людей з депресією. Тут кожен день по декілька тем як під копірку.
Справа в тому, що тут не тільки прийом АД. Супутньо добре допомогає справитись психотерапія.
Бо лише прийом АД це зняття симптомів, а не вирішення проблеми.
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Зараз я не можу встати з ліжка і зробити елементарні гігієнічні процедури , вийти надвір…
Блакитне небо• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Что случилось? Где он? На фронте?
Кудрі кручу сама• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Тоді лише АД. Ви не одна така, якщо вам стане легше від цієї думки...
миссАрфография• 24 ноября 2023
Автор, дозвольте Вас обійняти.
Дуже Вас розумію, теж не живу, а існую. Ночами не сплю, прокидаюся в мокрій майці, тривожні думки.
Все болить, навіть подробиць не буду писати. Лікую постійно то одне, то інше. Обстеження вже виснажили.
ПампушОК• 24 ноября 2023
Вам треба лікуватися. Те що з вами відбувається результат депресіі. Ідіть до психіатра, просіть про допомогу близьких.
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Что случилось? Где он? На фронте?
Ні. Він на роботі в іншому місті
Всім шампаньського• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Само воно не пройде.
Треба кожен день шукати вигадувати собі якусь позитивну активність.
Мелочунь• 24 ноября 2023
Всі не такі, як всі
немає однакових людей, навіть якщо це близнюки. Навіщо змирятися з тим, що є нормальним?
Як ухурделю• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Я знаю, что это за состояние.
Продолжайте принимать лекарства.
Есть ли возможность того, что кто-то из близких может сейчас о вас позаботиться?
Продолжайте принимать лекарства.
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ длямиссАрфография
Автор, дозвольте Вас обійняти.
Дякую, я вас теж обіймаю
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Я знаю, что это за состояние.
Продолжайте принимать лекарства.
Ні, немає.
Як ухурделю• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Ні, немає.
Вы можете лежать и ничего не делать? Или есть необходимость вставать?
Одні думки• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Автор не колись, а теперь бегом
Обнемашечка• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Так. Ліки від тяжкої депресії
А сейчас снова начали принимать сами, без консультации врача? Если да, найдите в себе силы дойти до врача.
Фокус-Покус• 24 ноября 2023
Ответ дляВредняжка
іноді, коли в тому котєлку пусто і нема що сказати, то замість того, щоб умнічати, ну пройди ж ти мимо, нє , без висеру ніяк
Фокус-Покус• 24 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Так. Ліки від тяжкої депресії
Автор, єдина нормальноа порада-вам треба у стаціонар!
Непогодка
• 24 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Ледве готую дитині, добре , що дорослий. Позавчора навіть була ввечері надворі , більше бажання не виникає