Реанимация• 24 ноября 2023

Помста за образу

Підкажіть, будь ласка, як можна креативно і в законний спосіб помститися дівчатам, яких я вважала за подруг, а вони мене, як виявилося — ні. Таємно пішли «обмивати» сесію, спеціально мене не запросивши. Я не з тих людей, хто тримає зло на інших, але цього разу образа була завелика, тому хочеться якось покарати їх за те, що своїм вчинком зіпсували свято і спричинили стрес.
Пищалка• 24 ноября 2023
Ігнор їх
Мааарковная• 24 ноября 2023
Тююю забыть о них, прекратить общение ....
ЧупакабраЗеБест• 24 ноября 2023
устроить групповуху, выложить в соц сети а их не позвать
Люблю Украину• 24 ноября 2023
мстить людям за то, что они не хотят с вами общаться?

они правы, судя по всему
ПоЗиТиВнАя• 24 ноября 2023
Дайте потішити свою розкішницю хлопцям цих дівчат.
Коржик• 24 ноября 2023
подзвоніть, а раптом встигнете)))
ВільнаНазавжди• 24 ноября 2023
Найкраща помста-жити щасливо )користуйтесь ))
СкумбріяП8• 24 ноября 2023
А чому Вас не покликали? Не думали над цим?
Патріотка з дивану• 24 ноября 2023
Я их понимаю.
автор Реанимация • 24 ноября 2023
Відповідь для всіх, хто намагається звинуватити мене у цьому.
Я їм нічого поганого не зробила. Увесь час нормально спілкувалися, ділилися одна з одною смаколиками, разом ходили в їдальню, сиділи в аудиторіях разом. Чого їх перемкнуло в кінці семестру, я не розумію. Тому й образа, бо жодних адекватних підстав для такого вчинку в них не було.
Коржик• 24 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
а ви гарна чи розумна?
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2023
Маєте це пережити.хіба більше немає з ким спілкуватись?
автор Реанимация • 24 ноября 2023
Ответ дляКоржик
а ви гарна чи розумна?
І те, і інше.
Коржик• 24 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
І те, і інше.
а як вони здали?
Тектологиня 80lv• 24 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
Нормально спілкувалась я с 20 людьми з групи. Пригощали один одного чимось, їдальня, спільно проведений час під час навчання. Але до дружби то не має відношення.
У мене була подруга, з якою ми саме дружили. А не просто спілкувались.
Тож може ви там собі щось надумали. А вони ще й винні.
автор Реанимация • 24 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Але ми завжди були однією компанією. А тепер, я їм чомусь, зайва. І тільки я одна. А вони — четверо, одна одній не зайві, виходить.
Алина-1240• 24 ноября 2023
Повзрослеть.люди не ваши пешки,чтоб действовать так,как хотите вы.ваша подруга имеет право отдыхать без вас
Алина-1240• 24 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
Это единственные люди во всем белом свете?)
Тектологиня 80lv• 24 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
Так не буває.
Є мабуть якісь причини. А ми знаєм лише вашу сторону. Але мені здається, що ви надумали собі дружбу.
Спілкуватись і бути однією компанією в універі під час пар, то одне. Навіть якщо ви кудись ходили. І зовсім інше лишатись тією ж компанією поза ним.

Я спілкувалась з дівчатами, ми могли десь піти посидіти, поспілкуватись. Але подругами ми не були. Мої подруги були в іншій пвдруппі. Так само ті дівчата спілкувались, але потім кожен збігався до своїх. То нормально.
Є друзі, є знайомі. Дорослішайте.
пицунда• 24 ноября 2023
не мстить. жить своей жизнью. быть счастливой без них...девочкам полный игнор...вообще ничего ни полслова