Аль де Барановна• 24 ноября 2023
Как заставить себя убрать дома, у меня как на мусорке уже((
АБВГДэшница• 24 ноября 2023
никак. Лягте полежите, или сходите на прогулку. Будут силы и желание - уберете.
НаБалКоніХодять• 24 ноября 2023
Я цілий рік робила розхламлення.
Відправила близько 200 посилок. Це дуже не просто.
Але ніхто так круто не наведе порядок, як ви сама. Жоден «розхламлювач» за гроші.
Вони можуть тільки викинути все.
Я з тих, хто хотів віддати непотрібні мені речі тим, кому вони потрібні.
З максимальною користю для планети
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
13чудоСВЕТА• 24 ноября 2023
Никак, мне кажется.
Это внутри вас - или вам нужен порядок во всем или нет
Аль де Барановна
• 24 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я цілий рік робила розхламлення.
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Не хочу это разгребать.....это еще чистые участки
аромат Жука• 24 ноября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Такое ощущение вам квартиру выставили... или после бухича..
Локшина на вухах• 24 ноября 2023
Увімкнути динамічну музику і почати з найменшого. У мене наче нічого, але починаю прибирати і тягнеться одне за одним, бо скрізь розкидано/наляпано.
Айпишница• 24 ноября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Омг, ’натура Сиберика’, иконы и ’Бонжур’
Впораюсь зі всим• 24 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Ого, спасибо. Я оказывается ещё и чистюля😂 а то переживала что треники на стуле висят))
И я также подумала про себя.
Айпишница• 24 ноября 2023
А если серьезно: это что-то психическое? Это не просто пыль давно не убирали. Это какой-то синдром Плюшкина с отсутствием места и тотальным срачем.
Молчунья• 24 ноября 2023
Спробуйте по типу флай - заведіть таймер на 15 хв. Прибирайте все в межах цього часу.
Приму в дар• 24 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я цілий рік робила розхламлення.
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Як Ви це робили? Я також маю багато непотрібного. Викинути не піднімаються руки. Писали на олх?
Ліплю вареники• 24 ноября 2023
Тю, берете строительный мешок и все тада сгребаете. Чистота и пустота вокруг и ничего лишнего
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я цілий рік робила розхламлення.
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Ви крута. Теж цього року багато відправила, це так приємно. Бо Квартира захламляється тому що часто тяжко викинути хороші речі. А коли віддав тим кому потрібні це супер
Акукарача• 24 ноября 2023
А якщо серйозно, я так конкретно хату засрала, коли війна почалась, не хотілось нічого. Потім зібралась з силами, прибрала кухню, але так, конкретно, шафо відчувала, холодильник, все з усіх сторін повимивала, потім тільки підтримувала чистоту на кухні, взялась до кімнат, по трохи маленькими кроками, повикидала все зайве і дихати стало легше. Головне не напружувати себе занадто, бо доведете до ідеалу, і знов захламитесь
whenallissaidanddone• 24 ноября 2023
Бляяяя
Убогая велюровая тряпка на столе, но зато Герлен с Диором.
ПростоБелка• 24 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я цілий рік робила розхламлення.
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
Вони можуть тільки викинути все.
З максимальною користю для планети
я,як ви! йде вже 3-ій місяць (в мене будинок).Але дихати в ньому стає все легше.Дещо навіть вдається продати, отже копійка в сім’ю)А комусь користь і потрібна річ. І про планету-прямо моє улюблене.Дуже класно усвідомлювати,що річ не стала черговим захламлювачем швидко,а ще послужить.
Аль де Барановна
• 24 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Бляяяя
То не тряпка,а единственная вещь моей прабабушки.ее я не выкину
Опля Картопля• 24 ноября 2023
Ответ дляАйпишница
И карты таро.
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Вы не понимаете, это все нужное))) я просто сама такая, страшный Плюшкин. Недавно пригодилась коробочка которую хранила 15 лет и сто раз собиралась выкинуть. Притом это было очень нужное и срочное дело и если бы не она - я бы даже не придумала чем её заменить.