Карма хамелеона• 24 ноября 2023
Вас часто запрошують у гості? Ми постійно запрошуємо, а нас дуже рідко…
Останнім часом з чоловіком думаємо чому нас майже не звуть у гості. Про тому, що ми часто приймаємо гостей, влаштовуємо вечірки тематичні, завжди стараємося все накрити гарно, щось смачне приготувати і добре проводимо у нас час. Ми живемо у Києві, у нас буває зупиняються друзі та знайомі, які проїздом чи по справам, теж їм завжди раді. Та і просто на каву чи посидіти поспілкуватися часто запрошую, до чоловіка часто в приставку пограти приходять. А от нас не звуть.. типу кажуть «так треба наступного разу у нас зібратися» і тиша. Я не думаю, що ми погані гості, бо завжди з собою щось беремо, не напиваємося, не критикуємо нічого і взагалі якихось поганих коментарів не відпускаємо. Може це впринципі тенденція така не звати людей у гості. Як у вас з цим? Чи часто ви звете гостей? Чи звуть вас? Як реагуєте коли ви звете, а вас ні?
Библиотекарь• 24 ноября 2023
Не люблю гостей и походы по гостях: иногда на нейтральной территории собраться и все)
Ворую вкусняшки• 24 ноября 2023
Ні мене не звуть,ні я не зву.Можемо зустрітися не дома,повечеряти з подругою.
Наша взяла• 24 ноября 2023
Ми зустрічаємося на нейтральних територіях. Готувати і прибирати- довго і клопітно. Тому так
Бурундучиха• 24 ноября 2023
А коли до вас гості приходять, витрати на стіл і розваги за чий кошт?)
Я до того що може вашим друзям просто зручно і вигідніше ходить до вас..або можливо не всі ваші друзі мають такі ж можливості як ви, шоб збирати компанії 🤔
Кава з адреналіном• 24 ноября 2023
Нас часто приглашают и это уже достало. Устала искать причины отказа. Задумайтесь.
Единая страна!• 24 ноября 2023
Хтось не любить гостей, в когось нема грошей пригостити або соромиться ремонту.
Я рідше запрошую, ніж мене
Карма хамелеона
• 24 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А чим не подобається?
Оченьценная• 24 ноября 2023
Не люблю гостей приймати та ходити в гості також. Суто візит ввічливості на годину від сили. Просто не люблю це діло , краще на нейтральній територіі зустрітися
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 ноября 2023
Я не люблю до себе приглашати у гості. А самі з чоловіком ходимо , бо на наші ’ні’ починаються вмовляння. Завжди рада, коли є привід на 100% відморозитися
МеняАЖтрусит• 24 ноября 2023
Часто заняты, многие уехали. Я сестру свою видела 4 месяца назад, а живём мы в километре друг от друга
Библиотекарь• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А чим не подобається?
Устаю от разговоров, шума, утомляет все и хочу домой. Интроверт, наверное.
Соображалочка• 24 ноября 2023
Потому что люди хитрые Зачем им морочиться с доставкой еды,тратить деньги ,накрывать стол,зачем посуду мыть и прочее если можно сходить к друзьям и там погулять за чужие усилия.
Карма хамелеона
• 24 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Коли як, якщо щось не значне, то ми пригощаємо, наприклад, якщо на сніданок друзів запрошуємо, звичайний обід/вечерю без алкоголя чи на каву. Якщо вечірка чи у нас свято якесь зустрічаємо, то скидаємося
Карма хамелеона
• 24 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Я рідше запрошую, ніж мене
Ремонт у друзів норм, у нас на старій квартирі був взагалі простий ремонт і все рівно ми запрошували
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 ноября 2023
*чому не люблю:
Все вилизувати, бо у мене завжди робочий і творчий хаос, а так це все треба кудись заховати. Стояти півдня на кухні. Потратити гроші, які краще потратити на щось інше. Зайва випивка чоловіку не потрібна, я не п´ю. І якщо гості засиджуюттся, то не скажеш валіть, я завжди швидко стомлююсь. Плюс я не бачу вигоди у спілкуванні, це тупе проводження часу. В мене купу хоббі, батьки, моя сім´я
Дякую_аж_підскакую• 24 ноября 2023
Я не приглашаю. Меня тоже не приглашают. И здесь нет никакой взаимосвязи
Единая страна!• 24 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
А мені здається, що цим не треба паритися. Чекати оплату своєї гостинності - це пасивна агресія. Якщо люди когось запросили, вони мають можливість і бажання.
Дякую_аж_підскакую• 24 ноября 2023
Ответ дляБорода
Нет друзей. И звать не кого
Можно приглашать не только друзей
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Можно приглашать не только друзей
Свого перукаря, майстра манікюру і гінеколога?)
Единая страна!• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Буває не простий ремонт, а обідраний 😁 або срач, чи хтось вдома хворіє
Дякую_аж_підскакую• 24 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Родственников, приятелей, соседей
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Родственников, приятелей, соседей
Щоб вони задавали тупі і незручні питання + роздивлялись на який ремонт ви заробили?
Аленький носочек• 24 ноября 2023
Автор, а вы не думали, что причина может быть в том, что многие люди просто не любят, постоянно устраивать какие-то посиделки. Готовиться к ним и тд. И к кому-то постоянно ходить в гости. Мне например, не хочется постоянно к кому-то ходить и чтобы ко мне гости ходили каждый день. Мне достаточно собраться на какой-то праздник, например на НГ или День рождение и всё. Больше хочется спокойствия и тишины, чтобы никто меня не трогал. Может ваши знакомые тоже такие же.
Мадам Тю-лю-лю• 24 ноября 2023
Не люблю ходити в гості і не люблю запрошувати до себе. Краще десь в місті здибатися, випити кави чи на вихідні до озера виїхати. Ходити на сніданки мені взагалі жах. У вихідний хочеться повалятися на розслаблені, в ліжку кави випити спокійно з чоловіком, а не зриватися зранку мити голову і кудись пертись. Або чоловікові зриватися перти в магазин зранку, бо хтось в гості прийде. Ну його
Дякую_аж_підскакую• 24 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну не у всех же такие родственники, приятели, соседи