ЕваАдамівнаРайська• Изменено 24 ноября 2023
Безугла відправляє на фронт одного члена кожної родини українців.
Нагадало мені кіно, де матері німці запропонували обрати, кого з дітей вбьють, а хто житиме…
Боже, які ж тварі ці СЛУГИ ЗЕлені!
Дівчата, ті хто їх підтримує, от чесно не розумію вашу аргументацію…
Зашквар на зашкварі….
Щоб там не казали, але ТАКОГО ще в Україні не було…
В моїх дітей і онуків вкрали майбутнє… ще в 2019….
Це я до чого? Кого на фронт відправлятимете?
Боже, які ж тварі ці СЛУГИ ЗЕлені!
Зашквар на зашкварі….
Ответ дляAllemagne
Надеюсь, что от её семьи воевать пойдёт она.
А вона взагалі заміжня? Діти є?
Мрію, що колись урветься терпець і цих тварей будуть відстрілювати вже…
Чи я не знаю… судити..
Мария-a546• 24 ноября 2023
Ну мы им это позволяем, поэтому они так крылья распустили.
Все не на часі, а коли прокинемось, то вже будемо рабами іншої країни, хто залишиться в живих.
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ок, а тих в кого з родини воюють по два роки, чи загинуло 1,2 члена родини?
Як вони вже за@пали.
Чим воювати? Клянчити донати в людей на дрони і шкарпетки?
Як вони вже за@пали.
Ответ дляМария-a546
Ми вже раби…
Незламні, надпотужні раби…
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Чи я не знаю… судити..
Цікаво хто їх буде судити?
Vitamina1407• 24 ноября 2023
А хто підтримує? Явно ж не ті у кого хтось воює чи теоретично хочаб може піти воювати. Чужими руками жар загрібають ті «дівчата «,або боти яких тисячі зараз
Вкусныйпончик• 24 ноября 2023
Безугла, арахамія, що там за треш відбувається в кулуарах, який намагаються приховать ща цими акторами погорєлого театру?
Мария-a546• 24 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А вона взагалі заміжня? Діти є?
Автор, за цю х…, що вона несе вона гарну зарплатню отримує, тому вона буде собі дозволяти собі говорити все, що їй власники нашіптують, допоки не скажуть їй STOP.
RobbingHood• 24 ноября 2023
Ответ дляМария-a546
В том то и загвоздка, что позволяем. И это печально. И все сидят и думают одно из двух : ну а что я сделаю (что недалеко ушло от рашиков), в стране война (ваше не на часи). И закончим с такими мыслями печально.
Ответ дляLove_Love_Love_
Як вони вже за@пали.
Особисто я доначу. Воюють 2 брати, загинуло 2 племінника…
Я знаю, що воюють своїми коштами і коштами народу. Ну і що дадуть зі зброї. А те що в державі - все крадуть, тварі. Дарницька рда наприклад, кладе плиточку перед адміністрацією…
Розпил…
Хлопці гинуть…
І мене розпач..
А тут ще ця Безугла.
Розпил…
Хлопці гинуть…
І мене розпач..
А тут ще ця Безугла.
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво хто їх буде судити?
Отож… нікому. Всі свої
Її слова сьогодні: «Я підтримую за однієї умови, якщо з родини вже є воюючі чоловіки, то від жінок відстьобуються, і навпаки, воює жінка, то чоловіка не чіпають. З родини хтось один має воювати, а хтось вдома лишатися…»
Сподіваюсь із її родини вона поїде воювати. Неадекватна . Нещодавно вона ще й Залужного критикувала. То хай йде вона і покаже,як потрібно воювати. Сподіваюсь її сусіди ій хоть в пику плюнуть,після цих її слів
Ответ дляnutty
Бачили очи, шо обирали....
Мої - Да. Обирала свідомо, думаючи і аналізуючи.
Але за мене обрали поржать… під час війни…
Ідіотизм…
Ответ дляМария-a546
Та так. Вона в них походу «відкривач вікон Овертона»
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Розпил…
Хлопці гинуть…
І мене розпач..
А тут ще ця Безугла.
Розпил…
Хлопці гинуть…
І мене розпач..
А тут ще ця Безугла.
Так от, я теж доначуі роблю багато чого, а пару тижнів тому написав знайомий ( я в США) як я ставлюсь до того що він мені б присилав тактичну натівську форму, а я б її тут продавала ( він знає де за копійки можна взяти) чесно, я в ауї весь цей час думаю як і кому його здати
Мария-a546• 24 ноября 2023
Ответ дляkotmisty
І дивіться, ніхто вже Майдани не влаштовує, навіть думки не проскакують , а чому, правильно, кураторам команди не було.
Ответ дляLove_Love_Love_
Сбу може, переписку надайте
Ответ дляkotmisty
Щараз вийди - обьявлять приспішнмками хуйла і рф. Свої ж і об’являть