vihola• 25 ноября 2023

Бачили як хамасівці знімають вбивство на телефони?

В Нєвзорова відео, вбили 3 чоловік( своїх, типу зрадників), труп, чи може живого ще, але не рухається, підвішують за ноги на стіні і «мирні мешканці» масово знімають на телефони.
Море телефонів світиться в темноті, як на концерті.
Тобто, нормальні, цивілізовані люди придумали телефон, камеру, фотоапарат, а ті що залишились в середньовіччі, використовують для того аби самосуд закарбувати. Прийде, мабуть, додому, жінці, дітям буде показувати.
Це друзі, союзники, партнери сучасної підорашки.
Jave• 25 ноября 2023
Ответ дляNYC
Тоже что и чувствовали.
У Цааля нет задачи убивать детей, ими прикрывается Хамас. Они их убивают.
Тому вони закидують місто ракетами бувайте
NYC• 25 ноября 2023
Ответ дляJave
Какой город? И почему Хамас не дает им эвакуироваться? Почему Хамас их растрелливает?
Реверанс• 25 ноября 2023
Ответ длячаревна
Вот спецом здесь размещу
.
Син учора серед команди наші військових повернувся в Україну. Ночували десь у частині ,Західна Україна.На фото сніданок солдата . Ще раз. Це сніданок солдата. Третя частина сардельки, два шматочки сала, каша, полита клейстером з борошна. ТРЕТЯ ЧАСТИНА САРДЕЛЬКИ. Це не фронт, це частина в відносно спокійному місці на заході країни.

Суки, коли ви вже нажеретесь? Коли???

І ці люди будуть звинувачувати мене в тому, що я недоукраїнка, тому що я в житті розмовляю переважно російскою.Я недоукраинка по мнению одной невменяемой ,которая возглавляет весь этот нарратив по отношению к нам.???Как я должна реагировать ,как мать , на такое отношение к моему сыну,который служит уже два года???

Суки,когда вы нажрётесь до такой степени,чтобы вас начало выворачивать ????

Артемчик, 25 років, ампутовані обидві ноги, остання операція 12 годин наркоз, оперували ліву руку + стегно. Лежати три тижні. Я вперше перед ним плакала. Сиділа поруч, тримала його руку в своїх руках і в мене текли сльози. Я знаю, що не можна. А ця дитина, біла, як полотно, посміхалася і говорила: «Та не плачте, я вже звик»,,,

Що я повинна відчувати, як жінка, як мати, після того, яких наших хлопців я тут бачу в госпіталі і чую те, що вони розповідають? Про свої перспективи подальшого життя після важких поранень і навіть не кількох операцій, а рахунок перевалює далеко за десяток. До речі, всі наші поранені Дніпро, Кривий ріг, Запоріжжя.

Донати, донати, донати ... Де гроші ??? Безмірно люблю Україну, але ненавиджу чергову корупційну владу,який «довелося стати Героями». Тв&рі. У мене все.

Для обиженных ,оскорблённых,несогласных есть кнопка «заблокувати».
Шо б Зеленський таке їв до кінця свого життя разом з ермаком.Тварини
Красавишна-Улыбавишна• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
З їх дітей виростуть такіж потвори,як і з їх батьків.Жалійте їх далі,через 10-15 років вони прийдуть вбивати і гвалтувати ваших дітей.
Когда-то оч давно смотрела фильм про войну, как молодой мальчик попал на войну и сколько там было ужаса и вот потом он думает: ненавижу главного предводителя врагов: убил бы его! даже если мог убил бы его молодым мужчиной, даже если бы мог то и подростком, а ребёнка убил бы? И понял что не смог.. несмотря на весь ужас пережитого.
Можно ненавидеть и детей врагов наверное, но чем ты тогда будешь отличаться от них?
Красавишна-Улыбавишна• 26 ноября 2023
Ответ дляVailly
А ваших они б с удовольствием убили и посмотрели, а может и не раз!
А вы откуда знаете? Провидица восьмидесятого левела? Тфу на вас.
Vailly• 26 ноября 2023
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Они об этом вполне открыто говорят, слушайте! Но вам же не интересно)