Тётушка Лошадь• 25 ноября 2023
Кому удаляли миому обязательно назначали гормональные таблетки после или нет?
Нужно удалять миому. У меня не переносимость гормональных препаратов. Кто удалял, всем после операции назначали гормоны пить ?
Тётушка Лошадь
• 25 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Мне ничего не назначали.
Спасибо за ответ))
Тётушка Лошадь
• 25 ноября 2023
Ответ дляКлептоманка
Мне во время Кесарево убрали, ничего не назначили
Спасибо за ответ))
Тётушка Лошадь
• 25 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
Мені не призначали
Скажіть будь ласка, довгим був період реабілітації, довго йшли виділення?
Свекруховна• 25 ноября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Мені робили полосну операцію і прибрали 3 міоми, одна огромна, 2 маленькі. В мене швидко пройшов період реабілітації, в понеділок в 18.00 вийшла з наркозу,у вівторок в 7 ранку я вже встала і пішла (пошкандибала з допомогою), а в середу в 13.00 була вже вдома. В суботу ходила в кафе літнє на каву))
Про виділення- міоми ж різні бувають, різна локація,тут все індивідуально
Борець за гаманець• 25 ноября 2023
Автор, обʼєм операції, доступ залежить від локалізації та розмірів вузлів. Тривалість операції та обʼєм крововтрати теж впливають на післяопераційний період. Вихід з наркозу залежить від анестезіолога ))). А взагалі то все індивідуально. Я лікар, мені позаматкову прооперували у вечір четверга. На ранок суботи я вже була вдома, мила голову та готувала обід. Поруч зі мною в палаті була дівчина молодша за мене, їй в пʼятницю зранку зробили таку саму операцію як мені, теж позаматкова, теж без ускладнень. Я вертаюсь у понеділок зранку, а вона лежить не встає, голова крутиться, слабкість, страшно…. Що тут сказати, всі ми різні, всі по різному реагуємо на хвороби та тим більш на операції. Налаштовуйтесь на краще на легкий післяопераційний період і все у вас буде добре.
Стосовно гормонів, то взагалі повинне бути лікування 3-6 місяців. А на які саме гормони у вас алергія? Що ви пробували приймати та як проявлялась алергія?
Люблю ВалЄру• 25 ноября 2023
Мені забирали міому і досить велику, відразу забрали матку, однак залишити шийку матки та яйники. Операція була плосна. Гормонів жодних не призначали.
Тётушка Лошадь
• 25 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
На прогестерон через дві години підіймається тиск ( уколи/таблетки) ,
навіть каплі в ніс де є гормони піднімають тиск. З іншими гормонами не експериментую.
Видаляли поліп ендометрію. Назначили дюфастон по 2т в день. Пила по одній в день, протягнула максимум 8 днів. Випиваю таблетку і рівно через дві години піднімається тиск, ходила тримаючись за стіни. Не допила, покинула. От і Тепер боюся щоб знову не призначали гормони.
Снегурочко• 25 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
Підкажіть у кого видаляти міоми , плиз , якщо Київ .
Снегурочко• 25 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У кого видаляли , якщо Київ ?
Люблю ВалЄру• 25 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Львів 🤷
Свекруховна• 26 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Жегулович В.Г.