Сьогодні 25 листопада День пам´яті жертв голодоморів.
Голодомор в Україні - це один із найбільших комуняцких злочинів минулого століття. Вшануймо пам´ять мільйонів людей, померлих від голоду внаслідок варварської політики сталінського режиму в СРСР у 1932-33 роках. Давайте докладемо всі зусилля, щоб наші нащадки ніколи не забули цього і не зіткнулися ні з чим подібним. Запаліть свічку на вікні.
Моя бабуся пережила голодомор лише завдяки умінню батька плести з лози ятері і ними ловити хоч якусь рибу, хоча багато рідних померло все одно. Розповідала зі сльозами багато страшного, в тому числі про людоїдство в її селі та навколишніх селах. Казала, це страшніше за війну. Пам´ятаймо.
torbochki.in.ua• 25 ноября 2023
Ответ дляElinga04
Співчуваю Вашій родині🙏
Який регіон?
Ответ дляtorbochki.in.ua
Співчуваю Вашій родині🙏
Який регіон?
Дякую. Чернігівська область, Ніжинський район. Забирали все, навіть найменші торбинки з насінням на грядки (морква, буряки, кріп, усе), металевими прутами протикали дахи і землю - шукали заховані продукти, виривали навіть шматок хліба з рук дитини і на очах топтали в багно чоботями. Я вже в дорослому віці читала Івана Багряного, там практично те саме описане, видно інструкції однакові отримували по всіх регіонах.
torbochki.in.ua• 25 ноября 2023
Ответ дляElinga04
Так, це жах. Мої предки з Київщини. Розказували як страшно було бачити як люди вмирали йдучи по вулицям.