90x60x90• Изменено 25 ноября 2023

Полякова почала предрекати майбутне. Каже Путін помер.

Хто бачив ролик, де Полякова каже, що баче майбутнє?
Що війна закінчиться весною 2024…
Ви вірите Олі?
Я хочу вірити…

Оля, привертає до себе увагу чи дійсно почала відчувати майбутнє?
Результат:
вже голосів: 146
103 (70.55%) Ні, не бачить, просто хоче так
38 (26.03%) Тиц
5 (3.42%) Дійсно почала бачити майбутнє
Peres Lal• 25 ноября 2023
Оля сообразила, что можно мелькать в медиа не только тряся сиськами на сцене.

ginora• 25 ноября 2023
Її слова, та Богові до вух!!!!
Авокада• 25 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Вже не знає чим таким гучнішим свої факапи перекрити
это точно.
она ж в стилизованном кокошнике стрыбала,теперь вещуньей стала.
потому что годы берут своё ,а время сейчас жестокое.надо шото делать и оля придумала...)))
Sanechko• 25 ноября 2023
Полякова перед війною хвалилася, що вона заробляє немало. І утримує свого чоловіка, колишнього мільйонера.
Війна, ,як бачимо, все змінила. І гроші закінчуються завжди.
От і намагається хоч якось повернути колишню популярність
Vitamina1407• 25 ноября 2023
Оля вирішила підробіток зробить ,вигадала собі справу гадалки. Зараз попруть до неї щоб подивилася зраджує чоловік та «що він про мене думає»,як тут питають
РойЛеля• 25 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Я не сижу тут постійно… вибачте.
Поляковк теж тільки побачила.
У неї ж типу дочка Маша гадає на таро і все справджується. Колись казала
Lor111etta• 25 ноября 2023
Оля читає генерала СВР і професора Солов*я.

Я теж вірю в смерть пуйла

KINO_7• 25 ноября 2023
Ответ дляVitamina1407
Та краще б вона зайнялась манікюром ’на дому’:)
Мэри Лин• 25 ноября 2023
Чи відкрилося в неї третє око чи ні😁, але ж так хочеться вірити, що ця клята війна закінчиться і ця погань піде з нашої землі
РойЛеля• 25 ноября 2023
Ответ дляLor111etta

Я теж вірю в смерть пуйла
І я вірю. Оля тут ні при чому))
автор julianaht • 25 ноября 2023
Ответ дляLor111etta

Я теж вірю в смерть пуйла
Є факти, по яким нажаль це не може бути правдою.
Апель-синка• 25 ноября 2023
Ответ дляПоросенка
А де в неї третій глаз знаходиться?
ото там.. им она и чувствует ))))
Апель-синка• 25 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Та ні…. Оля, як раз не глупа дівчинка)
скажем так, дуже хитрожопая.
я спрашивала тут уже, чем она свои кокошники заменит, невже веночком украинским. и вчера таки увидела, она уже сделала шоу на укр. песнях и веночек нацепила.
хайп ловит на ура.
Sakura-18cb• 25 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Недавно увидела мужчину похожего на ее мужа. Возможно это он и был. Таксовал на крутой тачке.