Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ дляowl62
Думаю, що автор статті написав її не безкоштовно. Як там , ’кто девушку кормит, тот ее и танцует’
А кто платит-то? Кому переговоры выгодны? У меня в последнее время складывается впечатление, что всем сторонам.
vihola• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Тільки не кажіть що в Італії вже картоплі і цибулі нема через українців.
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ дляosna
Удалено администрацией...
owl62• 25 ноября 2023
Ответ дляОленёнок
Херсон отдадим или Запорожье? А может ваш дом?
Уважаемая Окейка вроде бьі с Донбасса
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляolgabaluta
Подождите, еще не весь бюджет распилили и не все генераторы народу продали …
боже боже ви вже зареєструвались в податковій?чи як завжди?давайте почнемо з себе.
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
olgabaluta• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
ми вже перемогли.чи ви не читали плани путьки від західної розвідки?Воно хотіло усю країну ,окрім клаптика Західної.Обломалось як і Київ за три дні.А ви що хочете?91 рік?я теж .але зброя.голими руками підемо?звичайно,може завтра фобс напише,що нам дають все все все .що потрібно .дойдемо до кордону 91 р а русня стане в себе на кордоні і почне гасити нас ракетами.тоже якось не ярко
В смысле ? Ты ж сама писала про 91 рік. Да, Победа - это границы 91го года, на другое мы никак не согласны ! Ты обещала!
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Ладно, бальзам вам на душу. Не через украинцев, через молдаван. Трясина затянула
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
В Італії по вихідним ніхто ж не готує, всі по ресторанам, в черзі за фастфудом тіпа піцца. Який борщ, які продукти? Ви про що? З вовками жить, по вовчи вить.
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Секс
olgabaluta• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ для звездная галактика
вы действительно считаете, что насильно схваченные и отправленные против своей воли люди грудью кинутся на амбразуры? для ротации можно заменить кадровыми военными, находящимися в тылу. специально для этого обученными людьми
сколько жe здeсь зnатоков воennого дeла зазря пропадаeт...
vihola• 25 ноября 2023
Ответ дляok1904
Там вже ніхто по ресторанах не ходить, останню макаронину доїдають через українців.
kuskus• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Да.Платять отлічно.зараз строчу з мальдів.я ж вам вже відповідала сто разів.ще раз запитайте
Здайте контору, я теж на Мальдіви хочу
РыжаяЛиса• 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Так. Регіони розбиті вщент, економіка в попі, купа загиблих та інвалідів.
Борги по кредитам.
Но не путайте - полный писец у русских. А у нас все супер
По мнению автора
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляolgabaluta
вот если бы вы отправили мужа своего на фронт-мы б давно купались бы в крыму.орки его как увидели бы в бинокль и кто не умер сразу от разрыва сердца,все убежали бы
olgabaluta• 25 ноября 2023
Маня, а почему в Украине сейчас не отключают свет? Электростанции же разрушены? 🤥😂
Еленнн• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
поки що так підпишуть,а крим і частину донбасу на потім відкладуть якимись угодами.бо ця війна всіх уже задовбала.путін боїться недвольства свого народу.люди не хотять воювать.бояться мобілізації .а нам не дають достатньо зброї і ракет.то хотят типа компроміс таких.турція саудівська аравія китай америка будуть свідками
З фронту пишуть ще по одній публікації.---

’..стаття .. в Bild: ’Байден і Шольц хочуть підштовхнути Зеленського до переговорів з рф..’.

У ній йдеться, що союзники хочуть всадити Зеленського за стіл переговорів, але не кажучи про це прямо і не тиснучи на нього. Важелем тиску тут має виступити зменшення воєнної допомоги.
Не знаю на кого розрахована ця стаття...
Є факти: Німеччина подвоїла допомогу Україні в 2024 році, це легко шукається в Google. Далі - зменшення допомоги США має під собою легке пояснення міжбюджетним періодом фінансування державного бюджету США. Ризики таких речей є кожні два роки і це явище має назву шаттаун. Поки парламентарі дискутують на тему дворічних витрат США на фоні загострення передвиборчої боротьби, страждають не лише Україна, інші країни, яким здійснюється допомога, але й самі США. Не прийняття допомоги Україні - тимчасове явище. Але ним вже грають політичні сили всередині нашої країни, накручуючи негативні настрої українців до союзників і схиляючи їх до тези ’потрібно домовлятися’.
’Домовлятися’ ще як мінімум рано. Ми ще не отримали сучасної авіації, далекобійних ракет, а самі ми роки не спромоглися збільшити виробництво зброї, боєприпасів, безпілотників. В сьогоднішній ситуації перемовини з ворогом буде відбуватися з позиції слабкості. Тому такого не можна допустити. У нас ще є рік, щоб переламати ситуацію на фронті на свою користь.
На мою думку, жодних перемовин не повинно відбуватися до кількох подій: ураження Кримського мосту таким чином, щоб перебити ворогу постачання ним та розрізання сухопутного коридору до Криму, взяття під контроль постачання води та електроенергії в Крим. Навіть без звільнення Донбасу - це серйозні аргументи тиску на ворога на наших умовах. Для цього нам і потрібна сучасна авіація та далекобійні ракети, сучасні дрони у великій кількості. Про це і говорив Залужний у своїй статті в The Economist. Потрібна технологічна зброя і я вважав, що США та союзники вже працюють над наданням нам такої зброї.
Ось чому з´являються такі статті..’
Бізешка• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
из под юбок вытаскивать.
Богами війни стають з власної волі, з під юбок, то не про богів, то про тих, хто при першій можливості втіче з окопу
owl62• 25 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Я кстати нелавно слышала, что он с Китаем совместно еще хочет подводный тунель провести до Крыма.
До Китая?
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляБізешка
nичeго, nа войne всe цennости помenяются.
owl62• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
а почему у русских военкоматах нет ни одного добровольца?а почему недовольство матерей и жен?а почему в россии гектары кладбищ херов сво и калеки 20ти летние калясочные?а почему вторая армия мира за 1 год взяла 1 км посадки глухого села?а почему недобор на контракт и путька зарплату поднял лишь бы лоха заманить?а почему путька ездит колядовать оружие в корею?и еще много почему и да где Киев за три дня?
Ви думаєте при такому розкладі пу буде вимолювати перемир*я?
cactus_• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Вибачте, а хіба Ви с кускус не подружки- соратниці?
cactus_• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Да Вы развратница! :)
owl62• 25 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Я думаю, на новых оккупированных территориях проведут референдум под наблюдением международной комиссии и по результату все же рф отдаст. В обмен на снятие санкций и неприкосновенность Крыма.
Вірите в благородство і порядність раші?
lisulya• 25 ноября 2023
Ответ дляЕленнн

Ось чому з´являються такі статті..’
І ще цікавий факт, переговори, прийде час виборів. Але загроза повторного нападу росії існуватиме тепер завжди. Тож ’кіно, вино і доміно’ вибирати тепер не вийде. Бо так як раніше, вже не буде
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ дляowl62
Нет, знаю, что у них на первом месте шкурные интересы. И как бы не хорохорились, санкции медом им не кажутся.
Леска• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Бутерброд з гвакамоле
Наталья557• 25 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Статья оптимистичная, но странная: ’Последние заявления украинского военного руководства, вероятно, готовят население и союзников к более длительной войне, а может, и к мирным переговорам. ’ Так к войне или к переговорам? Это же противоположные вещи.
Думаю, руководство страны не согласится на переговоры, так что судя по его настроению к более длительной войне.