Ушла и Пришла• 26 ноября 2023

В каком возрасте покупали ребёнку санки?

В год и 2 м. нужны или рано ещё?
Copy-Paste• 26 ноября 2023
Норм. Мы тоже покупали до 2 ДР ребёнка.
Невгамовна Бу• 26 ноября 2023
Нормально. Головне, щоб був сніг
Дама_с_караваем• 26 ноября 2023
Не нужны в таком. Коляски достаточно
Невгамовна Бу• 26 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Не нужны в таком. Коляски достаточно
Не кажіть, сину в грудні було 1,4. Катався у санчатах із задоволенням
Томатико• 26 ноября 2023
Нужны)
Tuchka v nebe• 26 ноября 2023
Нам в 1.2 було рано. В колясці нормально їздили, там можна можна і пристебнути, і не перевернеться, і поспати там, і в магазин заїхати.З гірки катати в такому віці точно не будете.
Зараз дитині 2.2 і не впевнена що цієї зими ще знадобиться
Колгоспниця• 26 ноября 2023
Ответ дляTuchka v nebe
Цієї теж треба або буває так шо ще через рік захоче...вже з 4 сам буде їх везти щоб з гірки з´їхати
Дама_с_караваем• 26 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А я своих там не морозила.
Дама_с_караваем• 26 ноября 2023
Ответ дляTuchka v nebe
Согласна. Ненужный девайс
Меряю от 0• 26 ноября 2023
В 1,4 возила. По вулиці, не на гірках. Але якщо у вас на тротуарах взимку асфальт, то непотрібні
Не танцую- но пою• 26 ноября 2023
На нг, ей было 1,5 годика. Отлично катались, но зима была очень снежная
Дуболом• 26 ноября 2023
В первую зиму, у нас это было примерно 1,5 года. Катались с удовольствием, на прогулку ездили в санках и с горок каталась. Если будет много снега, коляску хрен протащишь на себе)
Невгамовна Бу• 26 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А я своих там не морозила.
Якщо дитина живчик, то і мороз не страшний. Та і компанія у нас була з 6 козаків -однолітків.
Спробуйте коляскою проїхати по нечишеному тротуару доя початку...
Н@Диете• 26 ноября 2023
В мене старшому рік в листопаді виповнився, то боявся на санки сідади. Хоча дуже любив сніг, ниряв в нього з головою. Постійно використовувати почали вже коли 2 виповнилося. Але санки їсти не просять і коштують не дорого. Купіть, спробуйте.
Дама_с_караваем• 26 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
У нас чищений. І до чого тут живчик, сидячи в санках🤣
Може ще третю?• 26 ноября 2023
В первую зиму, т.е. старшей в 1,6, младшей в 1,3. Но это ради их удовольствия, а не ради куда-то доехать.
Невгамовна Бу• 26 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Гарного дня
Пожмаковна• 26 ноября 2023
Ще до року купувала і каталися
Шикаю і викаю• 26 ноября 2023
Покупали прошлой зимой в полтора года. В коляске она не сидела с 1,3, а на санках нравилось кататься. Но снега было мало, всего раз 5 покатали за всю зиму.