Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023
Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?
Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?
Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Поясніть будь ласка.
Без фейс-палм.
Як глядіти речі, щоб гості їх не прихопили.
Ви знаєте, що це крадіжка, взяти чуже свідомос, навіть якщо воно вам дуже потрібно?
Без фейс-палм.
Тільки свідомо я не брала і воно мені не потрібно.
Адміністратори як раз і повинні після перевірити все.
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну забула. Таке буває.
Теперь несите обратно, будете помнить. А то мне надо , унесла, а теперь они сами виноваты. Это только ваша вина.
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Вкрали, це якщо і не зізнаєшся. Мені ця річ не потрібна і я самостійно їм про це написала.
В суді крадії часто признають вину))).
Ви краще везіть, а то поліцію викличуть
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Думаю автору просто соромно на очі показуватися.
Ні, не соромно. Якщо мені буде потрібно, я буду користуватися їх послугами. З цим у мене немає проблем. А ось їхати 30 хвилин в одну сторону, ну таке собі.
Я такая - жду трамвая• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні. Не має різниці.
Шо то вы, афтор, определиться не можете
- то вы не брали
- то хозяева вам подсунули по недосмотру
- то вы взяли попользоваться
- то работа у принимающей стороны шмон на выходе устраивать
-место пребывания скрываете
- то вы не брали
- то вы взяли попользоваться
-место пребывания скрываете
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
В суді крадії часто признають вину))).
Ви краще везіть, а то поліцію викличуть
Воно того не варте. Поліція навіть не відкриє справу.
Тим паче, що я нічого не крала.
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
А,то ви вкрали?
Так. Тому що вона їй була потрібна на той час.
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Пише, шо було потрібне на той час))
Гроші наприклад.
Лежать заховані в шафі.
Вочевидь непотрібні.
Автор покористується і віддасть, навіть.
Лежать заховані в шафі.
Вочевидь непотрібні.
Губки-уточкой• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Час дуже цінний у людини
Не інакше кардіохірург, або пологи приймає. Що навіть 15 хвилин відсутності призведе до непоправної ситуації
А в перерывах между операциями ценная хирургиня на советчице сидеть любит. Вон уже 15 минут пишет не переставая, что ну нет у нее лишних 15 минут, чтобы дойти и отдать чужое.
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тим паче, що я нічого не крала.
Навіть за шоколадку відкриють
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Нет. Украли-это унесли чужое без разрешения хозяев, что вы и сделали
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Удалено администрацией...
Поумничка• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну кому більше треба
Ну то як вам не треба покладіть ту річ і забудьте, займайтесь своїми справами. Вони знають, що вона у вас. Або заберуть або заплатять зі своєї кишені. Але ж вам не підходить, совість мучить
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Полугами кого?
Ваших друзів? До яких ви в гості ходили?
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
Типу, вони мали пильнувати чи ніхто не вкрасть їхню річ? Мабуть не думали , що сидять в колі такої людини. Зараз пізнають ще краще, прихватила їхню річ та ще й вони самі винні, я ще такого не чула
Відправляйте новою поштою , чи кур´єрською, то вже як домовитись з тими людьми. Я взагалі не ьачу проблеми прогулятися кілька хвилин у вихідний день 🤷♀️
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ні.
Адміністратори для цього і потрібні, щоб після клієнтів перевірити, може ми щось зламали і потрібно оплатити тепер. І тим паче, що і на місці ще були якийсь час, а не просто пішли.
Тому оскорбляти мене не потрібно.
Руда ліса• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Відправте Новою поштою на адресу. Їм кур´єр принесе.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Ага. Ценное время
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляіреннка
Мені їхати спочатку треба до них в одну сторону 30 хвилин, за місто, і ще йти 15 хвилин по приватному сектору.
Це не друзі і не знайомі, тому що вони думають мені без різниці.
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тим паче, що я нічого не крала.
А боженька все бачить😁
Пошле вам кару якусь за чуже вкрадене🤣
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
А боженька все бачить😁
Пошле вам кару якусь за чуже вкрадене🤣
Успіху. Тільки ніхто нічого не крав. Таке буває і я така не перша. Так, я у них це вже спитала.
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні.
Тому оскорбляти мене не потрібно.
Проверить что? Не воры ли были в гостях?
Была воровка. Не проверили, то сами виноваты. Так?
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я не їх подруга чи знайома.
Я така не єдина. Вже списала у них, що таке трапляється.
мадамГрицацуева• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Не догледила, що вы вкрали рич?
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я не їх подруга чи знайома.
Вы правы. Не порядочных и воров много. Утешайте себя тем, что вы не одна
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні.
Тому оскорбляти мене не потрібно.
Та то ті адміністратори не в курсі були, що ви крадії. І уявити собі не могли, що хтось може стирити якусь річ. Або зламати.
Тепер, після вашого візиту, звичайно, будуть перевіряти, на виході обшукувати та залог брати за зіпсоване або крадене
Тень льва• 26 ноября 2023
Та якщо їхати автобусом 30 хв і йти 15, то таксі доїде за 20 хв. В нормальну погоду, вдень, не час пік, таксі не буде дорого коштувати.