Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023
Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?
Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?
Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Удалено администрацией...
Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Я здорова. Я не уношу чужие вещи
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Удалено администрацией...
А чому одружу готель? Ні, не лажу по готелям.
Немає різниці що це.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Так автор специально прихватила. Знала, что стырила.
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
А навіщо ваші ключі щоб сходити в магазин?
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Та то ті адміністратори не в курсі були, що ви крадії. І уявити собі не могли, що хтось може стирити якусь річ. Або зламати.
Тепер, після вашого візиту, звичайно, будуть перевіряти, на виході обшукувати та залог брати за зіпсоване або крадене
🤦🏻♀️
Я вже відповідала, що вони самі написали, що я така не єдина, що таке трапляється. І що?
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Немає різниці що це.
Іграшки в дитячому центрі? Бо дитинка вхопила і віддавати не хотіла?
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Немає різниці що це.
Ресторан? Плед прихопили?
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
А двері ви чим відкриваєте? Домофона у нас немає, двері у загальному коридорі зачиняються, бігати відкривати ну таке собі задоволення.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Ресторан? Плед прихопили?
Яка різниця?
Я все одно не напишу, що це.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Немає дітей. Ні. Без різниці. Я все одно не напишу що це.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
🤦🏻♀️
Так везіть назад
Ви в ті іпеня вже раз поїхали- поїдьте і другий. А то як вкрасти - то не так вже й далеко. А як повернути- то часу немає. Ви вже тут півгодини сидите. В один кінець вже доїхали б
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Ви не написали що і за яких обставин ви прихопили.
якщо сплутали кофту, помилково прихопили пластикову ложку для взуття - це одне. Але і тут треба віддати
А якщо запхали в сумку фен чи прихопили який інший девайс, предмет свідомо, бо вам нужніше, то це рука-лице
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тобто ви сходила забрали ключі в своєму підїзді в когось? Оце так шлях пройшли))))
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Клініка? Не пишіть бо це і так зрозуміло
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Так везіть назад
Я не крала. Я вже писала, що вони самі написали, що я така не єдина, що таке буває.
Їздила бо треба було.
Не ваша справа, що я тут роблю або що мені робити.
Їздила бо треба було.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
І що це, якщо вам зрозуміло? 🤣
Вам воно треба? Навіщо?
КарамбОлька• 26 ноября 2023
Сын в лагере как-то чужую куртку захватил случайно, отправили по городу новой почтой. Я в магазине раз на кассе мицелярку не свою случайно захватила, принесла на следующий день назад
В рот не ложи• 26 ноября 2023
Ничего не поняла. Вы были в гостях и унесли чужое - это ваша вина, хоть и не специально, вы и везите. Или вы были вместе все где то и человек забыл, а вы забрали?
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Час дуже цінний у людини
Не інакше кардіохірург, або пологи приймає. Що навіть 15 хвилин відсутності призведе до непоправної ситуації
Це не ваша справа.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Їздила бо треба було.
Так ви ж спитали що робити
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
І не зрозумієте. Це секретне місце за містом з секретними таємними речами🤣
В рот не ложи• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
И наверное с секретным течением времени, потому что тут автору не жалко тратить время на переписки, а там пройтись - жалко
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ого, ну буває таке. Ось і я, щось завтикала поки розмовляла з клієнткою. І головне адмін поруч був, я ще коли вийшла, сказала, що ми все, все класно, дуже дякую. І навіть думки не промайнуло, що я щось забула. І головне ми у них на території були ще годину, ніхто не писав і не дзвонив.
мадамГрицацуева• 26 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Так то вы, хороший и честный человек. А тут автор)) в состоянии беспамятства прихватила чужую вещь и для неё это абсолютно нормально. Вон даже администраторы подтвердили, ничего страшного.
А сами наверное напечатали фото и повесили-воровка. Как в магазинах Бонус висят фото возле касс.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
И она то спрашивает что делать, то чего вы мне рассказываете что мне делать
Наверное, из психушки прихватила подушку.
Если в Днепре, то расстояние как раз то
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Удалено администрацией...
Патриоточка• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я і планую завезти, але щоб хтось вийшов до зупинки. Бо до них йти 15 хвилин. Не зручно взагалі.
Ну, вы вообще без тормозов: сперли чужее еще и выпендриваетесь. Нормальный человек принес бы в дом, сто раз извинился , еще б и бутылку шампанского презентовал за неудобства
мадамГрицацуева• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Называется, сделали вы, а стыдно нам. Фу таким, как вы.