Сиреневенькая• 26 ноября 2023
Кіт прагне вбити другого кота
Взяли другого кота, вже 10 днів. Кастрати обоє, по кілька років їм.
Мій прагне вбити нового.. ні про які ігри чи годування поруч навіть мови немає. Я навіть з рук не можу свого відпустити, бо моментально як пуля біжить вбивати нового. В прямому сенсі.
З кішками за добу-дві вже дружився, а з котом таке от..
Це приговор?мені здається не подружаться вже..на жоден мм стосунки за 10 днів кращими не стали в них.
Марафетчица• 26 ноября 2023
когти обязательно подрежьте, чтобы глаза не выдрал, постепенно должен привыкнуть
Фантазерша• 26 ноября 2023
Блин, думала вашему коту все равно какого кота убить, главное сам процесс. Было бы тогда у меня для него интересное предложение. А так. Расстроилась.
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Закривати по різним кімнатам поки звикне до його запаху.
Вони і так закриті, я ж кажу, що вони у відкритому просторі не можуть бути, бо мій летить вбивати..або під дверима нового стоїть оре, шипить, чавкає, плюється, зазираючи у щілину...як псих
Червона рута• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
А другий що, здачі не дає?
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Давайте фото своего психа )
Осьо мій психопат
тільки так можу з ним лежати на ліжку, на повідку. Поки новий ходить гуляє по всій квартирі.
При тому що новий великий (в 2 рази більший) ласкавий плюшка, добрий добрий..
А мій в демона перетворюється коли його бачить.
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
А другий що, здачі не дає?
Він тікає, але мій доганяє і кубло з шерсті утворюється, ледь за хвоста свого ловлю і відтягую(таке трапляється коли мій між ногами в кімнату прошмигне, чи з рук видирається і потім ’усьо пропало’
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Певно, треба буде вертати нового(( нам дали 2 тижні термін знайомства, поки повернути ще можна
Краля-Галя• 26 ноября 2023
Я була взяла,мій таке робив,нащо воно мені.Хіба мало головного болю і так.Треба брати маленькими зразу,а таке ні.Віддала на наступний день.
Краля-Галя• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Завтра повертайте.Нащо свого мучити
Я такая наивная• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Покажите хоть второго плюха
Червона рута• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
В мене теж билися, вдвох тільки можна було кубло то розтягнути. Довго таке було, теж одного іноді на повідок приходилося прив´язувати. Поки не почав другий здачу давати, не заспокоївся. Зараз перемир´ я, але можуть інколи трохи почубитись.
Однозначная• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Быстро вы хотите, 10 дней всего. Может и месяц пройти для адаптации. А вы практически сразу нос к носу. Нужно время.
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Покажите хоть второго плюха
Другий теж бенгал, але в 2 рази крупнійший)))
і він готовий спочатку був дружити, дуже лагідний і спокійний, але мій проти такої дружби(
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Возвращайте кота. Дела не будет. Моя кошка своего сына чуть не загрызла, еле оторвали, потом зашивали, лечили. Тоже пришлось отдать его потом.
Червона рута• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Він ще молодий, тому старший його б´є.
Я такая наивная• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Красавец) я толстячков больше люблю
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Він ще молодий, тому старший його б´є.
По віку новий на рік старший
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
В тому і справа. Що новий здачу дає. Але мій мабуть до смерті бився б, ясна справа що я рознімаю як найшвидше їх
Червона рута• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
По віку новий на рік старший
Тоді діла не буде, навряд чи примиряться.
Кукусики• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Осьо мій психопат
Це така склочна гидота(
В нас подібна ситуація, майже 2 роки, не здружилися(
Просто до крові не б’ються
Моторошні троянди• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Осьо мій психопат
какой хорошка
а по теме - автор, 10 дней - это мало
мои притерлись за несколько месяцев
но кошка нового кота до сих пор не приняла, уже 8 лет прошло
она его терпит, но при возможности, по морде ему съездит
а по теме - автор, 10 дней - это мало
мои притерлись за несколько месяцев
Все будет, но потом• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Так Вы же не знакомили. Почитайте, как это нужно делать. Игры и кормление рядом - это самые последние этапы, когда все предыдущие успешно пройдены. И да, знакомство - это не 10 дней, это долго.
Сиреневенькая
• 26 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Це не перша нова тварина в домі, і я в курсі як знайомити тварин, але з мого досвіду і знаючи мого кота, як він ставився до інших собак і кішок - така агресивна реакція вперше.
Про довге знайомство місяцями - це не поголовні випадки, не треба всіх тварин під одну розчіску.. мій кіт з кішками вже обнімався і грався через 2 доби, в знайомих теж. Просто в нього несприйняття саме цього кота (або ж кота чоловічого роду).
Life is Beautiful• 26 ноября 2023
У котів може бути конкуренція, даже у кастрованих( При тому з кішками і людьми можуть бути дуже лагідними.