Сільський ансамбль• 26 ноября 2023

Плаття із вовни

Придбала плаття, склад тканини 40 відсотків вовни. У мене є негативний досвіт зі светром чоловіка - після прання в машинці він сів, на розмір десь.
Як ви доглядаєте за речами із вовни? Віджим можна ставити в машинці ?
Моль Моллівна• 26 ноября 2023
Вовну ніколи не перу в машинці. Навіть на спец режимі. Тільки ручками. Всі речі в ідеалі.

автор Сільський ансамбль • 26 ноября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А сушити як? Вертикально чи розкладуєте?
Стрекоза любви• 26 ноября 2023
Автор, рекомендую руками попрати спершу. А режим «вовни» в машинці використати на якомусь старому светру, щоб подивитися, як пройде прання.
Моль Моллівна• 26 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Добре віджимаю і на широку сушку, щоб зломів не було.
Зам. зав. Анонима• 26 ноября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
так само, тільки руками, вивішую на вулиці, на вірьовці, складені пополам, у нас приватний будинок
все норм
euhunter• 26 ноября 2023
уважно прочтіть інструкцію на бірочці на внутрішньому шві. Там може бути взагалі заборона прання. Якщо ні, подивиться будь яке відео з базовими правилами догляду за трикотажною вовною
Ноунэйм• 26 ноября 2023
Покажіть сукню будь ласка? Шукаю також собі.
Ответ дляНоунэйм
Купила укр виробник stimma. https://www.stimma.com.ua/catalog/zhenskaya_odezhd...
дожену і ощасливлю• 26 ноября 2023
Не використовуйте мило, бо вийде валяння светра і він складається.

drimka1979• 27 ноября 2023
щороку купую унікло, якість супер, цього року купила за 3 тис українського виробника ..... одягнула один раз.... ну що сказати... вже повністю підкашлатилося