Сільський ансамбль• 26 ноября 2023
Як емоційно це пережити? Весь тиждень плачу
На цьому тижні поховали 3 знайомих. Вони були не близькі мені, але мозок так на цьому сконцентрувався, що не вдається відволіктися.
Періодично плачу. Не можу прийняти все, що відбувається.
Буду дуже вдячна за поради 🙏
Гидроусилитель руля• 26 ноября 2023
Треба звернутися до психіатра. Можливо вам потрібна допомога. Зараз важкі часи, ми всі не залізні, всі маємо якісь ресурси, та іноді вони скінчуються
Чебураха з перцем• 26 ноября 2023
Співчуваю. Скажіть собі що зараз такий період коли потрібно відгорювати і Ви даєте собі на це час.
Ума Палата• 26 ноября 2023
Автор, співчуваю, теж важкий тиждень. Знайомий розбився на смерть разом з жінкою і найстаршим сином (7 років), ще двоє дітей 5 і 3 роки залишились круглими сиротами. В іншої знайомої, однокласниці виявили рак 4 стадії теж 3 маленьких дітей. З війни везуть загиблих Героїв постійно , не витягую вже все це емоційно
Сільський ансамбль
• 26 ноября 2023
Дякую всім за добрі слова і підтримку!
Тримайтеся також🙏
неДоПриличий• 27 ноября 2023
На цьому тижні я поховала любимого тата … біль нестерпна, зі мною тепер назавжди… Я не живу зараз, просто існую… Співчуваю вам, але заспокойтесь, це тільки знайомі, найгірше втрачати самих рідних, я навіть не знала наскільки це інша біль…
Сільський ансамбль
• 27 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Співчуваю і обіймаю Вас!!! Тримайтеся 🙏
неДоПриличий• 27 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Співчуваю і обіймаю Вас!!! Тримайтеся 🙏
Дякую